Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Тако је. Поједини користе СИПТВ и убацивање листе иде преко мак адресе уређаја.
Или траже МАК адресу због аутентфикације уређаја.

Послато са Nova 5T
 
Važi hvala momci.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ako je za SIPTV i slično, nemoj da dajes MAC nego traži m3u i sam ubaci.
 
Za siptv znam. Nego ovo je izgleda stalker preko smart stb. Ti nemam iskustva. Sad je zajebava sa tim[emoji23][emoji1787]. Tivimate je za ovo pi... dim[emoji1787]. Tu valjda treba mac adresa koliko sam skapirao.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Hmm, sve je relativno, moze da traje par dana, par meseci ili par godina, zavisi sta i koja je vrsta strima u pitanju !
IPTV za dz, ipak treba shvatiti kao razonodu, traziti u njoj neku sigurnost nije mudro !
Isto k'o sto ne znam, koliko je pametno placati IPTV, to mogu opravdati samo u nedostatku drugih mogucnosti ! Slicno je i sa satelitskom televizijom za dz, c linije mogu dugo da traju, i mogu sve da otvaraju, ali samo one kvalitetne, koje se nalaze skeniranjem !
Jednog dana ces shvatiti da je vreme novac. Nema svako vremena da se zeza sa tim niti mnogi ne kapiraju kako to funkcionise pa platis 5-10e mesecno i mirna glava.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Potpisujem..ja i placam i imam ih za dz, exploriram

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Jednog dana ces shvatiti da je vreme novac. Nema svako vremena da se zeza sa tim niti mnogi ne kapiraju kako to funkcionise pa platis 5-10e mesecno i mirna glava.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
To je cisto filozofiranje da je vreme novac. Bas je izlizana fraza da nema gde vise.

Cinjenica je da da je svako okupiran nekim poslom koji mu donosi zaradu, a s druge strane je cinjenica da i ta "gospoda" koja toliko mnogo rade imaju svakako slobodno vreme koje cesto umesto da provedu sa svojom porodicom, oni ga provode po kafanama na "posslovnim sastancima" i na rekreaciji na zakupljenim terenima i onda takav nadcovek kaze da nema vremena da skenira liste...

Sustina price je da svako ima neko interesovanje, ali nervira kad neko kao gore sto sam naveo primer tog "gospodina" za nesto sto ja radim u slobodno vreme misli da je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina, a ja ne mislim za nesto sto on radi u slobodno vreme da je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina.

To su razlicita interesovanja koja treba postovati.

Zato hocu da kazem da skeniranje, ako se covek potrudi i nadje par metoda kako to da radi, ne oduzima uooste vreme jer i dok radimo poslovno na racunaru, skener moze u pozadini da radi svoj posao.

Nemoj da mislis da imam nesto protiv tebe, ali me strasno nervira kad se pise da je vreme novac i slicne fraze.

S neke strane jeste tacno, ali svako ima slobodno vreme koje provodi onako kako on voli i u skladu sa svojim interesovanjima.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nije vreme faktor u procesu skeniranja. Najgore je kada rešiš nešto da gledaš, a lista ne radi. Posebno kada se desi drugim ukućanima, a nisi tu. Komfor i džabe nisu baš kompatibilni termini.
 
Nije vreme faktor u procesu skeniranja. Najgore je kada rešiš nešto da gledaš, a lista ne radi. Posebno kada se desi drugim ukućanima, a nisi tu. Komfor i džabe nisu baš kompatibilni termini.
Dobro je, ima i odraslih ovde...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Nije vreme faktor u procesu skeniranja. Najgore je kada rešiš nešto da gledaš, a lista ne radi. Posebno kada se desi drugim ukućanima, a nisi tu. Komfor i džabe nisu baš kompatibilni termini.

potpuno se slazem sa tobom, komfor se ipak treba platiti,
prednost iptv-a za dz, je u tome sto kad znas kako da pronadjes liste i kanale, gledas "sve na svetu", a u kombinaciji sa satelitom za dz, je prava stvar
 
Nije vreme faktor u procesu skeniranja. Najgore je kada rešiš nešto da gledaš, a lista ne radi. Posebno kada se desi drugim ukućanima, a nisi tu. Komfor i džabe nisu baš kompatibilni termini.
Pa zato zbavis 10 lista npr za dz..nema trika da svih 10 otkazu

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Te liste gledaš sam? Nemaš nikoga od ukućana ko želi da lako i brzo pusti da gleda jedan od 10 kanala koliko tipično vrti?
Imam ja više lista, i više aplikacija, i sa zadovoljstvom ih koristim da pratim NFL recimo. Koristim PiP pa pratim 4 utakmice istovremeno.
Ali to je moj izbor, i nenamećem ga nikom. Ne živim sam.
 
Ne znam kakva je situacija kod vas u srbiji, ali kod nas u cg ista je cijena interneta i interneta i televizije, tako da svi imamo kablovsku kao osnovni izbor za ukucane. A ovo ostalo je vise hobi nego gledanje tv, vise vremena provodim igrajuci se sa listama i programima nego gledajući.
 
Nije vreme faktor u procesu skeniranja. Najgore je kada rešiš nešto da gledaš, a lista ne radi. Posebno kada se desi drugim ukućanima, a nisi tu. Komfor i džabe nisu baš kompatibilni termini.
Zato se ubaci vise listi u jedan player i i jedna uvek radi

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam probao da prosledim besplatne liste drugarima, ali sve to je bilo kratkog daha. Meni su ok da pregledam, i da se 'igram' sa tim kad imam vremena, ali nije dovoljno pouzdano da izigravam podršku za druge. Matorcima sam kupio kinesku listu, i zadovoljni su, burazer i drugari su na preporuku takođe uzeli istu listu, i oni su zadovoljni.
 
Da li ta lista ima catch up bar 3 dana?
Moja žena ne priznaje gledanje TVa bez toga.
Pusti link ka toj listi na PM u svakom slučaju.
 
Probao sam TiviMate, odličan je. Ali nisam video tu opciju. Hvala!
 
Preko koje je ovo app da se puste vise programa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trolujes? Pa eto poruka iznad napisao čovek, IPTV Smarters i TiviMate.
 
Imam iptv smartes ali nisam nasao ru opciju..gde se to ukljucuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TiVi Mate koristim samo kad mi treba mutiscreen, za ostalo mi nije potreban.
 
tako se mogu gledati mosaico it i koreanski kanali i bez tivimate ;):D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno