Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne treba ti ako nemas satelitsku.

Enigme od 100 i kusur - 450 € u zavisnosti sta box poseduje (tuneri i ostali hardwer)
Cuo sam za tu varijantu sa tim enigmama i satelitskim antenama.

Razmisljao sam da i to probam jer fino zvuci ono sto mi je pricao prijatelj. On ima neku zgemu cini mi se od 190e i kaze da je opako dobara i da otkljucava sve zivo, totaln na prvom mestu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ako je te pare onda je zGemma H7, imao sam je, ocajan daljinski, CI slot losiji hardwer ostalo ok, solidan boks.

Sve Enigme isto otvaraju u zavisnosti na koje servere su zakacene, nema tu razlike ni za jeftine ni ove najskuplje.

H7 je ok zato sto i stalkeri rade na njoj kako treba uz .m3u pa je ok za iptv, cisto da se ne pobegne od teme :p
 
Poslednja izmena:
Znaci ne mora najskuplji da se kupi ako se zeli samo satelitska televizija i otkljucavanje totala.

Da, prijatelj mi je rekao da ima i opciju da ubaci stalker liste :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
А да причу о сателитској ТВ наставите у за то предвиђеној теми?
Хвала на разумевању.

Послато са Nova 5T
 
Vu+ Zero 4k je dovoljan za ulazak u svet satelitske televizije. Odličan box za malo para.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
А да причу о сателитској ТВ наставите у за то предвиђеној теми?
Хвала на разумевању.

Послато са Nova 5T

Slazem se s tobom ;) nego je to vise sve isprepleteno, jer i enigme guraju iptv pa moze i ovde ali je ipak za drugu temu.

@bobster odgovor u drugoj temi ...
 
Poslednja izmena:
Recite mi sada sta je bolje, m3u ili enigma link ili ovo sto se deli ovde u temi sa mac adresom? Ja imam placen m3u link od Kineza ali mi bolje radi ovaj sa mac adresom.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
To ti zavisi od kvaliteta liste a ne od oblika u kom gledas..meni jednako radi nova iptv lista i u m3u obliku a i kad su mi ubacili pomocu mac adrese

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Recite mi sada sta je bolje, m3u ili enigma link ili ovo sto se deli ovde u temi sa mac adresom? Ja imam placen m3u link od Kineza ali mi bolje radi ovaj sa mac adresom.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Pomesao si.

Enigma je nesto drugo, iptv liste dolaze ili u .m3u varijanti ili mac adresa-stalker, enigma su posebni boksovi koji podrzavaju iptv ali osnovna namena je satelitska televizija.

Kao sto je receno trebalo bi i jedna i druga varijanta da radi isto, samo sto sa .m3u moze da se manipulise u smislu da mozes da editujes i izbacis kanale koji ti ne trebaju/menjas raspored itd ... sa mac listom nemas tu mogucnost.
 
Poslednja izmena:
Pomesao si.

Enigma je nesto drugo, iptv liste dolaze ili u .m3u varijanti ili mac adresa-stalker, enigma su posebni boksovi koji podrzavaju iptv ali osnovna namena je satelitska televizija.

Kao sto je receno trebalo bi i jedna i druga varijanta da radi isto, samo sto sa .m3u moze da se manipulise u smislu da mozes da editujes i izbacis kanale koji ti ne trebaju/menjas raspored itd ... sa mac listom nemas tu mogucnost.
Aha ok, sada mi je jasnija razlika izmedju m3u linka i enigme. Ovaj m3u link sto imam nije los, ali ima kasnjenja u tonu u odnosu na sliku, rezolucije nisu uvek FULLHD, menjaju se dok gledate i kada se prekida slika tada promeni rezoluciju na 720x576 i ponekad izgubi ton. To zna da iritira dosta narocito kada gledate neku utakmicu ili domacu seriju,inace nije skupo kod kineza, oko 16€ godisnje.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Cuo sam za tu varijantu sa tim enigmama i satelitskim antenama.

Razmisljao sam da i to probam jer fino zvuci ono sto mi je pricao prijatelj. On ima neku zgemu cini mi se od 190e i kaze da je opako dobara i da otkljucava sve zivo, totaln na prvom mestu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Nije to bas tako...da bi se sve otkljucalo. Prvo treba resiver, anetena, motor za sve satelite, ....pa podesavanja...itd sve skupa izadje ok 400-500€


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da se ne ljutite, ovo je tema IPTV iskustva, postoji i satelitska tv tema, a sto se tice stimova, najbolji je onaj, koji ide bez problema ;)

znaci, strimove mozemo gledati putem compa, (lap top, tablet, mobilni)
smart tv-a, tv boxa (android), satelitskog risivera .... a, oni mogu biti u razlicitim oblicima (m3u, mac, modifikovani za enigmu2 ....) a, najbolji su oni, koji rade skoro pa savrseno, razlicitim playerima
 
Poslednja izmena:
Zasto ga prodaju tako jeftino ako vec kosto preko 400e?

U cemu je fora?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
To bi bilo isto kao kad bi pitao zasto je graficka gforce 400 lupam vredela nekad silne pare a sad je nece niko ni za poklon.
 
Taj deo razumem, ali ako su koristili tu uslugu da bi gledali tv, sta sada koriste...

Pitam jer je malopre neko napisao da svaki otkljucava gotovo sve bitno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Taj deo razumem, ali ako su koristili tu uslugu da bi gledali tv, sta sada koriste...

Pitam jer je malopre neko napisao da svaki otkljucava gotovo sve bitno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Logicno pita covek...ali da se akam antenama i skalamerijom a imam listu koju samo ubacim u komp, tv ili box ne pada mi napamet

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
To i nije neki problem. Bitno je da su bar hd.

Na najnovijem stalker playeru 6.1 se bas lepo vidi rezolucija svakog kanala, a podrzava i m3u liste

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Opet ste u pogresnoj temi, prebacite diskusiju u odgovarajucu ...
 
Ima li neko kakvu solidnu m3u listu za tivimate?

Ex yu kanali po mogucnosti

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zasto ga prodaju tako jeftino ako vec kosto preko 400e?

U cemu je fora?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

fora je u tome, sto je to kupljeno za sicu na kilo, jer na zapadu ljudi imaju mogucnost gledanja iptv paketa po izboru za vrlo prihvatljivu cenu, poskidali i bacili, jer im to vise ne treba
 
Bitka

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moze li mi neko na pp poslati koji url rade na tivi mate..probao par njih i ne rade. Hvala

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno