Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da kod pohlepnog rusa za dz ne radi VOD, ne radi premotavanje/ catchup / CUTV.
Slepac ne da ručni update te jedne playliste koja se može dodati na dž verziji aplikacije, a ne nešto preko toga.
na ott navigatoru radi i za dž vod i update/dodavanje lista koliko hoćeš,jedino možeš koristiti samo jednu pa se prebacivati na druge,za catchup ne znam,nemam više free verziju a kad sam ju imao nisam imao takvu listu,vod ima i postere(naravno ako ih provajder ima) i nekoliko izgleda vod liste(male,velike kartice,galery view horizontalan i vertikalan), manje su pohlepni ti latvijci čini mi se da su
 
Probao sam ott navigator najbolji od free programa za stalker portale, jedino kad sam uporedjivao sa tivimate-im cini mi se da ott sporije ucitava kanal ili se mozda slucajno pogodilo.
 
Meni Smarters Pro ubedljivo najsporije učitava liste. Hardverski zahtevan, ali odličan program.
 
Meni na tabletu ko iz topa ucitava listu?
 
Pa kad se ide na reload (refresh) opciju, primetio sam da je Smarters dosta brži na F3 Air boxu nego li na Xiaomi Mi stick-u, i mnogo je fluidniji rad na F3. A inače Ott mi brže učita 3 liste zajedno sa VOD, nego li Smarters samo jednu od te 3 liste.
 
Чуди ме да ради брже на боксу са S905x3 4/32, него на нечему што има S905x 1/8.
 
Чуди ме да ради брже на боксу са S905x3 4/32, него на нечему што има S905x 1/8.
Haha, koji vrhunac ironije, ako si mi rekao.
Samo sam hteo da kažem da je hardverski zahtevan program. Da li je neoptimizovan ili šta god, ali u odnosu na OTT je neuporedivo zahtevnije parče softvera.
Ali tebi opet treba da se crta šta je pisac hteo da kaže.
 
Smiritese
 
Dobro jutro svima,
Može li neko da preporuči neku listu sa dobrim catchup-om a da ta lista nije tvviet?
 
Jedno n00b pitanje...
Kako da najlakše unesem linkove plejlista u IPTV aplikacije a da to nije nakucavanje daljinskim? Smorim se dok iskliketam URLove za liste i EPG. Nešto kao anydesk ili slično ali za androidtv ako može?
Hvala
 
Jedini način je da potražiß Androi aplikaciju za tvoj TV. Poznatije marke televizora ih imaju. Moj prastari LG iz 2012. je ima. U aplikacijama tog tipa možeš koristiti tastaturu telefona za unos adresa listi ili copy paste opciju što je još lakše.
 
Amazon i Google imaju remote aplikacije.
 
Ako je za box potražiš daljinski za telefon koji ima opciju copy-paste. Ja obično sebi sa kompa pošaljem skajpom, otvorim skajp na tel - copy a onda daljinski pejst i to sve traje 15 sek. Za neke boksove nisam uspio naći.
 
Ima li neko kontakt od Nordic -a? Da vidim i ja tu listu koju svi hvale.
 
Preko telefona, imaš daljinac :)

Pokušaću ovo kad mi proradi net. 😒
Jedini način je da potražiß Androi aplikaciju za tvoj TV. Poznatije marke televizora ih imaju. Moj prastari LG iz 2012. je ima. U aplikacijama tog tipa možeš koristiti tastaturu telefona za unos adresa listi ili copy paste opciju što je još lakše.
Ma ima aplikacija za moj TV, ali šta vredi kad čajnizi ne umeju da naprave krštenu aplikaciju. Postoji tastatura ali samo numerička da se unese kanal. Čak i ako uspem da prebacim na slovnu tastaturu, ne reaguje. Samo brojevi. Inače, TV je Philips 58PUS8505 sa androidom.
 
Pokušaću ovo kad mi proradi net. 😒

Ma ima aplikacija za moj TV, ali šta vredi kad čajnizi ne umeju da naprave krštenu aplikaciju. Postoji tastatura ali samo numerička da se unese kanal. Čak i ako uspem da prebacim na slovnu tastaturu, ne reaguje. Samo brojevi. Inače, TV je Philips 58PUS8505 sa androidom.
ja koristim ovu na sličnom tv-u, jedino treba maknuti zadnji update android tv remote servisa na androidu na tv-u ako ga imaš instaliranog
 
ja koristim ovu na sličnom tv-u, jedino treba maknuti zadnji update android tv remote servisa na androidu na tv-u ako ga imaš instaliranog
Tako je. Meni je bila prestala raditi jer sam imao podešene automatic updates na tv-u. Poslije pronašao ovo rješenje na net, napravio deinstalaciju na tvorničku tog servisa, ugasio automatic update i sad sve radi ko sat.
 
  • Like
Reagovanja: gec
Mozda pomogne ovo za iphone
 
Pozdrav ljudi, koristim gotit listu evo drugu godinu. Na njoj gledam samo fudbal, da li postoji mogućnost da napravim custom playlistu i ubacim samo one kanale koje gledam? Mnogo mi bode oči kad vidim 15000 kanala koje ne gledam. Iptv smarters pro aplikaciju koristim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno