Šta je novo?

iOS 17

Vidiš, sve je to individualno. iPhone 13 Pro 17.1.2 i možda 3% izgubio u toku noći, isto kao na 17.1.1 ili 17.0 prethodni.
 
Presao sam na Betu(nije sad vazno zasto ) i nemam default notification sound opciju. Odradio sam 2 update-a ali to i dalje fali u podesavanjima. Ima li neko isti problem?
 
Verzija 17.2 (21C5054b), opcija se nalazi u Sound & Haptics na kraju druge sekcije, a zove se Default Alerts.
 
Znam ali nema je. Doduse ja sam na 21C5046c
 
Ta tvoja je treća beta, u kojoj ne postoji ta opcija. Treba da odradiš još jedan update na 4. betu.
 
Cekam zvanicni 17.2, zato nisam hteo vise da update-ujem. Videcu sta cu,nije dealbrejker.
 
Pa svakako ti je svaka sledeća beta stabilnija, ali ako nije dealbreaker onda jeste svejedno jer ako se dobro sećam i treća beta mi je bila skroz okej.
 
Evo ja sam od starta bio na dev.beti i posle presao na obicnu betu.. i prvi put do sad pre neki dan 💥 🤯😁

IMG_4088.jpeg
 
Jesu vratili haptic feedback kao prije 2-3 apdejta ili je i dalje ret..diran?
 
I ja sam na RC, Iphone 11.. Jedini bag koj sam primetio je taj, kad udjem u Icloud da dokupim jos memorije, nece da mi skenira karticu, samo crno stoji.... dok novcanik normalno sve.
 
znaci u ponedeljak public final?
 
Jel Vam na 17.2 tap to wake radi kako treba? Meni od 17.1.1 svaki 10ti odprilike tap ili ne odreaguje ili jako sporo pali ekran tj osvetljenje. Ako iko to i koristi...
 
Apple će uskoro u opticaj pustiti iOS 17.2 koji će između ostalog donijeti i dvrostruko brže bežično punjenje na starije iPhone telefone. iPhone 15 Pro modeli će profitirati od poboljšanja kamere
 
Za sideloading ćemo verovatno morati da koristimo neke akrobacije, jer nismo u EU.

dvrostruko brže bežično punjenje na starije iPhone telefone
Da se doda da je ovo samo za 13 i 14 seriju, i da će morati da se koriste punjači sa novim Qi2 standardom :D
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Tako je, isključivo za njih sa adekvatnim punjačem, što je i logično.
 
Jel Vam na 17.2 tap to wake radi kako treba? Meni od 17.1.1 svaki 10ti odprilike tap ili ne odreaguje ili jako sporo pali ekran tj osvetljenje. Ako iko to i koristi...
Meni to ne radi kako treba jos od iOS-a 16, prvo na 13 Pro, sad i na 15 Pro, nemoguce da se bug provlaci kroz back-up jer iskljucivo vracam back-up sa iCloud-a, a kod prelaska na vece verzije iOS-a radim restore iz DFU moda. Mene to nervira jako kada zabaguje.
 
Meni to ne radi kako treba jos od iOS-a 16, prvo na 13 Pro, sad i na 15 Pro, nemoguce da se bug provlaci kroz back-up jer iskljucivo vracam back-up sa iCloud-a, a kod prelaska na vece verzije iOS-a radim restore iz DFU moda. Mene to nervira jako kada zabaguje.
E dobro da si mi rekao da radis restore jer sam i ja razmisljao sad na 17.2 kad bude da puknem ceo sistem radi tog baga. Ocigledno se ne bave stvarima koje malo ljudi koristi, ili na betama to niko ne prijavljuje.
 
Na 17,definitivno radi sporije tap to wake ali mi svaki put radi. Vise mi smeta sto moram lupati po satu 5,6 puta,od prelaska na 10. Ja imam ono double back tap to lock screen ili kako li se zove i to mi radi a i radilo odlicno
 
Citao sam sad i po netu, zali se dosta ljudi na to. On radi ali nekad ne upali ekran na prvi dodir, i cesto kad dize osvetljenje praceno je nekim seckanjem, ne radi lepo fluidno. Msm kontam ja da sa iosem svi imaju drugacija iskustva, verujem da nekima radi ok nekima ne.
 
Generalno, svi imamo različite kriterijume za mnoge stvari u životu, pa i za korišćenje telefona. Po mojim kriterijumima, tap to wake isto radi ok.
 
Jel koristi neko Bitwarden? Podaci mu zauzimaju blizu 3GB, što je mnogo sa obzirom da nemam ništa download-ovano
 
Nazad
Vrh Dno