Šta je novo?

iPhone - FAQ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uh, pre sat i po sam stavio da mi se odradi taj "erase all content and settings"... proces se zavrsio nakon ~50min. ali od tad telefon nikako da se upali, tacnije pojavi se apple logo, posle 30ak sekundi zavibrira 2x, onda jos minut stoji tako, pa se resetuje. i tako vec 10ak puta.
sad nisam siguran da je ovo deo procesa, tacnije smrdi mi da nesto nije u redu.
 
reseno. nesto se zabagovalo zestoko.
dfu mod>>>restore... sad je sve ok.
 
E, sad ti je vreme za DFU ( to se sve, pretpostavljam, desava zbog jailbreak-a ) ... :(
Mozda se konfrontira zbog bootloadera ili ko zna cega ( sad vec lupam :D ).
Sve se to i meni, pre par meseci, desilo.

EDIT :
Nisam video tvoj prethodni post...:trust:
 
Poslednja izmena:
Gde ovih dana covek moze da nabavi nov 3G iphone po pristojnoj ceni?
 
ima za 450e. ako ti cena odgovara sibni mail ...
 
jedan lik je neko vreme prodavao na "srpskoj" verziji "iphone" foruma za nekih 400-420 nove 16gb.
 
A jel' ima neki Rumun koji oće paket, a neće telefon? :d:d:d
 
Kovac, cena nije 450 vec 540, malko si permutovao :D, ako imash za 450 (a da je 3g) kupujem sutra ;)
 
Poslednja izmena:
e krastavac, cena je bila 500e. i 450e. pre dva meseca... :/
 
Poslednja izmena:
Kako sad funkcionisu iPhone i Exchange? Jel ima kakvih problema u radu?
 
Pitanjce jedno, mozda sam promasio temu, al da ne otvaram novu. Nasao sam lika koji valja Iphone 3G 16GB za 250e po komadu. Na vise komada daje i jeftinije. E sad, telefon je nov, original, u kutiji sa svom opremom. Radi na nasoj mrezi. Medjutim ta cijena je nenormalno mala, da li moze biti da su to kradeni telefoni kojima se nekako moze uci u trag?
 
Poslednja izmena:
Nisu kopije, original su i novi telefoni. Samo mi je ta cijena sumnjiva, kontam da me vlasti ne lociraju kroz mjesec dana:) Ima li neki fazon, ako je kraden da mu se promjeni onaj IMEI broj ili tako nesto?
 
Poslednja izmena:
Cekaj, ako su telefoni novi, u kutijama, onda nije nikako mogao da ih ukrade od nekog korisnika, samo iz radnje, a mislim da se oni ne bave trazenjem ukradenih telefona po celom svetu, nego lepo podignu novac od osiguravajuce kuce.
 
Pa po toj ceni bih ga danas uzeo. Eventualno jos 50ak evrica za spediciju. Kad bi samo bila neka fora da stigne do mene... :(
 
Nemam pojma, cijena jeste ok. Telefone nisam licno vidio, ali lik dolazi u moj grad kod prijatelja (ne znam tacno kad), pa cu ih tada i vidjeti i detaljnije popricati s njim.
 
... i preneti mu puno pozdrava od nas ovde na bench-u :)

seti se i nas ;)
 
Slažem se. Sjeti se, Mujo... Sjeti se... :d:d:d
 
Ma daj, ne palite se. Lik koji prodaje na veliko, iz hrvatske (SIM free telefone, ubaciš karticu i radi sve), ima nabavnu cenu od 420 evra i to na količinu od preko 10 komada. Ima i radnju u Kralja Milana 56 u pasažu, kod njega su telefoni 500 evra, neotpakovani. 16GB, naravno. To je najpovoljnije što ima, osim ako neko ne donese od spolja, a i tada kad ti neko donese bez da išta zaradi, ne može da bude manje od 400-ak evra. To za 250 i kusur, zaboravite. Ako je i bilo, bilo je kradeno i već je našlo kupca. Ne krećem se u tim krugovima, ali da mi neko ponudi za 250, našao bih pare i kupio sve što ima, a onda lagano prodavao za 450 i to bi super išlo. Pogledajte oglase malo...
 
Na oglasima sam ja i nasao tog lika, cuo se snjim.... Donosi spolja, akcenat mu malo vuce na Njemacku. Dal su kradeni ne znam. Kada bude dolazio u moje mjesto, nacu se snjim i vidjecu sve.
 
Pa i da jesu koga briga.
 
Izašao Skype za iPhone, potražite na AppStore ;)

PS. Kako vama radi Skype? Meni puca u roku od 2-3 minuta, nema šanse da izdrži duže makar ništa ne radio ali je zato kvalitet zvuka odličan. Ispeglaće ga u bliskoj budućnosti, nadam se...

EDIT: Rešenje za pucanje Skype-a na jailbreakovanim telefonima, samo update-ujte Mobile Substrate na Cydia ;)
 
Poslednja izmena:
Valjda me nece obrisati .........

Od juce ne radi yellowsn0w ali radi ovo:

yellowsn0w repo hiccup! For time being, please add this Cydia source if you want to install yellowsn0w: http://apt9.ihazsupper.com

Borio sam se cijelu noc dok ovo nisam nasao.:banana::banana::banana:i radi na mtel mrezi bez problema.

Nemoj brisati nekom ce pomoci.:wave::wave::wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno