Šta je novo?

iPhone 13

Поздрав, да ли је неко имао проблема са брзим пражњењем батерије на 15.5? 13 про
 
U leto se više telefon zagreva odatle pražnjenje, a i telefon je na max osvetljenju više.
 
Nije dark mode.
 
Ne znam da li je ovo pravi thread, izvinjavam se ako nije.

Posto sam na nasem srpskom apple ID-u, nemam google photos aplikaciju.

Hocu da probam da prebacim slike sa google photos klauda na icloud, malo sam nesto guglao, vidim da nije toliko straightforward.

Jel radio neko slicnu akciju i koji je najbolji nacin? Imam PC i iphone, nemam mac
 
Ne znam da li je ovo pravi thread, izvinjavam se ako nije.

Posto sam na nasem srpskom apple ID-u, nemam google photos aplikaciju.

Hocu da probam da prebacim slike sa google photos klauda na icloud, malo sam nesto guglao, vidim da nije toliko straightforward.

Jel radio neko slicnu akciju i koji je najbolji nacin? Imam PC i iphone, nemam mac

 
Pozdrav ljudi, da li neko zna kako da iskljucim da mi telefon random zove nekog iz kontakta kada sam na bluetooth slusalicama? Jako iritira, posle moram da se pravdam da nisam hteo :D
 
Uspeo da uplatim apple care+ I to kao mesecnu pretplatu 9.99$

Cudno nije hteo usa paypal nalog da prihvati za placanje, morao sam da ubacim credit card. E sad ono sto mene zanima da li kad treba da skine sledeci mesec moze sa apple credit da skine? Tipa da kupim 100$ itunes karticu i da ne mislim? Ili mora da se samo placa karticom svaki mesec?
 
Mozž dopunama sa gift kartice i skida odatle najnormalnije.Najisplativija kupovina je da gledaš kad su akve kartice na popustu i tad su najčešće 85 dolara.
 
Bilo je na Amazonu ali skoro iskljucivo isporuka kod njih i ne na mail. Na Redmondpie se nekad pokavi reklama na Twitter nalogu i najcesce je za Black friday takva akcija.
 
Koje zastitno staklo uzeti za obican 13? Spigen ez fit sam hteo da uzmem ali nema ni kod madjara na kp..
 
Nillkin.
 
Toliko o bateriji ...13pro.. ios 16 beta 4..
 

Prilozi

  • 2022_07_31_20_00_IMG_0080.PNG
    2022_07_31_20_00_IMG_0080.PNG
    316.6 KB · Pregleda: 160
Jel 13-ca ima nesto kao Secure folder kod Samsunga?
 
Imam sad S21U ali ne da mi djavo mira. :)
Prije sam imao 12 PM, sad ganjam neki 13 Pro. Max i ovi telefoni vise ne dolaze u obzir, prevelik uredjaj.
Sad ima neka opcija i za 13 obicnu. Koliko je bolja 13 Pro od 13 ?
Imao sam 12 obicni pa poslije 12 PM i ima razlike bas, da li je tako i na ovoj seriji?
Poglupo pitanje sada ali koliko je realno doplate?
 
Imam sad S21U ali ne da mi djavo mira. :)
Prije sam imao 12 PM, sad ganjam neki 13 Pro. Max i ovi telefoni vise ne dolaze u obzir, prevelik uredjaj.
Sad ima neka opcija i za 13 obicnu. Koliko je bolja 13 Pro od 13 ?
Imao sam 12 obicni pa poslije 12 PM i ima razlike bas, da li je tako i na ovoj seriji?
Poglupo pitanje sada ali koliko je realno doplate?
Još veća razlika, 60vs120 hz plus ostale razlike sa 12 na 12 max
 
Ako gledaš zbog 60 ili 120hz koji ćes telefon da kupiš bolje nemoj, stvarno nema potrebe. To je takva šarena laža. Imam ipad pro 12.9 i iphone 13 i nema nikakve razlike. Ne bi me čudilo da ubuduće telefone vrate na 60 ili 90hz. I da je ima smešna je posebno ako će da ti uštedi novac. Gledaj da li ti je ta dodatna kamera potrebna ili nije.
 
Ma nije mi potrebna ni ta dodatna kamera niti mi je 120Hz must have nego kontam da je dosta bolja izrada i kvalitet na pro modelima kao sto je na 12 seriji bilo.
 
Istekla mi je kartica koja mi je bila zakacena za apple care placanje, obrisao sam je sa naloga ali kad probam da dodam novu karticu dobijem error u kome pise Contact apple support for more informations. Jel imao neko slicnih problema, kako resiti? Nalog je usa, billing adresa takodje usa a kartica je Visa iz Intese.
 
Nisi ni tad vezao katicu za US nalog vec si samo platio prvu ratu i oni su nastavili da skidaju sa nje rate za uslugu 😃

Kupi gift karticu, redemuj kod na tvoj nalog i odatle ce povuci za sledecu ratu i miran si 😃
 
E moguće da je to u pitanju, okej super ako može i tako. Gift kartice po Amazonu da jurim?
 
Kupi na Apple sajtu


Mozes i kroz Apple Store aplikaciju na telefonu.
 
Ma kroz apple store app, Ne cimas se sa ovima koji uzimaju proviziju ili ti za 50$ naplate 60$ preko sajtova.
 
Tako sam i uradio, uzeo dopunu preko apple store-a. Sad čekam samo da skinu sa računa, verujem da će da prodje to kako treba. Hvala svima na pomoći 👍
 
Поздрав, да ли је неко имао проблема са брзим пражњењем батерије на 15.5? 13 про
Da li si mozda azurirao na 15.6? Kakva je tu situacija ako jesi?

Pitanje za korisnike iPhone 13 Pro modela samo, koliko SOT-a izvlacite i sa kojom verzijom?
Trenutno sam na 15.5, citao sam da 15.6 i nije bas pohvaljena.
 
Nazad
Vrh Dno