Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako neko ne zna, novi iptv extreme player ima podršku za stalker portale, iliti može umesto stb emu. Pušta i ono sta stb ne pušta, npr. Bitku.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Jos uvek nema narodne pro verzije koja podrzava stalker liste

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nema, ali i besplatna pušta ali s reklamama. Uostalom, jeftina je aplikacija.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Mrzi me svaku apk da platim, nisam navikao na to, ovo je Balkan ;)

Kupio sam tivi mate, ali sam se zesnuo sto nisam kupio trajnu licencu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
a, stalker portal player by sahbaz - nista, izvinjavam se, vama treba android verzija, moja greska
 
Poslednja izmena:
Mrzi me svaku apk da platim, nisam navikao na to, ovo je Balkan ;)

Kupio sam tivi mate, ali sam se zesnuo sto nisam kupio trajnu licencu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Nisi se zeznuo, ne verujem da ces i sledece godine u ovo vreme kad ti istekne licenca razmisljati da je produzis. Nadam se da ce i ostali da malo unaprede UI tj korisnicko iskustvo. Ovo kako sada izgledaju naprimer IPTV (A. Sofronov) i IPTVExtreme u odnosu na TiViMate je smesno. Smart IPTV moze da prodje ali ipak...

Kad smo vec kod IPTVExtreme , otisli i oni u folkere samo ne znam kako pevaju , nisam testirao detaljno (ucita mac i radi )

https://www.mediafire.com/file/7dbxpsph3tsol6k/com_pecana_iptvextreme_110_0_1110_minAPI16armeabi_v7anodpi_apkmirror.apk/file
 
Poslednja izmena:
Ako neko ne zna, novi iptv extreme player ima podršku za stalker portale, iliti može umesto stb emu. Pušta i ono sta stb ne pušta, npr. Bitku.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Ja kupio app, mada nisam stigo da testiram detaljno. Ubacio sam jednu mac listu, probao nekoliko kanala, vecina nije radila, mada igracu se veceras sa tim.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nisi se zeznuo, ne verujem da ces i sledece godine u ovo vreme kad ti istekne licenca razmisljati da je produzis. Nadam se da ce i ostali da malo unaprede UI tj korisnicko iskustvo. Ovo kako sada izgledaju naprimer IPTV (A. Sofronov) i IPTVExtreme u odnosu na TiViMate je smesno. Smart IPTV moze da prodje ali ipak...

Kad smo vec kod IPTVExtreme , otisli i oni u folkere samo ne znam kako pevaju , nisam testirao detaljno (ucita mac i radi )

https://www.mediafire.com/file/7dbxpsph3tsol6k/com_pecana_iptvextreme_110_0_1110_minAPI16armeabi_v7anodpi_apkmirror.apk/file
Nije narodna verzija, isto ne želi da radi na mom telefonu sa adblokerom, traži da ga isključim.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Evo ucitao mac na FS 4k i radi. Naravno ovo je app za android tv.
 
Poslednja izmena:
Pao beast koji sam koristio za americke i kanadske kanale[emoji35].

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ja kupio app, mada nisam stigo da testiram detaljno. Ubacio sam jednu mac listu, probao nekoliko kanala, vecina nije radila, mada igracu se veceras sa tim.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Da li je licenca samo za jedan uredjaj?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Koliko vidim vezan je za nalog, instalirao sam na telefonu cisto da probam, mada cena je smesna, 150 rsd.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
@zebiczeljko0 ako nisi dobio poruku, posalji je ti meni da ti odgovorim, nesto me zezaju poruke, ne znam zasto
 
Poslednja izmena:
Toda81
"Da li je licenca samo za jedan uredjaj?"

Može na više uređaja.
Ako se kupi,povezana je sa googl nalogom.Vazno da uređaj gde će se instalirati ima google prodavnicu da bi se potvrdila licenca.
Na ostale uređaje koji nemaju g.prodavnicu ide samo ona free verzija.

(To mi potvrdio developer aplikacije)
 
Poslednja izmena:
Znaci svuda gde je konfigurisan nalog preko koga je kupljena apk je full.
To je ok


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da,baš tako.Ja sam namestio da radi na mobilnom,MiBoxu i na Ugoos Am6 ali na Firestick 4k nisam uspeo.
U istom e-mail-u mi pisao da radi na tom da reši problem van googl.prodavnice.
 
@zebiczeljko0 ako nisi dobio poruku, posalji je ti meni da ti odgovorim, nesto me zezaju poruke, ne znam zasto
Izvini sto kasno odgovaram, bio na poslu.
Dobio sam drug,hvala ti.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Moze li se placena lista npr. sa Aliexpresa koristiti u stalker IPTV portalu u Kodiju. Pitam zbog MAC adrese koja se unosi
 
Moze (jes da nece svi portali da rade u Kodiju ali vecina ide) ali po meni je bolje resenje da se uzme .m3u pa opet moze u Kodiju samo sa se menja pvr u sustimi isto se dobije, samo sa .m3u mozes da izbacujes ubacujes sta se tebi gleda.
 
Moram ti se pohvaliti @jaffare znas kako radi iptv m3u lista sa Jedi Maker Xtream na edisionu. Kako to radi dobro na e2
 
Poslednja izmena:
Verujem ;) ja sam malo na pauzi sa enigmom, bar dok se ne pojavi tako neki kao edison samo sa ci slotom a iskren da budem malo me zamorila vec skoro 15-tak godina od enigme 1 do skoro, malo da se uzelim pa valjda opet pazarim neki boks.
 
Oces ti mislim da si ti dream lover:)Nego ga nesto kernel zeza
 
Da ne trujemo temu, nisam dream lover, izmenjao sve i svasta zgemme, vu ..., msm da je dream trenutno poslednji boks koji bih kupio ;)
 
Koja je cena tog boxa?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno