Šta je novo?

iPhone - FAQ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i meni je trazio taj gift card dok nisam uneo nije hteo da prihvati registraciju
 
pa jedino ako su jedinstveni kodovi na karticama (a verovatno jesu)
 
krastavac, pre nedelju dana nisu trazili taj radeem code :trust:.
Bilo je ranije nekih generatora tih kodova po netu. To su kodovi nekih besplatnih kupona za raznorazne kupovine.
 
Ma postoji bug u itunesu.
Uneses stari redeem code koji je expire-ovao, on ti prijavi da ne mozes da ga iskoristis, vratis se na home, ponovo pokrenes registraciju i dozvoli ti da na kraju izaberes none kao payment method.
 
Moj je imamo slican "let" samo vece brzine jer sam vozio bicikl i naravno nista mu nije falilo. Kolegi je pao sa 9og na 8mi sprat pa potom na 7mi..... i dan danas radi bez greske. :)

Meni je moj iPhone 2G izleteo iz dzepa dok sam trcao, leteo dobra 2-3m, par puta odskocio od beton i konacno sleteo u baricu. Nista mu nije bilo, cak je i muzika nastavila da svira. :)
Jedino je zadobio par ogrebotina pozadi, na ekranu nema bukvalno nista.

Tako da ne moras previse da brines, izdrzljiv je. :)
 
krastavac, pre nedelju dana nisu trazili taj radeem code :trust:.
Bilo je ranije nekih generatora tih kodova po netu. To su kodovi nekih besplatnih kupona za raznorazne kupovine.

Ma da... ja moj uzeo kad sam kupovao kafu u starbaksu pa reko daj da probam kako to radi sa " legalnim " pesmama:D.
 
post moar situacija gde je ajfon leteo 300 metara i kako super radi i da onda zaista budem 1000% siguran da svi koji se prodaju imaju slichne radove iz proshlosti iako su svi samo 3 meseca stari i u pefektnom stanju i bla bla bla...

to su jako srecjne okolnosti gde vama telefoni rade "kao da se nishta nije desilo".
 
Pa sta znam, meni su svi telefoni koje sam posedovao ranije imali ozbiljne padove i sutiranja, i svi su nakon toga radili bez problema samo sa par ogrebotina. Nije to toliko krhko kao sto deluje.
 
A ja i dalje bez i jednog odgovora...ljudi bre kako da instaliram neku od ovih besplatnih aplikacija?! I ima li nekih provereno dobrih igrica, nije problem ni platiti za iste ako zaista valjaju!?
 
Nemoj da radis update jos, jel ako imas otkljucan telefon preko Universal/turbo/i sl. sima.... neces imati posle mrezu...
 
Moras da imas aktiviran nalog na iTunes Store-u, ali to je malo problem iz srbije.

To sam zakljucio do sada iz price. Vidim po forumima da postoje nacini da se ubace pojedine igre (chras bandicot race npr) preko nekog programa koji kopira na iphone!
 
To sam zakljucio do sada iz price. Vidim po forumima da postoje nacini da se ubace pojedine igre (chras bandicot race npr) preko nekog programa koji kopira na iphone!

pa ne znam kako drugacije da pomognemo? Ako hoces mogu da ti dam moj kod pa da probas sa njim....
 
Nisam neki strucnjak, samo navodim kako su meni rekli i kako sam ja uradio - rekli su mi da moram da se registrujem na itunes store-u i da skinem bar jednu (besplatnu) aplikaciju kako bih mogao da pokrenem "na druge nacine nabavljene" aplikacije. Ovo se naravno ne odnosi na aplikacije instalirane preko installera i cydia-e.
 
e ortaku riknuo touch na jafonu, znachi ekran izgleda savrsheno samo ne reaguje na dodir, interesuje me koliko bi koshtala popravka i da li bih mogao mozhda neshto sam da uradim?
 
posle pada je prestao da radi, ne verujem da bi restore pomogao
 
evo poshto sam i ja sad nabavio iphone i igrao se par dana mogu da kazhem da ima lepih aplikacija. jedino me smara to shto kad hotju da neshto skinem sa neta da instaliram moram da dizhem xp jer ihpne pc suite netje da mi radi pod vistom. jedno glupo pitanje, kako i da li je mogutje da se vratim na ekran sa wallpaperom bez pritiskanja power dugmeta i zakljuchavanja?
 
Poslednja izmena:
evo poshto sam i ja sad nabavio iphone i igrao se par dana mogu da kazhem da ima lepih aplikacija. jedino me smara to shto kad hotju da neshto skinem sa neta da instaliram moram da dizhem xp jer ihpne pc suite netje da mi radi pod vistom. jedno glupo pitanje, kako i da li je mogutje da se vratim na ekran sa wallpaperom bez pritiskanja power dugmeta i zakljuchavanja?

Pa možeš sve to iz Viste preko iTunes-a, naravno za aplikacije ti treba account.

A što se tiče drugog pitanja... ako misliš na lockscreen, ne možeš bez zaključavanja.
 
nisam mislio na app-ove iz store-a :)
 
nemam wifi kutji pa mi je ovaj iphone pc suite najjednostavniji nachin za instaliranje aplikacija. taj sourche tju svakako dodati. btw. skifao sam app store igre sa iphone pc suite-om i sve su radile savrsheno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno