Šta je novo?

iPhone 15

Pošto razmišljam da probam 15pm za mesec do dva da li kolege koju poseduju navedeni model imaju problema koji su bili prijavljeni i na forumu I preko različitih webova?
Nema nikakvih problema za prvih 10ak dana koristenja.
 
Pretpostavljam da je crna (to jest neka vrsta sive) na 15 ista kao na 15 Plus posto nigde nisam video uzivo 15 crni. U iStyle su uglavnom one isprane boje koje su meni blago receno uzasne.
 
Pošto razmišljam da probam 15pm za mesec do dva da li kolege koju poseduju navedeni model imaju problema koji su bili prijavljeni i na forumu I preko različitih webova?
Ne znam na sta mislis ali nikakvih problema nema. Sa 17.0 nisam bio zadovoljan baterijom, sa 17.1 postao je odlican.
 
^ mislio sam sa pregrevanjem, duhovi.... baterija kao i uvek može biti bolja ili malo lošija od same verzije iosa
 
Nemam takvih problema. Nisam ni imao od prvog dana.
 
Hvala na informacijama.
 
Interesuje me da li je brzina prenosa podataka preko ovog 2.0 USB-C ulaza slicna kao preko dosadasnjeg Lightning ulaza? Ja uglavnom ako nesto prebacujem su slike i video zapisi.
 
Interesuje me da li je brzina prenosa podataka preko ovog 2.0 USB-C ulaza slicna kao preko dosadasnjeg Lightning ulaza? Ja uglavnom ako nesto prebacujem su slike i video zapisi.
Ista 480 mb/s. Na pro modelima je usb c 3.0 to je 10gb/s.
 
^ samo kad se kupi kabl, neće onaj iz kutije da radi tako brzo 😜
 
^ za koji mesec. Ne žurim još 😀
 
Ja lepo pricao da uzmes oba, izbacis oba na sto kad pijes kaficu i lagano. :D

Love Myself Kiss GIF by WWE
 
^ ma koji će mi. I ovako uvek nosim ciglu po veličini a sada trebam dve 🤣. Jedan je dovoljan.
 
Pošto razmišljam da probam 15pm za mesec do dva da li kolege koju poseduju navedeni model imaju problema koji su bili prijavljeni i na forumu I preko različitih webova?
Kod mene za sad nikakvih problema. Tel sljaka kako treba od prvog dana, doduse nemam instaliran instagrama, tiktoka, facebook i messenger pa nisam merodavan po pitanju baterije jer samo koristim za pozive, firefox, slack, discord, reddit, youtube i twitter. Dnevno screen time je oko 3 ipo sata, punim tel svaki drugi dan kad spadne na 20%

26 ciklusa uzet 29. sep.
 
^ Takođe kao i ti nemam socijalne mreže niti ih koristim pa nam je sličan način korišćenja. Hvala za info
 
Jedini problem ako tako mogu reci su boje tel, kako kazu "stranci".. Natural najbolja od svih, ostale lose. Problem je sto se boja ljusti, ko koristi tel bez futrole.
 
^ ja koristim nillkin nature što mi govori da bi mogla da oljušti ivice pošto je dosta tvrda. Znači trebaju silikonske sa plišom unutra kao tipa originalne? Kad uzmem 15pm znači izbegavati tvrde futrole.
 
Jedini problem ako tako mogu reci su boje tel, kako kazu "stranci".. Natural najbolja od svih, ostale lose. Problem je sto se boja ljusti, ko koristi tel bez futrole.
A to znaci da se Natural boja ne ljusti ili se i ona ljusti kao ostale samo slabije?
 
^ ja koristim nillkin nature što mi govori da bi mogla da oljušti ivice pošto je dosta tvrda. Znači trebaju silikonske sa plišom unutra kao tipa originalne? Kad uzmem 15pm znači izbegavati tvrde futrole.
Imam tvrdu futrolu apple-ovu, nista se nije oljustilo.
 
@Lemaja Tako nekako, sad koliko je ovo tacno videcemo za neki mesec, posto ima nekoliko ljudi koji nose tel bez maske. Koristio sam tu nilkin za 14pro i tvrda je katastrofa, ali kad se stavi tel u nju ne pomera se uopste.
@zvrk100 natural najbolja od svih i ne ljusti se.
 
^ zato sam je i koristo a nije 14pm napravila nikakve estetske probleme. Ne žurim sa 15-kom pa ću videti šta vi kažete što ga imate.
 
Ma sica lova. Dele dzabe.
 
Evo iz prve ruke. Malopre sam skoknuo do istyle i malo čačnuo novu seriju i video cene. U jednu ruku sam prijatno iznenađen. Telefoni su stvatno lakši, a čudno mi je da je obični dosta lakši od pro, a istih su dimenzija. Ne znam šta je to teže u pro. Ivice su ok, baš prijatno leže u ruci jer su zaobljene. Ali ništa više premium ne deluje nego običan 15. Ovo novo silent dugme je baš dobro rešeno, dvoklik je potreban ili da se zadrži sad sam zaboravio. Mala je šansa da se slučajno klikne.
E sad malo sam razočaran što nista nije toliko wow da bih rekao, e ok, dobijam toliko više da vredi 1000 evra. Realno u odnosu na moj 11 dobijam samo bolji ekran i dizajn. Ostalo jeste bolje, ali meni i moj radi perfektno. A moram da doplatim 1000 evra.
Iako je na iphone sve glatko, velika je razlika kad se proba 120 i 60hz.

U principu sviđaju mi se sve verzije, ali malo toga daju onome ko već ima iphone 12 i mlađi. Satram da je jedino opravdano ko ima 11 i starije da menja, ali tu je doplata ogromna, a razlika nije tolika koliko mora da se doplati.
 

Prilozi

  • IMG_5895.jpeg
    IMG_5895.jpeg
    203.1 KB · Pregleda: 79
Nema sanse da dizajniraju nov telefon i prodaju ga kao budzetski. Ako se i desi SE4 samo je pitanje koje bajato kuciste ce iskoristiti...
 
Nazad
Vrh Dno