Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav ljudi, koristim gotit listu evo drugu godinu. Na njoj gledam samo fudbal, da li postoji mogućnost da napravim custom playlistu i ubacim samo one kanale koje gledam? Mnogo mi bode oči kad vidim 15000 kanala koje ne gledam. Iptv smarters pro aplikaciju koristim
Napravi listu favorita (omiljenih kanala).
Kad si u listi kanala, duze drzi OK i pojavice se meni 'Add to Favourite'.
Posle ih nadjes u kategoriji FAVOURITES na vrhu liste.
 
Imam pitanje u vezi Tivimate (Premium) aplikacije.
Da li mogu da se brišu liste koje su testirane i više ne rade?
Ne vidim tu opciju u aplikaciji, jedino što može da se listi dodeli status da ne bude vidljiva.
 
Ima sigurno opcija za brisanje, kao što kaže @torpedoo. Upravo proverio.
 
Kod mene ne. Cast radi ali mi se ne pojavljuje remote u aplikaciji.
 
Cao svima,

Da li je samo trenutno ili ott player zauvek prestao raditi na samsung smart televizorima?
 
Kod mene ne. Cast radi ali mi se ne pojavljuje remote u aplikaciji.
Ni meni se ne pojavljuje kad otvorim aplikaciju, ali mi se pojavio u onom delu kad prevučeš odozgo na dole sa početnog ekrana. Ne znam kako se to zove.
Sasvim slučajno sam to otkrio.
Inače, cast je radio i ranije.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211208-111031_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211208-111031_Samsung Internet.jpg
    52.6 KB · Pregleda: 38
Jel moze neko da mi preporuci neku IPTV listu sa AliExpresa? Zanimaju me uglavnom exyu kanali. Slao sam mali milion poruka, ali zutaci mi daju 3 sata test, i to mi posalju u 4 ujutru. Moze i na PP.
 
Jel netko zna kako backupirati tivimate direktno na gdrive ili dropbox? Uspio sam restorati sa gdriva ali backupirati nikako,stavio sam šerani folder i sve po uputama od čika googla ali ne ide pa ne ide...
 
Jel netko zna kako backupirati tivimate direktno na gdrive ili dropbox? Uspio sam restorati sa gdriva ali backupirati nikako,stavio sam šerani folder i sve po uputama od čika googla ali ne ide pa ne ide...
Никако - неће. Барем ја нисам успео.
Најједноставније је да бекапујеш на уређају, па да затим поставиш на жељени сервер.
 
A šta će ti tamo. To je mali fail, drži ga na memoriji box-a.
za sebe mi je ok tako nego mi treba za frenda koji se baš ne snalazi na androidu pa da mu sve podesim pa backupiram na njegov drive a on samo direktno povuče preko linka,ovaj zadnji dio sam uspio ali ostalo ću morati ipak ručno izgleda
Никако - неће. Барем ја нисам успео.
Најједноставније је да бекапујеш на уређају, па да затим поставиш на жељени сервер.
da,morat ću tako,neće pa neće,svašta sam probao na oba drajva ali ništa,vjerojatno je povezano sa pravima,imam problema i kad probam direktno na usb,moram prvo na internu memoriju pa onda na usb
 
Ma nacrtaj mu ako treba korak po korak kako da stavlja liste. Ovako ćeš se stalno patiti oko gluposti.
 
Ma nacrtaj mu ako treba korak po korak kako da stavlja liste. Ovako ćeš se stalno patiti oko gluposti.
haha probao i to,složio mu sličice ali uvijek zapne i još k tome nikako da instalira neku app za remote pa ukucava daljincem sve,ne snalazi se nikako,ne znam ko je smotaniji on ili stari mu,sad je uzeo konačno tivimate pa mi je jednostavnije da mu ja posložim nego da me zivka svako malo kako ovo kako ono
 
Ni meni se ne pojavljuje kad otvorim aplikaciju, ali mi se pojavio u onom delu kad prevučeš odozgo na dole sa početnog ekrana. Ne znam kako se to zove.
Sasvim slučajno sam to otkrio.
Inače, cast je radio i ranije.
Stvarno, tek kada sam otvorio editovanje precica, vidim da cuci u pozadini. Hvala, bez tebe nista :)

Screenshot_2021-12-08-18-39-41-94_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
 
je l zna neko sta se dešava sa nekadašnjim vektor portalom, prije oko mesec dana je prestao da radi..ima jos par adresa npr resen tv itd..
 
Radi li vam Nordic1 lista?
Nijedna od adresa ne radi :(
Kod:
http://nordic1.tv:2095/c/
http://nordicone.tv:2095/c/
http://iptvworld.nl:2095/c/
 
Imam jednu jedinu i ta ne radi
 
U koji plejer za Android se mogu ubacivati MAC adrese kao što je SFVIP/Stalker kod Windowsa?
 
U koji plejer za Android se mogu ubacivati MAC adrese kao što je SFVIP/Stalker kod Windowsa?
tivimate
ott navigator
Stbemu
Itd....

Tivimate free verzija jedan lista, plaćena verzija verovatno najbolja app za android

Ott navigator, second best, i u free verziji je velikodušnija od tivimate, a lako je naći i plaćenu verziju za dzabaka.

Stbemu, najprostija ali isto jako dobra app, pro verzija takođe dostupna po internetima.
 
Da , ali meni liste koje rade ns Sfvip, ne rade na Stb emu. Moraću Ott da probam.
 
Samo ako koristiš običnu verziju tivimate možeš reći da je jednostavniji i pregledniji stb. Ima listi koje u njemu rade a ne rade u tivimate ali to nije samo do plejera već i do podešavanja tako da i to pada u vodu. A stb ima free verziju koja se i ne razlikuje puno od pro koja se može naći krekovana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno