Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Nije se moj post odnosio na vas koji imate ove telefone i volite to sto vam nudi ta kompanija nego na ove iznad @MarkoMa @Anja98 i još par kojih se pojavilo u dva dana a koji se registruju,udju na 4 teme i govore o fantastičnim huawei rješenjima.Samo iskopiraju isti komentar.Bljutavo je to baš od strane kompanije,na to sam mislio...

Admin neka slobodno izbrise komentar,samo da pojasnim vama koji mislite da sam tu da bih se svadjao koji je brend superiorniji:)
i meni je zapalo za oko ovo..nije valjda marketing tim spao na ovako niske grane...glupo bi bilo..ajde xiaomi da radi ovo i nekako..ali druze..
 
Kad smo vec kod toga, može li neko da potvrdi da li stvarno GBox završava stvari?
Da mogu da instaliju GApps, mogu. U to sam se lično uverio.
Bitno je mogu li da stižu notifikacije u realnom vremenu tj kao i da ima G servise?
Nešto se mislim da ako cena za P60 osetno padne do oktobra, pazarim njega.
Suprugi sam na P30Pro upisao u DNS podešavanjima Adsguard i nije imala net a meni na P40Pro sve radi sem Al Lens.
Sumnjam na Google u njenom slučaju. I zato ona ima reklame koliko hoćeš i nećeš, ja ništa.
Ako je takva situacija, onda sta ce mi telefon sa Google.
Evo za tri godine, fali mi samo jedna Apk ali nije neophodna.
Ja sam o ovome pisao u P60 pro temi, kad je covek pitao. Ja imam Gspace i radi perfect kod mene. Ne koristom Google walet jedino, al sam negde nacitao na stranim forumima da postoji nacin da i on proradi. Koristim chrome koji sam skinuo sa App gallery i radi perfect. Koristim youtube vancred bez reklama, radi posao.
Nije se moj post odnosio na vas koji imate ove telefone i volite to sto vam nudi ta kompanija nego na ove iznad @MarkoMa @Anja98 i još par kojih se pojavilo u dva dana a koji se registruju,udju na 4 teme i govore o fantastičnim huawei rješenjima.Samo iskopiraju isti komentar.Bljutavo je to baš od strane kompanije,na to sam mislio...

Admin neka slobodno izbrise komentar,samo da pojasnim vama koji mislite da sam tu da bih se svadjao koji je brend superiorniji:)
Hvala na objasnjenju. Ja sam ljubitelj huaweia al ga kristikujem po dosta stvari. Imate moje recenzije ovde po forumima a lepo sam soli po njima i na njihovim zvanicnim forumima.
 
Ja sam o ovome pisao u P60 pro temi, kad je covek pitao. Ja imam Gspace i radi perfect kod mene. Ne koristom Google walet jedino, al sam negde nacitao na stranim forumima da postoji nacin da i on proradi. Koristim chrome koji sam skinuo sa App gallery i radi perfect. Koristim youtube vancred bez reklama, radi posao.

Hvala na objasnjenju. Ja sam ljubitelj huaweia al ga kristikujem po dosta stvari. Imate moje recenzije ovde po forumima a lepo sam soli po njima i na njihovim zvanicnim forumima.
Hvala na odgovoru. Jedino je baterija upitna jer sad i oni koriste SD a ne svoj procesor koji je normalno manje trošio jer je verovatno imao bolju optimizaciju nego sad SD
 
Hvala na odgovoru. Jedino je baterija upitna jer sad i oni koriste SD a ne svoj procesor koji je normalno manje trošio jer je verovatno imao bolju optimizaciju nego sad SD
Jeste, i o tome sam pisao. SD trosi vise bateriju, zato je bitni da ako je moguce sto vise aplikacija skinete sa App Gallery, bolje su optimizovane.
 
P40 Pro+ ima li nas, stizu li apdejtovi neki?

Meni stoji od februara patch cini mi se, ne mrda. Ne zalim se, telefon koristim kao backup opciju pa dopunjavam jednom u 5-6 dana, super je.
 
Huawei P40 Lite, neće da uradi backup. Krene da radi i stane kod Manager telefona, vrti i onda napiše neuspelo i prekinuto pravljenje rezervne kopije. Ima li neko ideju?
 
Da li neko zna mogucnost kako preko gboxa skinuti aplikacije sa play prodavnice, a da nisu one predlozene, na primer treba mi Beograd plus aplikacija za prevoz
 
Skini poslednju verziju. Ne sećam se kako sam skinuo Play, mislim da je bilo posebno. Gledao neki klip
 
Skini gbox direktno sa nihovog sajta, ja sam tako dobio Play Store.
Evo sad radi, cak sam i youtube music app skinuo u play prodavnici i sad mi radi prosla, pauza/play i sledeca pesma iz trake sa obavestenjima, hvala momci 😊
 
Da, al ta verzija Gboxa sa njihovog sajta ima reklame. Tako da sam se zeznuo sto je instalirah. Ona sa Appgallery nema reklame. Idem na downgrade na onu sa Appgallery.
Ako nekom bas treba play store bolje da instalira Gspace mod bez reklama. Evo linka
 
Poslednja izmena:
Da, al ta verzija Gboxa sa njihovog sajta ima reklame. Tako da sam se zeznuo sto je instalirah. Ona sa Appgallery nema reklame. Idem na downgrade na onu sa Appgallery.
Ako nekom bas treba play store bolje da instalira Gspace mod bez reklama. Evo linka
Verzija 1.5.0 nema reklame. Ubacili su ih u 1.5.1.
 
Verzija 1.5.0 nema reklame. Ubacili su ih u 1.5.1.
Sad vidim da se taj Gbox razlikuje od onog sa Appgallery, jer u verziji sa gbox telegram grupe i verzija 1.4.6 ima play store, dok ona u Appgallery nema to. Razlog.... Nisam siguran
 

Prilozi

  • Screenshot_20230713_193549.jpg
    Screenshot_20230713_193549.jpg
    68.5 KB · Pregleda: 11
Verzija sa Appgallery je osakaćena verzija osnovne aplikacije.
 
Ali i drugačije funcionise gbox sa Appgallery u odnosu na originalni gbox. Kod verzija sa Appgallery instalirane google aplikacije ostaju tu ako se obrise gbox dok verzija sa sajta Gboxa svako brisanje izvorne aplikacije gboxa brise sve instalirane naknadne aplikacije. I verzija sa sajta Gboxa dosta buguje koliko citam komentare. Mislim da je sigurnija ova sa Appgallery, bar meni nije ni jednom zabagovala.
 
Da, drugačije funkcioniše. Inače, koristim verziju sa sajta 1.5.0 i za sada nemam bilo kakvih problema. Doduše, sa Play stora koristim samo 5 aplikacija pa možda je to razlog što nisam imao problema.
 
Poslednja izmena:
Srigla julska zakrpa za P40 pro. Redovno za sad, nema sta.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230718_061020_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20230718_061020_com.huawei.android.hwouc.jpg
    72.4 KB · Pregleda: 9
Pozdrav drugari! Imam mate 20 pro vec 5 godinu koji je zver od telefona i posle milion ispustanja. Vidim da su mu dani odbrojani pa bih ga zamenio. Prvobitna ideja mi je bila uzeti Honor 70, ali posle istrazivanja i citanja nekih ocena deluje mi da je P40 pro bolja opcija za mene. Moje pitanje je da li ovaj telefon vredi uzeti danas i da li postoji opcija da se kupi negde nov?
 
Pozdrav drugari! Imam mate 20 pro vec 5 godinu koji je zver od telefona i posle milion ispustanja. Vidim da su mu dani odbrojani pa bih ga zamenio. Prvobitna ideja mi je bila uzeti Honor 70, ali posle istrazivanja i citanja nekih ocena deluje mi da je P40 pro bolja opcija za mene. Moje pitanje je da li ovaj telefon vredi uzeti danas i da li postoji opcija da se kupi negde nov?
Odmah da kazem da imam p40, ja sam zadovoljan sa telefonom kamere za mene i dalje odlicne.
Kupio sam ga pokvarenog, zamenio maticnu, dobio garanciju 2 godine, izmenili IMEI, i sve u ovlascenom servisu, na kraju me je izasao isto kao da sam kupio polovan fon, a dobio sam skoro sve zamenjeno sem ekrana i stranica telefona.
Ako ih ima pokvarenih mozda da vidis koliko kosta popravka i da li se isplati,a sto se tice novih, mislim da ih nema nigde vise, cak je tesko naci i telefon sa garancijom, mada je to huawei, traje on kao golf 2 😀
Ako nadjes najbolje je p40 pro+, mislim da nije mnogo skuplji od pro verzije
 
Nazad
Vrh Dno