Šta je novo?

Huawei P50 serija

Za sada kako vidim, sa zadnjim apdejtom optimizacija baterije je poboljsana, traje duze. Wifi na 2.4Ghz za sad radi dobro, bez nekih veci lagova, ali to jos nisam detaljno testirao. Pohvala u svakom slucaju za huawei
 
Izgleda da slušaju primedbe korisnika, sve pohvale. Mislim da ne bi trebali da se predaju
 
Kod mene je baterija nakon poslednje nadogradnje primetno lošija nego pre.
 
Da li neko od vas ima iskustva sa p50 pocket?
Pravi telefon za ljeto, po meni mnogo bolji od svih uređaja konkurencije (osim nove Motorole 2023).

Ima li neko rješenje za prebacivanje vibera sa nekog Androida na Huawei, tj bačka sa Google Drive
 
Da li neko od vas ima iskustva sa p50 pocket?
Pravi telefon za ljeto, po meni mnogo bolji od svih uređaja konkurencije (osim nove Motorole 2023).

Ima li neko rješenje za prebacivanje vibera sa nekog Androida na Huawei, tj bačka sa Google Drive
Nisam ljibitelj preklopnih telefona, ne verujem jos u taj mehanizam. Moje misljenje.
Sto se vibera tice, jako lepo pitanje. Mislim da moze ako ga instaliras preko Gspace ili Gbox, ovako tesko. Jedino, probaj se raspitati ako ga instaliras na kompu prvo, pa backpujes sve tamo i tek onda na pocket. Ali nisam siguran ni zato. To im je mana sa viberom...
 
Stigao EMUI 13. Za sad radi fluidnije, ne verujem da je optimizacije baterija bolje uradjena ali ajde, al opet se javlja lag sa wifi konekcijom kod mene...
 
Pozdrav. Imam problem sa tastaturom odjednom, cim zavrsim recenicu i krenem narednu da kucam, on automatski kopira zadnju pisanu rec i stavlja je napred na sledecoj. Sve zivo sam probao, ne mogu da iskljucim.
 
Zdravo svima! Nedavno mi je crkao P50 Pro kompletno, samo se ugasio i nije vise ni na sta reagovao. Odneo sam ga u servis gde su rekli da je crkla maticna i da su primetni tragove vlage, sto znaci da je usla voda u njega. Kako je telefon vodootporan, da li mogu nesto da izvucem od toga? Iskreno sumnjam ali hajde da pitam. Za novu maticnu traze preko 80000 sto je previse.
 
Garancija ne pokriva ako je telefon došao u kontaktu sa vlagom ili ako je prilikom kvašenja došlo do oštećenja bez obzira što ima ip67/8 sertifikat
 
Zdravo svima! Nedavno mi je crkao P50 Pro kompletno, samo se ugasio i nije vise ni na sta reagovao. Odneo sam ga u servis gde su rekli da je crkla maticna i da su primetni tragove vlage, sto znaci da je usla voda u njega. Kako je telefon vodootporan, da li mogu nesto da izvucem od toga? Iskreno sumnjam ali hajde da pitam. Za novu maticnu traze preko 80000 sto je previse.
Imas negde temu za to na ovom forumu, radilo se o P40 pro gde liku usla voda i gde nije garancija prihvacena. U sustini, taj IP68 nista ne znaci, to je marketinski trik, da se slobodno izrazim laz kojim reklamiraju i mame kupce nazalost...
 
Ne razumem ove zvanicne prodavnice u srbiji poput Gigatrona, Tehnomanije, Tehnomedije i Shopstera. Pise akcija na Huawei telefone, Mate 50 pro je 90k, P60 pro je 120k a P 50 pro 140k.
I to kod svih ovih koje sam gore nabrojao. Dve nedelje pratim te stranice i nije mi jasno. Isprva sam mislio da je greska i da nisu promenili ali i dalje stoji. Pa ko Vam radi prodaju na trzistu i po cemu taj strucnjak ceni ovoliko P50 pro, nije mi jasno. Jedino da je neki zaljubljenik i placenik pa da navuce nekoga. Drugacije ne bih znao...
 
Sustinski prezadovoljan sa P50 pro imam ga vec par meseci. Presao sa P20 pro koji i dalje imam i samo sam mu bateriju zamenio.
 
Sustinski prezadovoljan sa P50 pro imam ga vec par meseci. Presao sa P20 pro koji i dalje imam i samo sam mu bateriju zamenio.
Posto si ga platio ako nije tajna i gde?
Zadnji mesec dana baterija malo bolja, wifi ima neki put lag na 2,4Ghz, sve ostalo top.
 
Koju foliju koristite? Fabricka dobro drzi ali sam je malo izgrebao pa bi dobro bilo menjati. Jel kupovao neko mozda foliju? Da preporuci neku
 
Nijednu cak sam i fabrisku skinuo posle par meseci jer se zaparala malo. 20+ meseci bez folije i ni ogrebotinicu nema... ide na oglase uskoro. Istekao ugovor obnovio ga bez uredjaja pa sam uzeo 8849 Tank 2 malo da se poigram a kasnije cu da "pojacam" ugovor sa nekim P/Mate70 pro ili S25 ultra. Videcemo kako se razvija situacija i ponuda :)
 
Nijednu cak sam i fabrisku skinuo posle par meseci jer se zaparala malo. 20+ meseci bez folije i ni ogrebotinicu nema... ide na oglase uskoro. Istekao ugovor obnovio ga bez uredjaja pa sam uzeo 8849 Tank 2 malo da se poigram a kasnije cu da "pojacam" ugovor sa nekim P/Mate70 pro ili S25 ultra. Videcemo kako se razvija situacija i ponuda :)
I kako si zadovoljan telefonom?
 
Pozdrav,da li se mogu koristiti 2 sima i dupli Viber na ovom telefonu?I da li stizu normalno obavjestenja?Ne znam nikoga ko koristi Huawei da licno provjerim.
 
Pozdrav,da li se mogu koristiti 2 sima i dupli Viber na ovom telefonu?I da li stizu normalno obavjestenja?Ne znam nikoga ko koristi Huawei da licno provjerim.
Msm da je to neko vec pisao, da mogu, na forum huawei, jedan decko ti koristi na nova 9, moze i ovde al nisam probao
 
Iako ima ovaj model nekih mana, kamera sto se slikanja tice, definitivno je vrhunska
 

Prilozi

  • IMG_20240405_180257.jpg
    IMG_20240405_180257.jpg
    521.5 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20240404_113620.jpg
    IMG_20240404_113620.jpg
    419.5 KB · Pregleda: 20
  • IMG_20240404_111503.jpg
    IMG_20240404_111503.jpg
    222.5 KB · Pregleda: 20
  • IMG_20240404_111749.jpg
    IMG_20240404_111749.jpg
    401.5 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20240404_111148.jpg
    IMG_20240404_111148.jpg
    366.6 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20240404_111134.jpg
    IMG_20240404_111134.jpg
    415.9 KB · Pregleda: 18
  • IMG_20240404_111329.jpg
    IMG_20240404_111329.jpg
    202.7 KB · Pregleda: 18
I kako si zadovoljan telefonom?
pa.... ne bas prezadovoljan ali ok je posluzio. Slike u pocetku bile perfektne kasnije (bukvalno kako su izlazili update-ovi) su nekako degradirale i cesto sam morao neke da slikam dva-tri puta jer "blago" izgubi fokus i nisu bile ostre kao u pocetku. Google podrske nema naravno, Gspace je u pocetku zavrsavao posao ali posle kada su sredili Gbox sve je islo preko njega mada sam i dalje imao problema tipa live na yt i fb da pustim insta 360 kameru jer povlace google verifikacije koje telefon ni preko pomenutih G programa nije hteo da "premosti". Zadjih 6-7 mesecu baterija i ako je do zadnjeg dana spala na (njihovih) 89% nije izdrzala ni ceo dan pa se dobpunjavala uvece umesto sto sam je prethodno punio na dan ipo do dva. Tako da je realno pala na 50-tak % a ne 89. Do zadnjeg dana je bio samo u silikonskoj futroli bez gore pomenute situacije za zastitu ekrana i ostao je ko nov. Jesam pazljiv po tom pitanju ali nisam ga bas motao u kesu :D
I uglavnom to je to. I da, telefon je prodat :)
Pozdrav,da li se mogu koristiti 2 sima i dupli Viber na ovom telefonu?I da li stizu normalno obavjestenja?Ne znam nikoga ko koristi Huawei da licno provjerim.
(Ne)mozes. Mozes tipa da isntaliras redovno preko hw app a drugi preko neke dual aplikacije tipa Island. Njihov dual app ne podrzava viber. U pocetku je mogao drugi preko Gspace ali su ujebali nesto pa posle nekog updatea se ponasa kao da prvi put palis viber.
 
Poslednja izmena:
Baterija je od pocetka bila ocajna, na to se stalno zalim. Da znas, tu pomoci nema. Sta ja znam, primetim malo da je kamera gubila fokus al samo kad koristim makro na 3,5x zoom, ostalo radi kao od prvog dana 😁
 
Stigao EMUI 14.2 pa da vidimo sta nosi ma nasem uredjaju 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20240626_152508_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20240626_152508_com.huawei.android.hwouc.jpg
    72.5 KB · Pregleda: 6
Nazad
Vrh Dno