Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi svaki ako imas dobru listu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ево, питао човек шта гледамо на ТВ уређајима велике дијагонале. Пошто Тивимејт не очитава ове податке, није ми било тешко да снимим и на рачунару.
Ово је битрејт од само 2 канала. Слободно нека пита за било који канал колики је битрејт - написаћу.
375c926900edb5247feb30580117e455.jpg

19747090beecc9f28114d293adb879d7.jpg

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Ево, питао човек шта гледамо на ТВ уређајима велике дијагонале. Пошто Тивимејт не очитава ове податке, није ми било тешко да снимим и на рачунару.
Ово је битрејт од само 2 канала. Слободно нека пита за било који канал колики је битрејт - написаћу.
375c926900edb5247feb30580117e455.jpg

19747090beecc9f28114d293adb879d7.jpg

Послато са Nova 5T

aj' ti meni reci, koliki je bitrejt na SBB-ovom i TVViet-ovom SK4K kanalu
 
СББ немам па ти не могу одговорити, а у тввиету је 16 mbps, ако се не варам. Сликам после.

Измена: Ево и слике

205f2a24406e3b02e79b498ad3f1beab.jpg

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Nema to veze..ko zna ,zna sta pitam

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Pa ako si pitao koja m3u lista radi u Tvimatu ja sam ti odgovorio..ne znam sta si drugo mogao da pitas.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Prvo nisam pitao za m3u ,jer ne znam kako si to zakljucio? Pitam za url portale koji rade kad gledam pomocu stalker portala i mac adrese

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Pa mogao si odmah to da napises a ne da pogadjamo sta si mislio

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ево да ти ја одговорим.
Раде већина портала, као и већина сталкер портала.
Нпр. media-future у стбему не ради, у Тивимејту ради. Исто је и са wannafootrub.party
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Tivimate najbolja app po meni.

Ganjam m3u liste pa nešto nešto free dobro i uhvatim

Da hoce premium verzija izaci 3+ verzija sa mac adresama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Како мислиш да хоће премијум верзија изаћи?
Мислиш на модовану? Неће, веруј ми. Да хоће не бих ја узимао плаћену [emoji23]
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Meni ni najmanje nije žao da platim takvu aplikaciju

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
postavio bih slike kanala sa velikim bitrateom, ali izgleda mi nije dozvoljeno
 
Da li mozda postoje naznake kada ce u tivi mate da se pojavi opcija za vod?

Ja sam vec par ljudi zapalio sa tivi mate i odusevljeni su, kupili su trajnu licencu, a ja ima dajem liste. Inostrani prijatelji :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ала си за.ебао пријатеље. Боље да су за те паре купили листе, па да их гледају у било ком програму. :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mislim da se nisu zajebali, bar dok imaju mene [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Robin Hud ;)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Koristi li neko nextvisioniptv? Naleteo na to ima dosta sportskih kanala. Ako neko ima da uporedim sa tvviet.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
jeste li pokusali da ukucate u google 00:1A:79:

Koristi li neko nextvisioniptv? Naleteo na to ima dosta sportskih kanala. Ako neko ima da uporedim sa tvviet.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

jel placas tvviet, pitam, jer sigurno trazis odgovor od nekoga ko placa i nextvisioniptv, a ja sam vise za gratis varijantu, jer jedno je ako govorimo o placenim listama, a drugo ako su gratis, ne znam da li se uopste o tome ovde sme razgovarati, :D mozda cete i za ovo reci da je nebulozno pitanje

kad kazes sportski kanali, mnoge interesuju arena sportski kanali, a ja vam kazem da su stabilni u exe net i sat trakt listi (i u placenoj i u gratis listi) :D
treba li da editujem postove (ja mislim da ne treba, svaki je za sebe prica)
e sad, kako doci do gratis lista ;) mozda cete ovo shvatiti kao hvaljenje, ali nema veze, prezivecu i to,
nije losa ni iinet lista (u obe varijante)
 
Poslednja izmena od urednika:
meni kao nekome ko koristi godinama MacOSX(ne racunam Android TV na TV-u)konacno sam namestio IPTV MAC opcija preko KODI-@(BlueThunder Client)
nego da pitam...ima li negde Programska sema filmova na kanalima CroMax Select HD?
 
Poslednja izmena:
meni kao nekome ko koristi godinama MacOSX(ne racunam Android TV na TV-u)konacno sam namestio IPTV MAC opcija preko KODI-@(BlueThunder Client)
nego da pitam...ima li negde Programska sema filmova na kanalima CroMax Select HD?

nisam siguran, ali mislim da za ta 24 "divlja" kanala toga nema,
i da vas pitam, ako me neko pita da mu dam ove liste, (koje sam pomenuo) a ja mu ih ne dam, da li sam onda ja skrti hvalisavac, ili ste zadovoljni i informacijom da ih je moguce gledati i gratis ;)
 
Poslednja izmena:
vidim da nema,bar ja nisam nasao...a zanimljivo je da na jednom od njih ide recimo novi film Greenland :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno