Šta je novo?

iPhone 13

Da li si mozda azurirao na 15.6? Kakva je tu situacija ako jesi?

Pitanje za korisnike iPhone 13 Pro modela samo, koliko SOT-a izvlacite i sa kojom verzijom?
Trenutno sam na 15.5, citao sam da 15.6 i nije bas pohvaljena.
A šta nije pohvaljeno tačno?
 
Meni je skroz ok baterija na 13pm 15.6
Pre neki dan sam imao nenormalno dobar sot. Nesto preko 9h a ostalo mi ~45%.
Pritom sam gledao serije na 80-100% osvetljenja i koristio samo 4g jer sam bio na putu.
 

Prilozi

  • F5472BEF-C67F-4449-8F01-47884E187514.png
    F5472BEF-C67F-4449-8F01-47884E187514.png
    394.5 KB · Pregleda: 72
  • 267A39E7-D3F1-489B-BC65-2CD83C3AF705.png
    267A39E7-D3F1-489B-BC65-2CD83C3AF705.png
    438.3 KB · Pregleda: 68
@kUdtiHaEX Pa nije pohvaljena ova zadnja verzija po pitanju baterije, tako sam na redditu naisao na komentare.
 
Kod mene na 13 pro max je 4-5h sot sa do 50% potrošnje baterije
 

Prilozi

  • 357581BB-24E6-4D2E-AD95-855A0D11D6D9.png
    357581BB-24E6-4D2E-AD95-855A0D11D6D9.png
    378.3 KB · Pregleda: 55
^ tako je i kod mene, ne vidim neke posebne razlike u trajanju baterije. Kako sam sa Samsunga prešao nazad na Iphone prestao sam to gledati.
 
ja kako sam se po drugi put vratio sa androida, nisam usao u opcije da gledam gde je sot... (nemam pojma gde se nalazi)
bez zezanja, koji ce mi kad je telefon na preko 40% na kraju dana - 13proMax
 
Ista situacija, otvorim samo kad me neko pita da pogledam. Stvarno je baterija neverovatna.
Sto se tice update-ovanja ja uvek instaliram najnovije sto ponudi stable, tako sam i sa androidom radio tako i ovde. Pa sad neka se ponasa baterija kako hoce :D
 
Pa dobro, to na max modelu. Ja imam obicni pro pa me zanima koliko izvlaci.
 
Meni je screen time pomogao da promenim svoje navike. Kada sam prvi put video da gledam u telefon u proseku 4 sata dnevno, shvatio sam da moram nesto da menjam. Korisna mi je bila u tom kontekstu. U kontekstu baterije.. sta znam. Dosta je tu faktora koji uticu: slusanje muzike, personal hotspot, 4g/wifi, brighteness... Nije samo SOT
 
Pitanjce, kad je dual sim varijanta aktivna, sta se desava kad telefoniras na jednom broju a neko te pozove na drugi ? Jel si nedostupan, ili zvoni?
 
U tom slučaju, nedostupan si na drugoj SIM kartici.
 
Pff, znaci nije bas upotrebljiv za poslovne svrhe. Okay hvala pono za info! :)
 
Postoji i verzija sa dual SIM karticama za kinesko tržište, nisam siguran kako tamo radi. Može se naći i kod nas ali je retkost.
 
Funkcioniše identično. Skoro svi Dual SIM telefoni danas tako funkcionišu. Pre 10ak godina postojali su telefoni koji su imali dva mrežna kola i moglo je da se telefonira u isto vreme sa obe SIM kartice.
 
^ i to je istina, sad gledam svi novi telefoni su hibridi esim plus fizicki sto znaci da ce se svi isto ponasati. Pirlicno glupo sobizrom da stariji telefoni nemaju taj problem sa dual sim karticama.. izgleda da hoce lepo da imamo svi 2 telefona :)

Tnx za info svima! :)
 
pa ako pricas na telefonu na jednom broju, kako bi mogao da pricas i na drugom u isto vreme?
 
BT slishke😂
 
da, jedan broj uparis sa levom, drugi sa desnom :)
 
Pa ako ti je call waiting na nekoj liniji toliko neophodan, onda samo divertujes tu liniju na onu drugu. Npr imas mts i vip, na vipu ti je broj koji ne bi voleo da bude nedostupan. Onda ga divertujes na mts i na kojoj god liniji da pricas neces biti nedostupan
 
Gasi mi se AdGuard sam od sebe u settings-safari-extensions… Nije mi se prije desavalo.
 
Javlja se tu još jedan problem, ja koristim internet sa privatnog broja jer tu imam dosta više GB i onda me neko pozove na službeni i opa, nestane neta.
Baš je bezveze sto nema više active dual SIM-a.
 
Da li si mozda azurirao na 15.6? Kakva je tu situacija ako jesi?

Pitanje za korisnike iPhone 13 Pro modela samo, koliko SOT-a izvlacite i sa kojom verzijom?
Trenutno sam na 15.5, citao sam da 15.6 i nije bas pohvaljena.
Након ажурирања на iOS 16 beta 5 батерија траје дуже, и телефон се много мање грије. На 15.5 је било ужас. Могао сам јаје да печем на њему. 😂

На 15.5 сам извукао 4:35 мунута са 5% на крају.
 
Evo bas citam na reditu kako je na beti 5 stvarno bolja.

Bas sam sinoc pogledao kad sam na spavanje krenuo, imao sam 4:40 SOT-a i 27% baterije, od toga od 7h do 16h LTE, poslije WiFi pa tako i nije to los rezultat sa tim kojim si ti imao @the_markos95
Bas me zanima koliko ces moci sa betom 5?
 
44 minuta SOT-a (i to ne znam kako je sabrao jer sam na poslu al ajde) i 92% baterije. Cak sam ukljucio onu opciju 60 Hz, vidim da me facebook zeza. Obrisati aplikaciju pa preko weba ili sta drugo? 78E0BE72-8F88-4D4F-9298-F0849932C18D.png
 
Zasto nekom stoji LTE a nekom 4G? S cim to ima veze?

Restartuj telefon,po nekad.
 
Zasto nekom stoji LTE a nekom 4G? S cim to ima veze?

Restartuj telefon,po nekad.
Određuje operater koja će oznaka da stoji, ali nema nikakve razlike, kod nas A1 koristi oznaku LTE, a mts i Yettel koriste oznaku 4G
 
pa ako pricas na telefonu na jednom broju, kako bi mogao da pricas i na drugom u isto vreme?
Tako sto ovog prvog stavim na hold i javim se drugom ako je hitno, ili prekinem sa prvim pa se javim drugom ali ne i da budem nedostupan.
Jos jedno pitanjce, zapravo dva, galaxy buds plus i huawei gt2 pro jel rade na ios-u ?
 
Nazad
Vrh Dno