Šta je novo?

iPhone 13

galaxy buds plus i huawei gt2 pro jel rade na ios-u ?
Buds - verovatno.
Huawei GT2 Pro - poželećeš ubrzo da zameniš za Apple Watch, jer će ti se sat diskonektovati po 5 puta dnevno od telefona i neće se automatski vezivati, nego ćeš morati da ubiješ app za sat, pokreneš ponovo, pa ručno povežeš telefon sa satom. Ovako je bilo kod mene sa Galaxy Watch, kojim sam bio prezadovoljan na Androidu, ali kada sam prešao na iOS, morao sam vremenom da ga zamenim sa Apple Watch.
 
Jos jedno pitanjce, zapravo dva, galaxy buds plus i huawei gt2 pro jel rade na ios-u ?
Meni su buds 2 super radile uz app sa store, pretpostavljam da bi i pro radile.

 
Jos jedno pitanjce, zapravo dva, galaxy buds plus i huawei gt2 pro jel rade na ios-u ?
Galaxy buds rade na apple kao i na samsungu. Takođe se instalira aplikacija i nema da brineš.
 
Evo bas citam na reditu kako je na beti 5 stvarno bolja.

Bas sam sinoc pogledao kad sam na spavanje krenuo, imao sam 4:40 SOT-a i 27% baterije, od toga od 7h do 16h LTE, poslije WiFi pa tako i nije to los rezultat sa tim kojim si ti imao @the_markos95
Bas me zanima koliko ces moci sa betom 5?
Ово је већ далеко боље, са неких cca 2 сата и 15 минута SOT, имам 79% батерије преостало.
 

Prilozi

  • IMG_4282.PNG
    IMG_4282.PNG
    284.6 KB · Pregleda: 83
Navatao sam drugara sa IPhone 11 i probao i Huawei GT2 Pro i Galaxy Buds rade ako nekom jos bude zatrebao info. Jedino nisam imao dovoljno vremena da testiram da li se sat diskonektuje ili baguje sa notifikacijama sto je reko Corvus Corax,
Ali par sati skljakalo sve cool. Cisto info ako nemoj jos bude imao isto pitanje :)
 
Ja sam imao gt2 sa Iphonom i ni jednom se nije diskonektovao za 2 meseca koriscenja. Bio sam zapanjen kako dobro rade iako nisam ocekivao. Ni jedan jedini problem nisam imao.
 
GT2 sa 13 Pro korišćen 4 meseca, nikakvih problema nisam imao, kao i kolega DGoran. Mnogo bolje mi je radio nego sa Samsung telefonom.
 
Klikni na last 10days.
 
Evo, inace ip13
 

Prilozi

  • 8886FD6A-B1BC-4A6B-B81C-07A24379DE58.png
    8886FD6A-B1BC-4A6B-B81C-07A24379DE58.png
    233.4 KB · Pregleda: 87
Prosek je 6h mozda i vise na 100%, to je skroz okej. Gde ces vise da blejis na telefonu :)
 
59280180-1C5A-41C6-B8E7-A75446923B39.png
Valjda nisam los sa 12Pro Max😁
 
Posle 6 meseci koriscenja 13 Pro, konacno na 97% battery health spao.
Nisam neki hardcore korisnik, i gledao sam da kad bindzujem serije i ostalo na telefonu, uvek budem na punjacu, da vuce odatle struju, a ne od baterije, ili kad se igra igra neka. Ovako se nikad nije usijao, a uvek punjen brzim punjacem.

Ja zadovoljan.
 
Mislim da je najgore za bateriju da ga koristis kad ga punis.
 
mnogo se opterecujete baterijama, life is short :)
 
Koliko me nervira kad dimuje ekran. Ajde vani, na jakom suncu, 4G itd… ali evo igram Wild Rift (u kuci). Osvjetljenje malo vise od pola i u 10 sec zatamni ekran previse. Ovo mi se kod Samsunga nije desavalo.
 
Evo približava se vreme kada će mi 13Pro otići u penziju i moram priznati da mi je drag kao prvog dana. Jedino što mi je krivo što ga ne zamenih za zeleni, koji je ubedljivo najbolji.

Anyway, da li je neko od vas kupovao ili 3d štampao držače telefona za monitor? Baš bih hteo da koristim funkcionalnost na iOS16 i novom MacOS da koristim telefon umesto bluzgave web kamere, ali nemam držač.
 
Bice toga na svakom koraku za koji mesec
 
Ima Belkin zar ne?
 
Наручен 13 мини у мтс, сутра стиже. Хтео сам црвени или бели али имао само црни, зелени и плави и узео плави.
 
Kakvi su ovi 2 u 1 punjači (Epico čini mi se) što mogu da se kupe u iStyle-u? Da li ih neko koristi i kakva su iskustva, osim što se sporije puni nego na kablu...
 
Sve iz istyle je mfi certified i uglavnom se radi o vrlo kvalitetnim dodacima (osim eventualno hub-ova ali to je posebna prica), tako da uzmi ukoliko ti odgovara cena.
 
E ok, hvala. I još jedno pitanje, jel vam svima store podešen na neku US adresu? Meni stoji na Srbiju, pa me zanima da li bolje radi na US...
 
I mene zanima živo kako da napravim nalog da imam pristup svim app na appstore, to mi se nije dešavalo nikada na low level androidima a ne na high end uredjajima
 
Napravite sa novim emailom nalog na US. Adresu stavite na Aljasku da aplikacije koje kupujete budu bez poreza.
Tako da cete imati dva naloga, a primarni cete koristiti koji zelite (moj primarni je US, ali imam i Austriju i Srbiju). Svi updates rade bez problema sa bilo kog naloga, nakon sto ste ih skinuli sa odgovarajuceg App Store-a.
I nemojte zaboraviti da nije do Apple ko gde ce podeliti svoju aplikaciju, sa dva klika se postavlja na svako trziste.
 
Veći izbor aplikacija generalno - e sad, postoji uvek šansa da ti treba i nešto specifično za Srbiju što ima samo na našem storu.
I na US nalogu imaš mogućnost da uzmeš apple care ako je uređaj nov.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Jel misliš na otvaranje novog apple id-ja ali u storu? Zar mi onda neće tražiti broj telefona za verifikaciju? Izvinjavam se za noob pitanja, tek sam uzeo telefon i manje više sam sve skontao odmah osim ovoga US-RS store
 
Nazad
Vrh Dno