Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Mene je GT2 sacuvao boravka u bolnici kad sam zimus imao koronu. Desilo se da mi je na pregledu onaj uredjaj u Bolnici pokazao 91, sto je zajedno sa temperaturom i blagom upalom pluca znacilo i ostanak u Bolnici. Na to sam lekarki rekao da mi je saturacija uvek preko 95 na satu, pa je ona odlucila da mi izmeri direktno iz krvi, gde je pokazalo 96. Poslala me je kuci a korona je prosla posle 5 dana.
 
Zamolio bih malo za pomoć. Imam GT2 pro ali mi ne pokazuje Skin temperature nikako. Gde bi mogao da bude problem ?
 
Temperatura kože je uvedena na GT3 seriji, GT2 ne poseduje tu mogućnost.
 
Da li generalno ne može da prikaže Viber poziv nego tek kad bude propušten prikaže kao poruku? Gt2 u pitanju
 
Pise nesto Viber out call koliko se secam...
 
Od juce se gt 2 skroz razj....
Bio je neki updejt,ni sam vise ne znam dal na satu ili healtu.
Uglavnom,calorije vise ne pokazuje na satu.A
primetio sam da i vremenska prognoza zeza.
Ne updejtuje se.Vec moram "rucno".
Inatalirao sam app galery,hms core i healt.
Telefon je mi lite 11.
Sve sto mi je palo na pamet sam uradio.
Lokacija always,autostart healt aplikacije,batery reatriction off...
Do pre 10 dana ,na Honoru je sve radilo ok.
 
Je li izbacena opcija na GT2 da se upravlja kamerom sa sata, odnosno da postoji mogucnost da forografises?
Ne mogu nigde opcijama da pronadjem, a znam da sam je davno koristio.
 
Kod mene postoji. Verzija fw 1.0.12.58.

Sad mi je stigao info da ima nova verzija Health 11.0.10.518. Nisam još instalirao.
 
Huawei P Smart Pro

Sat mi je na srpskom. Ima "Daljinski zatvarač kamere" izmađu Muzike i Atmosferskog pritiska. U opcijama koje se dobiju pritiskom na gornje dugme.
 
Na primer, ja tu opciju uopšte nemam, a ista je verzija OS-a kao gorepomenuta. Koristim play store aplikaciju, možda je zbog toga. Svakako nema Huawei telefon, tako da mi i ne treba ta opcija ukoliko radi samo sa njima, ali je krajnje interesantno da fali.
 
Имам Honor Watch Magic, па да поставим питање овде... Користио сам до скоро Xiaomi Mi 9 Lite, и сат је радио одлично са тим телефоном. Међутим, скоро сам прешао на Mi 11 Lite, и сат се више пута дневно сам од себе дисконектује од телефона. Покушао сам да га распарим, па опет повежем, али без резултата. Има ли неко идеју шта чинити?
 
Sta uzeti posle GT2, nesto da je stvarno bolje, kvalitetnije? Obavezno da bude sa silikonskom narukvicom.. SW i GT3 ne dolaze u obzir.. Neki Garmin, Suunto itd, isl? Mislim da je baterija pocela da slabi na GT2 posle godinu ipo..
 
Za funkciju deljenja kartice na telefonu i sata ćemo ipak sačekati da nam naši operateri to omoguće.

Baterija je 72h u smart modu. Kao i većina drugih. Nije baš zamena za GT2 bateriju. Ali i GT2 nije baš nešto posebno smart :)
 
Odličan sat na papiru, pitanje je samo da li je smart mod vezan za kolor ekran, ili može da se kombinuje smart/dumb mode sa kolor/monohromatskim ekranom, to bi bilo baš dobro.
 
Na gsmarena ne komentarišu bateriju baš najbolje (komentari korisnika u dnu).

 
Posebno mi se svidela opcija LTE, ali kaze covek da nasi operateri to ne dozvoljavaju.. Tako da ne znam.

@Syntaur Verujem sa salju, sa nekom pozamasnom postarinom...
 
Posebno mi se svidela opcija LTE, ali kaze covek da nasi operateri to ne dozvoljavaju.. Tako da ne znam.

@Syntaur Verujem sa salju, sa nekom pozamasnom postarinom...
Ne budi lenj,moraš pogledati sajt. Sve što pišeš je pogrešno.
Što se carine tiče, mnogima su satovi prolazili bez carine.
 
Postoje dve verzije, ima na sajtu:
TicWatch Pro 3 GPS i
TicWatch Pro 3 Cellular/LTE (EDIT: trenutno dostupan servis samo u Španiji i Francuskoj)

Prva, između ostalog, ima RAM/ROM 1/8 GB, a druga 2/16.
 
Poslednja izmena:
Posebno mi se svidela opcija LTE, ali kaze covek da nasi operateri to ne dozvoljavaju.. Tako da ne znam.

@Syntaur Verujem sa salju, sa nekom pozamasnom postarinom...
Ne dozovljavaju da deliš isti broj na telefonu i satu, pa da ne moraš da nosiš telefon, a možeš da se javiš.
Ako sat ima klasičan e-sim, možeš da ga koristiš sa posebnom karticom.
 
cek cek ako dobro razumem moci ces da koristis sat da razgovaras a da ti je fon istao kuci... tipa jedan broj na vise uredjaja?
 
Ja sam mislio da GW3 to vec moze. Ali kao sto rece covek, a i na sajtu pise da je dostupno samo u par zemalja EU.
 
Ne dozovljavaju da deliš isti broj na telefonu i satu, pa da ne moraš da nosiš telefon, a možeš da se javiš.
Ako sat ima klasičan e-sim, možeš da ga koristiš sa posebnom karticom.
Pa to ja čekam..zbog toga odugovlačim, inače bih ga već kupio. Može da se uzme i kod naših Mađara, cena je skoro ista, ako izuzmemo carinu, mada ću u svakom slučaju uzeti sa Mobvoi sajta.
Ja sam mislio da GW3 to vec moze. Ali kao sto rece covek, a i na sajtu pise da je dostupno samo u par zemalja EU.
Imaš Srbiju u spisku zemalja.
Postoje dve verzije, ima na sajtu:
TicWatch Pro 3 GPS i
TicWatch Pro 3 Cellular/LTE (EDIT: trenutno dostupan servis samo u Španiji i Francuskoj)

Prva, između ostalog, ima RAM/ROM 1/8 GB, a druga 2/16.
Oba imaju isto.. 1/8
 
Poslednja izmena:
Oba imaju isto.. 1/8
U pravu si :).
Ubeđen sam da juče na sajtu nije bilo tako. Klikom na Products/TicWatch Pro 3 Cellular/LTE moglo se u Specifications videti da ima 2/16.
Sada je za oba sata link isti (?) i naravno sve je isto, a prikazuje se samo GPS verzija. Nisam pametan.
 
Nazad
Vrh Dno