Šta je novo?

Huawei P50 serija

Auu da da sad sam video, svaka im čast iskreno. A ne ono kupiš telefon od 1000€ i padne ti pa se istraumiras jer je ekran 300€...


Ovo je fenomenalno iskreno
 
Meni ce jednog dana biti zao da se rastanem od P50 Pro ako nista drugo zato sto je po meni najlepsi telefon ikada iako su malo ivice ekrana preostre i mozda nije idealan za ergonomiju.
 
Notch moze da se sakrije, tj gore da bude crna linija. Kao Sony sto ima.
Mene vise brine sto nema narandza opcije, navodno samo ona ima to famozno Kunlun staklo
Iskreno bih poklekao i kupio taj. Savršen je. Ovako, gledam i pratim vesti, recenzije, uzmem Nova 5T da radim nešto i shvatim da mi ne treba novi telefon.
 
Auu da da sad sam video, svaka im čast iskreno. A ne ono kupiš telefon od 1000€ i padne ti pa se istraumiras jer je ekran 300€...


Ovo je fenomenalno iskreno
Super je test a šta je sa realnim uslovima? Više puta mi je telefon pao na ivicu i jednom po sredini ekrana na grubu betonsku ivicu. Za ovo drugo zaradio liniju po paraleli a za prvo dodatnu liniju kod selfi kamere
 
Ako neko ima problema sa nekim notifikacijama moze da proba poslednji push plug in sa linka


Mene zeza sto mi Viber poruke ne pokazuje na AOD-u
 
Trenutno sam na Zanzibaru na odmoru. Temperature idu preko dana od 30-40C napolju. Telefon je malo topao ali nema stekanja, radi sve normalno. Koristim ga min 30 minuta, youtube, drustvene mreze i forumi i zaista bar ovaj moj se dobro nosi. Bateriji treba duze da se napuni iako koristim brzo punjenje, ne moze da izvuce 66w nikako, i primetio sam da i baterija malo duze traje. Testiracu jos par puta da vidim dal je u pitanju subjektivni osecaj ili ipak ima nesto i do brzog punjenja.
 
Moj se ponekad zagreje malo, a evo vidis clan Jocko kaze da mu se stalno greje.
Nije mi jasno kako je moguce da ima takve razlike od primerka do primerka.
Baterija je uzas ponovo.
 
Trenutno sam na Zanzibaru na odmoru. Temperature idu preko dana od 30-40C napolju. Telefon je malo topao ali nema stekanja, radi sve normalno. Koristim ga min 30 minuta, youtube, drustvene mreze i forumi i zaista bar ovaj moj se dobro nosi. Bateriji treba duze da se napuni iako koristim brzo punjenje, ne moze da izvuce 66w nikako, i primetio sam da i baterija malo duze traje. Testiracu jos par puta da vidim dal je u pitanju subjektivni osecaj ili ipak ima nesto i do brzog punjenja.
Приметио сам да ни мени не вуче 66 вати. Извадим пуњач, окрнем га за 180 степени (око уздужне осе :) ) и када га поново прикључим покрене се брзо пуњење. И тако сваки пут
 
Juce se telefon toliko zagrejao da sam poprilicno osetio to u ruci. Takodje, okvir (ram) telefona je pretopao bio. Temp napolju je bila oko 37C. U nekom trenutku sam mislio da ce da rikne al sam odlucio da ga jos vise testiram, pa sam krenuo u multitasking, i u nekim apl se video pad HZ kad otvara, ali nije prestajao da radi. Bio sam poprilicno ljut na fon i ostavio sam ga da se ohladi koliko je moguce. Medjutim drugar pored mene koji ima iphone 12 skida masku i ostavlja telefon. Rekoh, ajde da vidim dal je i njegov topao, uzmem, drzim ga i vidim da je vreo kao i moj P50pro. Tad mi je malo laknulo, reko do vremena je. Druga stvar koju sam primetio, od zadnjeg update kao da nesto jos vise jede bateriju. Pokusavam da otkrijem sta, moguce je da su one app koje sam instalirao van app Gallery problem, da nisu optimizovane, pa radim na tome.
 
Definitivno nije svaki P50 Pro isti, i nisam ni hteo da se stekne utisak kako je cela serija falična, odnosno nisam to tvrdio. SD 888 je definitivno jedan od najtoplijih procesora, zajedno sa nekim Exynos-ima i SD 8 Gen 1, nakon čega su usledila poboljšanja. Međutim, Huawei kao da nije jednako dobro implementirao hlađenje u svaki primerak P50.

Ja se razmišljam da ga dam na servis. Ne znam šta ostali forumaši misle, a možda pre svega @dulic993 ? Moguće je da će mi dati zamenski uređaj? Možda se taj drugi neće toliko grejati, jer realno oni tu ne mogu ništa da poprave...možda je ovaj moj faličan.

Moj se i sada greje posle 15ak minuta korišćenja, ne smem da zamislim tamo kada ugreje, od maja meseca.
 
Definitivno nije svaki P50 Pro isti, i nisam ni hteo da se stekne utisak kako je cela serija falična, odnosno nisam to tvrdio. SD 888 je definitivno jedan od najtoplijih procesora, zajedno sa nekim Exynos-ima i SD 8 Gen 1, nakon čega su usledila poboljšanja. Međutim, Huawei kao da nije jednako dobro implementirao hlađenje u svaki primerak P50.

Ja se razmišljam da ga dam na servis. Ne znam šta ostali forumaši misle, a možda pre svega @dulic993 ? Moguće je da će mi dati zamenski uređaj? Možda se taj drugi neće toliko grejati, jer realno oni tu ne mogu ništa da poprave...možda je ovaj moj faličan.

Moj se i sada greje posle 15ak minuta korišćenja, ne smem da zamislim tamo kada ugreje, od maja meseca.
Svakako savetujem da ga das na servis. Zovi i korisnicku podrsku prvo i objasni sta je problem. Oni ce te usmeriti na zamenu. Objasni da jednostavno neprijatan osecaj topline u ruci i trazi zenski.
 
Meni je nekako sve vise razocarenje ovaj telefon, cak me i kamera nije impresionirala toliko posle P20 Pro
 
Meni je nekako sve vise razocarenje ovaj telefon, cak me i kamera nije impresionirala toliko posle P20 Pro
A za kameru nemam reci, stvarno, to jedino ovde vredi. Kakve slike pravi, kad prebacim na komp i otvorim preko velikoga ekrana, stvarno su top. Al.opet ne moze telefon da kosta toliko puno ako nudi samo kamere...
 
Jel ima neko problem sa Leica Vivid i Leica Smooth filterima? Uopste ne daju efekat kao do sada na P seriji? Prosto zamrace i uniste fotke.
Zamolio bih nekog da proba pa da mi kaze?
 
Da li se zna koje verzije P50 Pro modela dolaze na koje trziste, ili kako kome zapadne? U smislu da je Kirin samo za Kinu, Snap za Evropu...
 
Jeste, Kirin je za Kinu samo. Korisnici samsunga se raduju jer dolazi novi samsung modeli iskljucivo sa SD cispetima. Ja ne bi voleo da vidim, kako kukaju i mole da im se vrati Exsinus 😁
 
Kirin je bolji od SD. Usudio bih se da kazem i najbolji, makar ja imam takva iskustva. Performanse, potrosnja baterije na 4G, hladan kao led... Vrhunski cipovi. Sa Exynosom ne mogu u istu recenicu nikako. Da mogu da biram, izabrao bih Kirin cak i pre SD kao sto rekoh. 🙂
 
Ne mogu da kazem totalno, ali delimicno je P50 Pro sa Snapom promasaj iz nekog mog iskustva do sada nakon 3 meseca koriscenja.
 
Ne mogu da kazem totalno, ali delimicno je P50 Pro sa Snapom promasaj iz nekog mog iskustva do sada nakon 3 meseca koriscenja.
Mene samo nervira baterija i taj wifi lag. To je moja jedina zamerka ovog modela. Sto se tice svega ostalog, top je. Ekran pregledan, EMUI njihov obozavam, ali opet kazem, moglo je to bolje da se optimizuje i wifi da se poradi malo.
 
Vidim po grupama na FB neko instalira Harmomy Os na P50 Pro i novije modele i onda se mogu instalirati full google servisi.
Dal ima negde na netu tutorial, bas me zanima ako nije mnogo tesko, vredi probati namestiti.
 
Vidim po grupama na FB neko instalira Harmomy Os na P50 Pro i novije modele i onda se mogu instalirati full google servisi.
Dal ima negde na netu tutorial, bas me zanima ako nije mnogo tesko, vredi probati namestiti.
Znam za to, cuo sam nedavno za tu opciju. Jedino sto je upitno na kakav nacin instaliraju, da li se gubi onda garancija i kakav je paket updejjta. Msm, ako nije predvidjen za nase trziste, da li sve mora na poseban nacina da se instalira. Ali sve u svemu, i mene interesuje, pogotovo ako ce taj sistem produziti vek baterije, tad bi bio veoma zainteresovan.
 
Probaj prvo sa onom apk Svetionik pa ako nece onda menjaj na HarmonyOS. Ima za obe varijante uputstvo na YT
 
Bas cu da iscitam upustvo kad budem imao vremena i ako nije tesko mozda odradim.
 
Ja cu da sacekam da vidim rezultate , prednosti i mane svih onih koji su ti instalirali pa cu razmisliti :)
 
Nazad
Vrh Dno