Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Porucio sam od alija zastitno foliju i hidrogel foliju
Kad sam poceo da skidam staru zastitno staklo
Toliko bio izgreban ekran da se slogiras
Cudno mi nesto
Kad sam zalepio novu zastitno staklo te ogrebotine se ne vide vise ima jedna duboka ona se samo vidi
Ispod zastitno staklo ima neka folija
Ne znam zasto ljudi ne stave odmah zastitno staklo ili foliju kad se kupi novi telefon
folija ili zastitno staklo nije skupo...
 
Meni nije jasno zasto ne stave zastitnu foliju jos u fabrici kao Xiaomi sto radi
 
Meni nije jasno zasto ne stave zastitnu foliju jos u fabrici kao Xiaomi sto radi
Koliko znam Huawei i stavlja zastitnu foliju, kupio sam nov p10 lite, p10, p20 i p30, svi su imali folije na sebi, cak mislim da je p20 i pre njih u pakovanju bila i silikonska maska.
Ljudima skupo dati max 500 din za foliju, a posle kad prodaju telefon bune se sto im spustam cenu za izgreban ekran
 
Koliko znam Huawei i stavlja zastitnu foliju, kupio sam nov p10 lite, p10, p20 i p30, svi su imali folije na sebi, cak mislim da je p20 i pre njih u pakovanju bila i silikonska maska.
Ljudima skupo dati max 500 din za foliju, a posle kad prodaju telefon bune se sto im spustam cenu za izgreban ekran
Ja sam p10 lite nov kupio u vakum pakovanje nije imao zastitnu foliju
Ja cim kupim nov telefon odmah stavljam foliju i maskicu
Lik sto mi prodao telefon kaze od prvog dana zastitno staklo
Ovo sto sam stavio i samo jedna ogrebotina se vidi
 
P40 pro ima fenomenalno fabričku foliju.
Meni se posle više od godinu dana zacepala na više mesta od ključa pa sam morao da je skinem.
Nadam se da i modeli posle njega imaju istu.
 
Da,imala je fabrička. Ova što besplatno stavljaju u Huawei u Galeriji je slična ali opet ne kao fabrička.
Ko je otvorio nov P40Pro zna o čemu pricam
 
Gledao sam kako je moguce reparirati ostecenja ekrana, koristi se sredstvo za krpljenje sofersajbni, i ono uklanja sva sitna ostecenja, cak moze da pokrije i mnogo veca, ali nije 100% efekat, mozete da pogledate na youtubu, ja sam planirao da kupim na aliexpresu, mislim da nije skuplje od 700 din
 
Gledao sam kako je moguce reparirati ostecenja ekrana, koristi se sredstvo za krpljenje sofersajbni, i ono uklanja sva sitna ostecenja, cak moze da pokrije i mnogo veca, ali nije 100% efekat, mozete da pogledate na youtubu, ja sam planirao da kupim na aliexpresu, mislim da nije skuplje od 700 din
Jel moze ogrebotine?
 
Gledao sam kako je moguce reparirati ostecenja ekrana, koristi se sredstvo za krpljenje sofersajbni, i ono uklanja sva sitna ostecenja, cak moze da pokrije i mnogo veca, ali nije 100% efekat, mozete da pogledate na youtubu, ja sam planirao da kupim na aliexpresu, mislim da nije skuplje od 700 din
Koje je to? Moze link?
 


Gledao sam konkretno kod ovog decka, pogledajte pre i posle telefon, mislim da moze da resi sigurno sve one ogrebotine sto mi imamo
Ne bih da postavljam link sa aliexpresa, ali kucajte u pretrazi " windshield repair kit "
Cene se krecu od 300 din pa na vise, a moguce i da ima na kupujem prodajem.
 
Poslednja izmena:
Zasto Instagram jede toliko baterije?
U pitanju je p40 obican.
 

Prilozi

  • 335998271_5935249529928990_1765398510488095825_n.jpg
    335998271_5935249529928990_1765398510488095825_n.jpg
    43.4 KB · Pregleda: 28
skines ih kao vcf fail.
 

Prilozi

  • 337876176_956667412422344_298848917489446301_n.jpg
    337876176_956667412422344_298848917489446301_n.jpg
    32.1 KB · Pregleda: 14
Rekoh da kupim neki P40 pro, pa me zanima jel ima nativ call recorder kao sto ima P30 serija?
 
Pozdrav svima,
Uzeo sam nov telefon Samsung ali me uzas nervira phone ikonica za pozivanje i sms.
Imao sam p40 pro pa me zanima koje su te dve phone i sms na Huawei aplikacije posto bi da ih instaliram na Samsungu?
 
Stigla konacno maskica sa alija koji ste preporucili ovdje na forumu, nije loše sačuva kameru što je najbolja moguca stvar.
Baš se ceka mnogo al eto bolje ikad nego nikad. ( dva i po mjeseca) vec koristim p40 pro i nisam se pokajao.
može se bez google-a, imaju neke sitnice koje progutam al sve u svemu fin uređaj.
 
Definitivno telefon koji ima jos minimum dve godine zivota u njemu, mozda i jace. Dosta su ceste akcije zamene baterije u zvanicnom servisu, a to je manje vise jedino sto zna da dotraje na telefonu. Zoom i dalje klasa, 90hz je problematican, za one koji su se na 120/144 navikli, ali barem nije 60.
 
Ja sam presao na Motorola Edge 30 Fusion prvo, pa posle na Ultra model, jer sam mislio da je kamera mnogo bolja ali nista spektakularno nisam dobio u odnosu na fusion. Kamera na P40 Pro je bukvalno 3 klase iznad ovog Ultra modela. Huawei ima bolji dialer i galerija mu je odlicna, sada sam vezan za google photos a on i nije tako funkcionalan. Sve ostalo mi je neuporedivo bolje, baterija je postala nebitna stvar. Traje lagano ceo dan, uvece je dopunim za 10ak minuta je sa 30ak % na 100%, punjac je 125W.
 
Poslednja izmena:
Cak bih i placao Huaweiu cloud storage, kao appleu, da su jeftiniji tj da nisu bezobrazni po pitanju cena i onog sto nude
 
Meni nije jasno zašto sam ja sebi stvarao blokadu Huawei-a kad su ostali bez google-a :rolleyes:
Doduše dosadili su mi Samsung, Xiaomi i iphone pa sam ganjao alternative ono kad se promjeni mobitel da se nešto novo ubaci.
Ne znam kako raja može svake godine uzeti isti mobitel tj samo noviji model sa sitnim promjenama al hajd svako svoje.

Kod mene je baterija na 95% eh sad koliko je to tačno ne znam, ali izvucem solidno barem 6-7 SOT.
 
Mozda je već puno pisano o tome ali da pitam ako nije problem. Imam u ponudi p40 Pro. Interesuje me kakvo je stanje u 2023 što se tiče Google aplikacija. Koristim Gmail, Google mape, viber, wp, igrice ne igram, koristim e banking, dali to radi isto na njima . Da li to može iole normalno funkionisati sve? . Imao sam Huawei tel godinama i samo mi oni leže, sad imam Honor 5o i odličan je tel, maltene isti ko Nova 9 i me vuče p40 pro bas. Hvala unapred na odgovorima
 
Mozda je već puno pisano o tome ali da pitam ako nije problem. Imam u ponudi p40 Pro. Interesuje me kakvo je stanje u 2023 što se tiče Google aplikacija. Koristim Gmail, Google mape, viber, wp, igrice ne igram, koristim e banking, dali to radi isto na njima . Da li to može iole normalno funkionisati sve? . Imao sam Huawei tel godinama i samo mi oni leže, sad imam Honor 5o i odličan je tel, maltene isti ko Nova 9 i me vuče p40 pro bas. Hvala unapred na odgovorima
Ajde redom 😊
Gmail ne koristim pa ne znam, imam sistemsku aplikaciju i outlook, to sve radi super.
Google mape rade preko gbox-a, mozes i da se ulogujes na svoj nalog, mada meni su petal mape nekako bolje.
Viber mislim da radi super, dok mi je na primer na p30 viber bagovao i nisu dolazile poruke.
Wp radi bez greske
Imam aplikaciju mobi banke, skinuo preko app galerije, radi normalno
Instaliras gbox i/ili gspace i sve funcionise normalno, sem youtube music aplikacije, ne moze da se prebaci sledeca pesma sa panela obavestenja, vec mora da se udje u aplikaciju.
 
Nazad
Vrh Dno