Šta je novo?

iPhone 15

Aries

Poštovan
Učlanjen(a)
09.02.2021
Poruke
259
Poena
95
Pocele si da cure informacije pa da otvorimo temu, jedna je znacajno povecanje kapaciteta baterije a druga da ce osnovni modeli dolaziti sa 256 gb memorije
 

Prilozi

  • IMG_6941.jpeg
    IMG_6941.jpeg
    87.7 KB · Pregleda: 178
  • IMG_6949.jpeg
    IMG_6949.jpeg
    72.5 KB · Pregleda: 179
256gb ce najverovatnije biti pocetna memorija na pro modelima. Baterija je i sad odlicna, tako da je ovo samo jos jedan plus.
Voleo bi da malo promene izgled tel.
 
Ne menjaju, kinezi napravili 5 vagona više. Mora se potroši. Tek model posle njega biće blago zaobljen.
 
Ne bi bilo loše preći sa 14PM na 15 Pro ako smanje okvire i pilulu. 😅 Samo što će doplata biti nerealna/neisplativa, ~400e.
 
400e nije strasno..
 
Nije strasno jer sa s21u na s22u je trebalo 700-800e. To je suludo.
 
Ja se lomim da li da se vratim na Samsung, da prodam 13 Mini, i dodam malo kesa za nov S23 obican... :D
Ili da cekam ortaka da uzme 15cu a meni da proda 14 Pro, ali verujem da ce me kostati upgrade 300-500e, sto je na prvu ruku previse.
 
Dižu se granice, sad bi bilo smešno da ima 64gb u ponudi. Neki laptopovi i dalje se prodaju novi sa 4gb rama.
Recimo da Apple ne zuri previse sa dizanjem granica. Nece biti 64GB u ponudi, ali ne verujem ni da ce pocinjati sa 256.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Oni su pre dve godine počeli da nude 128 GB model kao bazični i mislim, kao i ti, da neće odmah da dignu na 256 GB da bude početna memorija 😃
 
Jedino tako mogu da zamislim 😃
 
Pa i ta cena koju pominjete moze biti za ultra model, nece toliko dici cenu. Sve na kasicicu kao i uvek.
 
Koju cenu ocekujete za bazni 15 pro? Razmisljam se dal uzeti sad 14 pro, ili sacekati septembar ako ce biti tu negde s cenom...
 
ako imas novca i treba ti sada telefon uzmi, ako ne, sacekaj
 
I ja sam takav, kad imam svrbi me. Iskače iz džepa. Znam da moze brzo da se promeni situacija
 
Ma da, cena se nece stabilizovati do marta. Tako je kako je.
 
Nazad
Vrh Dno