Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Navodno im je dugme za glasovnu pretragu tu samo za dekoraciju. Jel nekom uopšte radi??
 
Box uopšte nema Google aplikacije tako da ne radi ni glasovna pretraga.
 
Da li se i kod vas slika povremeno zamrzne pa se posle pet sekundi vrati? Meni na oba boxa u isto vreme. U međuvremenu iskoči poruka "Došlo je do prekida emitovanja" ili tako nešto.
 
Da, danas celi dan tako
 
Zna

 
joj hvala ti ♥️
Hej, a reci mi kako da pokrenem launcher u buduće? Mogu nakon instalacije, ali šta posle kada odem nazad na IPTV? Kako da se vratim na launcher?
 
Poslednja izmena:
Mnogo puta receno, prvo instaliras launcher potom button mapper odmah ga otvoris i dodas dugme za launcher.
 
Upravo podigao Huawei wifi extender. S obzirom da ne moze drugi Iris STB da se poveze na njega i da radi sa Nokia modemom, već mora mrežni kabl da ide od modema, za sada necu da razvlačim kabl. Dok to ne uradim, koristio bih ga na drugoj lokaciji kao wifi extender na drugoj mreži. Po logici to bi trebalo da radi, nije nešto setovan za MTS mrežu samo?
I drugo pitanje, posto za wifi extender pise "ugovor o kupovini dodatne opreme", jel to znaci da on nije iznajmljen kao box-ovi i modem i da npr. jednog dana kada se raskine saradnja posle isteka ugovora, se ne vraća jer je kupljen, ili se vraća i on?
 
Resetuje mi se dugme za button mapper kao i accessibility podešavanja za njega kad se restartuje STB. Postoji li način da se sačuvaju?
 
Upravo podigao Huawei wifi extender. S obzirom da ne moze drugi Iris STB da se poveze na njega i da radi sa Nokia modemom, već mora mrežni kabl da ide od modema, za sada necu da razvlačim kabl. Dok to ne uradim, koristio bih ga na drugoj lokaciji kao wifi extender na drugoj mreži. Po logici to bi trebalo da radi, nije nešto setovan za MTS mrežu samo?
I drugo pitanje, posto za wifi extender pise "ugovor o kupovini dodatne opreme", jel to znaci da on nije iznajmljen kao box-ovi i modem i da npr. jednog dana kada se raskine saradnja posle isteka ugovora, se ne vraća jer je kupljen, ili se vraća i on?
Nije samo za MTS mrežu, samo ga upari prema uputstvu.
Tvoj je zauvek :)
 
Dobar dan. Pri isteku sam ugovora sa SBB-om i iz 2 razloga bih prešao na MTS.

1. Uz BOX dosta povoljniji račun, ali još bitnije
2. Premijer liga se prebacuje na Arenu

Verujem da je neko u sličnoj situaciji, da prelazi zbog PL, da li je zaista najbolje preći u MTS ili praviti neka zaobilaženja?

Trenutna promocija 12 mes za 1 dinar traje do 14.4. da li neko ima info da li će se i za koliko produžavati?

Hvala svima
 
Ja koliko pratim od decembra, produzavaju na po mesec dana. Uvukla i sestra i mama. Da li ce opet, to se ne zna, ali kontam da hoce, jer jos nisu povukli dovoljan broj korisnika sa SBB sto je bio cilj. Meni je UO istekla odavno sa SBB, bio u pregovorima sa njima oko nekih pogodnosti da ostanem, meni je bitan SK zbog F1, klubski fudbal ne gledam generalno, osim reprezentacije, pa me PL ne zanima gde je 🙂.
Presao bih i ja, jer je cena na 2 godine duplo manja, 42k naspam 80 i nesto hiljada i to sa SBB ponudom za nov ugovor, inace izadje 96k za 2 godine sad kad nisam pod UO.
 
Za 12 meseci po dinar i tebi bitnu Premijer ligu ne bi trebalo puno da misliš.
Raspitaj se kod njih prvo da li imaš uslova za optiku, mislim da se promocija samo na to odnosi. Proveri i koliko im treba da ti uvedu optiku, nije svugde isto vreme čekanja.
Drugačiji je interfejs STB-a, nije baš katastrofa, navikneš se. Meni je i dalje EON interfejs ludilo, ne snađem se uvek.
Pazi samo na broj potrebnih STB-ova koji ide uz box pakete, da ne doplaćuješ bezveze ako ne moraš.

Nemam SBB infrastrukturu pa ne mogu konkretno o prelazima. Koristim inače sestrin EON uz VPN (vpn iz gomile dodatnih razloga) i zadovoljan sam kombinacijom.
Imaš i IPTV varijante, imaš temu o tome.
Sestrići koriste moj IRIS tv kod njih na sbb-u za arene i ne žale se. Dodatno imaju i NBA aplikaciju...
Inače internet je odličan i kod njih na sbb-u i kod mene na optici.
Opet, to koliko koristimo, gde koristimo je subjektivno. Teško je reči uradi tako... Imaš i rok 14 dana da otkažeš ugovor bez obrazloženja u MTS-u. SBB imaš, znaš kakav je pa možda je najbolje da sam isprobaš.

To za produžavanje jedino neki pasulj da baciš pa šta ti se ukaže :)
 
Signal na IRIS Boksu je progresive ili intalared. Za sportske prenose bolje da se namesti na 50 P ili 50 I slika?
 
Postovanje ,kako ubaciti Iris tv na firestick 4k max ,nikako ne uspevam niti jedna adresa url ne radi koju imam iz ranijih postova ovde!
Cak i preko send files nije hteo ni da otvori,a Eon je uspeo iz prve!
Hvala
 
Otvoris downloader aplikaciju na stiku, ukucas 865306 skines IRIS SMART aplikaciju i instaliras.
 
Da li će raditi na Mi boxu da ne doplaćujem dodatni Stb?
 
2 STB su besplatna, jedino ako ti treba treći. Aplikacija je daleko od pouzdane.
 
Da, treći mi treba, da li radi sve isto na mi boxu i mts stbu, da nije neka mobilna app sa lošijom slikom?
 
Danas je TV poceo da se pali i gasi kada je upaljen STB.Prvo sam mislio da je do TVa a onda sam iskljucio HDMI kabel od STBa i TV je prestao da se pali i gasi.Kada vratim HDMI kabel ponovo pocinje da se pali-gasi.Da li je neko imao slican problem?
 
Nadji u podesavanjima TV-a da ne moze da ga probudi HDMI input. HDMI CEC je opcija, mada se razlicito zove kod svakog proizvodjaca.
 
Pitao bih da li svi kanali sbb eon aplikaciji (ali ne eon van mreze,nego u mrezi) rade na mts-ovom internetu?
Koliko se secam pre godinu-dve nisu radili sport klubovi i n1 i nova,ali ne znam kako je sada.
 
Zašto mi mts traži lovu kad hoću nešto da gledam unazad? Do sad sam mogao bez problema.
Odnosi se na sve programe i kanale
 
Bio si u promotivnom periodu kad je sve otkljucano i sve radi bez doplate.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno