Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim na sliku dva stb-a sa ovog linka
https://mts.rs/Privatni/BOX/BOX-4/FIKSNA-NET-TV-MOB

Drugaciji su od ovih do sada pa samo da li su i android?

Meni liče na ove male crne koje ja inače nemam ali znam kako izgledaju a možda se i varam. A da bude android malo teže da će tako biti, oni jednostavno nisu za to sposobni, pa njima je iris platforma sinoć pukla širom Srbije i radi kljakavo od kako su je pustili a kamoli da naprave android risiver.
 
Neverovatno da i dalje postoji par kanala u HD koje moze da ima samo neko ko ima max tv paket a da ne mogu da se kupe u nekom dodatnom paketu... ko ima crveni ili plavi box ne moze da ih ima iako ima tehnicke mogucnosti za HD ali ne i za brzi net, optiku da bi mogao da ugovori box sa max tv paketom...
 
Inace da se ne zbunite, u podesavanjima pa u opciji Omiljeni kanali su poredjani gde treba a u delu Sortiraj kanale su skroz na dnu... treba da prodjete xxx i stringer muzicke kanale i tu su se nalaze SD i HD kanali.

Da, stoje dole, zato ih nisam ni video. Zar ne bi trebalo da idu automatski na svoje mesto po rednom broju?! Svasta... Inace, na ovom crnom boxu, strasno je slab odziv na komande sa daljinskog. Po nekoliko puta mora da se pritisne dugme da bi izvrsio komandu. Ima tu dosta posla ako stvarno zele da srede nesto.
 
Isto sam primetio posto cale gleda seriju klan da u arena cloud app ima 8 epizoda a u video klubu samo 2, ocigledno da se forsira sad arena cloud app
 
Pretpostavljam da ce to da proradi kada pokrenu Iris go.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Evo je brza promena liste kanala...kada idete na strelice iznad i ispod OK tastera pojavi se opcija .....
c7bd8d7fcc204a6c11bc50f5ed0266d6.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci kada si u TV vodicu kliknuti na strelicu gore/dole?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
^^
Ne, kad gledaš tv i nema ništa od OSDa na ekranu samo stisneš gore ili dole, pojavi ti se ovo na slici.
Onda menjaš liste levo desno ovom strelicama sa slike, u gornjem levom uglu ti piše ime liste .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze neko da mi opet napise kako se resetuje STB sa daljinskim bez gasenja pozadi?Hvala unapred....
 
Zar nije bila prica da ce iris imati opciju 30 dana unazad? Jel radi to nekome? Kod mene prikazuje samo 7 dana unazad.
 
Ja sam juce bas isao 16-17 dana, posle mi nije trebalo.
 
Zar nije bila prica da ce iris imati opciju 30 dana unazad? Jel radi to nekome? Kod mene prikazuje samo 7 dana unazad.

30 dana, za sada imaju samo programi 101, 103, 105, 125, 126, 205, 224, 225, 300, 350,404, 405, 701, 705, 707,708, 709, 713, 714,715, 726.
 
.....

Ides treca stavka upravljaj kanalima, odaberes cetvrtu stavku koja se zove napravi listu aktivnih kanala i tu izaberes omiljene kanale.

Vratis se na pocetni deo upravljanja kanalima i odaberes omiljeni kanali i tu izaberes sve sto mislis da ces da gledas i sto bi mozda mogo da gledas.

Da li ovu stavku moze da zameni zvezdica na daljinskom upravljacu? Jer kolko vidim ona sluzi da se kanali dodaju za omiljene?



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^^
Ne, kad gledaš tv i nema ništa od OSDa na ekranu samo stisneš gore ili dole, pojavi ti se ovo na slici.
Onda menjaš liste levo desno ovom strelicama sa slike, u gornjem levom uglu ti piše ime liste .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Stigao danas kuci i isprobao. Eeeekstra! Jedna od glavnih stvari sto me je nervirala je donekle resena!


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
^
Još da nadjemo ili sačekamo od ovih stručnjaka sleep opciju za stb...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li bi Iris radio bolje kada bih zamenio STB i uzeo novi daljinac ?
 
drzis on/off dugme na daljincu 10 sekundi?

Ovo sam probao na stbu sto je kod mene i ne radi. Znam da je neko spominjao nesto u vezi plavog dugmeta na daljinskom, ali ne mogu da nadjem. A iris je ocaj. Sinoc zaglupi, vidi se osd i rade 3 programa, kod svih ostalih crno.
 
Ako nekome znaci od danas u okviru dodatnog extra paketa za 299,00 din. ubaceni kanali koji su bili deo samo max paketa (Outdoor, DTX... u SD i HD)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nek se *mjau**mjau**mjau**mjau* i mts i njihov Iris tv više

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Taman sam se ponadao a danas sooou pet puta kucanje dvaput trazenje logovanja pomagalo samo cupanje iz struje.
 
Od skoro koristim usluge mts-a, tako da ne znam kako je bilo pre "irisa".Na "irisu" sam sinoć primetio problem oko vraćanja programa. Naime, juče nisam mogao da odgledao poslednjih 5 minuta kviza "Potera" na RTS 1. Kad dođe do pred kraj, odmah pređe na film. Jednostavno nema kraj kviza. ;)
 
Ima kraj kviza, ali kad pustiš u 21:53h film.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno