Šta je novo?

IRIS MTS TV Box (2024)

Baš kako sam napisao.
Ja lično znam samo dvoje 🙂 mada su možda moji takvi, ne zanima nas to nešto preterano. Ni to dvoje nema pojma šta ima i koji će im 🙂
 
Baš kako sam napisao.
Ja lično znam samo dvoje 🙂 mada su možda moji takvi, ne zanima nas to nešto preterano. Ni to dvoje nema pojma šta ima i koji će im 🙂
Mislim da grešiš. Dosta veliki broj ljudi ima 4K televizore. Tako da nemoj sad da demotivušeš 4K zajednicu koja čeka ta ovi testovi se brzo pretoče u produkciju. Tako da 4K Arene samo napred i RTS 4K. Ima nas dosta koji to čekamo 😁
 
Koji bre 4K, još naročito na RTS. Koliko već godina emituju RTS u HD rezoluciji pa i dalje naročito u sportskim prenosima kad rade LIVE intervjue ili prave na poluvremenu ili na kraju utakmice one montaže od isečaka raznih momenata iz prenosa to bude u SD rezoluciji! pa upscale na 1080p.
Zamisli kako će ti momenti "lepo" da izgledaju kad se to razvuče još na 4K rezoluciju.

Dosta veliki broj ljudi ima 4K televizore
Daleko veći broj ima TV-ove stare 8-10 godina. Među njima i ne tako mali broj sa "HD ready" / 720p. Naročito stariji ljudi su u fazonu dok trenutni TV koji imaju ne ispusti dušu totalno ne pada im na pamet da kupe drugi.

Evo i šta moji matorci gledaju više od godinu dana:



I tvrde jedno da ni ne primeti taj ljubičasti "oblak" a drugo da primeti ponekad ali da mu ne smeta uopšte. A ja kad god prođem pored TV-a ka kuhinji vidim to i krenem da psujem sebi u bradu.

Generalno, u široj familiji mislim da niko nema TV mlađi od 4-5 godina u najboljem slučaju i uglavom svi kupuju najjeftinije kad god su prošlosti ih kupovali. Samo brat ima Šljamsung 4K TV, ostalo svi kršine.
 
Krenuo je layout na Arena Sport 1x2 gde pisu rezulatati utakmica nakon 3 godine.
Proslo čini mi se i 3 godine od najave 4K signala. Tako da.... 😁
Mogli su neki lepši skin da stave i da bude malo manji uži kao na SKAJ Sportu. Popraviće valjda neko čita iz MTS a 😁
 
Kod mene jedan Crypton HD ready TV ima neke prelaze gde se razlepjuje panel, tako neki kvar. Inače Crypton je biblijsko ime Tesle ako se ne varam :) Meni uopšte ne pada na pamet da ga menjam.
Eto jedne baš korisne ubačene stvari, za tiketozavisnike.
 
Da se lepo odmore za praznike mi po Tehnomaniji da gledamo popuste od 15. 05 I sa vaučerima koje su najavili, pa da krenu tektonske promene Irisa, novih bokseva i naravno 4K signala.
Vrelo leto nas očekuje 😁
Pocelo je nikad vidjen lojality program dobijate dijamante i kupujete jos dijamanata za maglu uzivajte u popustima i netflixu. 😂😂
 

Prilozi

  • Screenshot_20240516_072206_Moj mts.jpg
    Screenshot_20240516_072206_Moj mts.jpg
    174.3 KB · Pregleda: 69
  • Screenshot_20240515_104712_AdBaloo.jpg
    Screenshot_20240515_104712_AdBaloo.jpg
    83.3 KB · Pregleda: 68
  • Screenshot_20240515_104417_Firefox.jpg
    Screenshot_20240515_104417_Firefox.jpg
    92.2 KB · Pregleda: 70
Meni ne stiže sms za aktivaciju 😬
 
Kakve to veze ima sa Iris STB uređajima? Ili samo malo da pokažemo da smo ogorčeni svim i svačim :)
 
Pisali smo o ovome na mts postejd i promocije, da se ne rasplinjujemo na više mesta a nikakvog efekta niti poente nema.
 
Nazad
Vrh Dno