Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne vidim gde piše šta je uključeno u paket, nema ni na mojmts ni na poslednjem računu. Gde bi to moglo da se vidi, ako je uključen irisgo slot?
Pa kad je sklapao ugovor trebalo bi da je bilo u ponudi. Znam da svi box3 paketi fixna+net+tv imaju uključenu irisgo, e sad trebalo bi i taj box3 fiksna+mob+tv da ima ali nisam siguran. Najbolje da pozove korisničku podršku i da pita
 
Moguće je instalirati kad ga otključaš. Ja još nisam, a forumaš Kale jeste ali nije raspoložen da nam kaže iz komercijalnih (ličnih) razloga.
Ono što ja mogu da pomognem u tom smislu (skroz javno sa svim detaljima u nadi da će se još neko ko veruje da znanje pripada svima nadovezati) je deo puta ka otključavanju boksa, tj. konkretno:
1-Instalacija više verzija TWRP recovery-ja
2-Konverzija enkriptovanih sa AVBv2 verzija dtb-a, boot.img, recovery.img u potpuno dekriptovane ekvivalente
3-Izvučeni svi fajlovi sa strukturom foldera sa uređaja
 
Prilikom instalacije box paketa, serviser je rekao roditeljima da se televizija preko wifi naplaćuje dodatnih 300 dinara mesečno, tako da pretpostavljam da su ipak zaključali nešto vezano za to?
U pitanju je hph07 uređaj. Preleteo sam celu temu, nisam našao rešenje. Na starom hp4024 sve je išlo bez problema.

Jel nekom radi wifi za IPTV na hph07? Najnovije ažuriranje pretpostavljam
 
Ako imate HPH07 i želite da ga pretvorite u ''android'' idite od strane 23 i redom čitajte, to može svako da odradi, nikakav problem. Sa HP4024 već je druga priča.
 
Radi , samo ne nacionalni kanali ako se ne varam
@lordajvar bilo bi dobro pogotovo za Iris box naglasiti koji se ima jer tipa na tvoje pitanje uopsteno odgovor bi mogao biti ne aliiii prastari beli huawei ne pa q11 ne moze HPH07 moze i legenda HP4024 neki mogu al vecina ne 😂🤣😂🤣
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno