Šta je novo?

iOS 18

I taj i onaj gde kad stisnes send na whatsapp treba sekunda da posalje a za to vreme ne mozes da kucas nove poruke...
 
Vidim na prethodnim stranama da vam je proradio Volte na A1 mreži, međutim meni i dalje ne daje opciju uključivanja istog. Na drugoj Yettel, kartici dozvoljava.
Sada sam zvao korisnički centar, i gospođica mi objašnjava kako i ona ima iOS18 i ima LTE i da je to to...:rolleyes:, da nema potrebe da postoji opcija uključivanja, mada sam joj rekao da na drugoj mreži to imam. Njen odgovor je bio da je to verovatno da je to mog telefona, i da postoji problem ona bi znala za to. U svakom slučaju otvorio sam ticket, pa ću videti šta će biti.
 
Poslednja izmena:
Vidim na prethodnim stranama da vam je proradio Volte na A1 mreži, međutim meni i dalje ne daje opciju uključivanja istog. Na drugoj Yettel, kartici dozvoljava.
Sada sam zvao korisnički centar, i gospođica mi objašnjava kako i ona ima iOS18 i ima LTE i da je to to...:rolleyes:, da nema potrebe da postoji opcija uključivanja, mada sam joj rekao da na drugoj mreži to imam. Njen odgovor je bio da je to verovatno da je to mog telefona, i da postoji problem ona bi znala za to. U svakom slučaju otvorio sam ticket, pa ću videti šta će biti.
Pisali smo o tome, u A1 mreži na iPhone ne bi trebalo da ima opcija za uključivanje i isključivanje VoLTE-a. Kada je uključen za tvoj broj sistemski kod njih to je to, radi i ne može da se isključi.
Pozovi nekoga i kada si u pozivu ako ne pada sa 4g(lte) mreže onda ti je uključen VoLTE i sve radi kako treba..
 
Dobices sms kad ti ukljuce.Prave se Tose u A1.
 
A jel se vidi negde da je ukljucen Volte? Neka ikonica, nesto?
 
Nazad
Vrh Dno