Šta je novo?

HTC EVO 3D

SLobodno ti vodi ovde svoj dnevnik dogadjaja, nemam nista protiv

bar sve pisem u jednom postu dok se obracam za pomoc =)
e,uradio sam sve,ali sad pise relocked...moze li neka pomoc sta sad?kako da ga zakljucam,da bude locked?znaci pomoc,nevodim dnevnik.a i verujem da ce nekom pocetniku poput mene koji se bude registrovao ovde ovi postovi znaciti.
e,sad,uspelo je.pa,ako neko zeli da vrati svoj evo skroz na fabricko stanje neka mi se obrati preko pp,sve cu mu objasniti kako i sta da se nemuci i netrosi vreme po forumima =)
mislim,uspeo sam da instaliram ruu exe softver,kako da proverim da li je zaista vracen u stanje kao kad sam ga kupio?
 
Poslednja izmena:
Nikako uvek će ti pisati relocked bar koliko je meni poznato ako grešim neka me neko ispravi.
 
Za sad, kolko sam video nema mogucnosti da se vrati na skroz fabricko stanje da pise **LOCKED** :(
Zato je bolja varijanta S-OFF sa Revolutionary-jem...
 
Za sad, kolko sam video nema mogucnosti da se vrati na skroz fabricko stanje da pise **LOCKED** :(
Zato je bolja varijanta S-OFF sa Revolutionary-jem...

kako ide taj postupak? probao sam revolutionary-jem da uradim s-off ali nemoze sa hboot 1.49.0018. posle sam video da ima neka fora sa downgrade ali to nisam ni hteo da pokusavam,smorio sam se od tolikog zezanja sa romovima.valjda ce uskoro izaci neki revolutionary koji ce raditi i sa hboot 1.49.0018
 
Nevidim razlog zašto nebi uradio s-off kada si ga već otključao preko htcdev. Koliko sam čitao po xda otkljucavanje i garancija je u fazonu kako ti se posreći neko predje preko a neko ti naplati sve u svemu treba imati sreće.
 
Nevidim razlog zašto nebi uradio s-off kada si ga već otključao preko htcdev. Koliko sam čitao po xda otkljucavanje i garancija je u fazonu kako ti se posreći neko predje preko a neko ti naplati sve u svemu treba imati sreće.

ima li neki jednostavan nacin za to? mislim,da se brzo odradi =)? i da li uopste treba da to uradim,pitam jer se slabo razumem.jer neplaniram vise da instaliram romove,jednostavno cu sa ovim sacekati zvanican ics update i updejtovati preko software updates,sada cu to moci,jel da? evo,sa ovim romom imam 5100-5200 atutu poena,kao i nekada dok je bio orginalni fabricki rom.cpu preko 1630 poena a 3d gpu preko 1240 poena,sasvim dovoljno za igrice a i baterija je extra.
 
zna li neko neki program za kontrolu svetlosti na ,,dugmicima'' ? primer,kada gledam film ili igram igrice da je ugasim,tada mi samo smeta.
 
zna li neko neki program za kontrolu svetlosti na ,,dugmicima'' ? primer,kada gledam film ili igram igrice da je ugasim,tada mi samo smeta.

Imas u mx player-u "turn off button backlight" opciju e sad ako se dobro secam ostace da svetli jedno search dugme ali jedva bas blago.
 
Poslednja izmena:
Search dugme svetli ali jedva se vidi.
 
ima i programcic samarketa,keyboard bacllight,njega i koristim zadnja dva dana.a to search dugme ostaje upaljeno...nekako mi se cini da ovaj evo bas ima greski,vise od nekih drugih novijih telefona.a i jedino je evo pojeftinio za 40% dok su ostali ostali na starim cenama ili malo poskupeli...
 
Kakvih to gresaka ima EVO??? Odakle ti da ima vise gresaka od ostalih novijih telefona??? A to sto je pojeftinio je samo zbog jedne jedine stvari, a to je da su svi skepticni po pitanju 3D-a i sto je ostao neprodavan model bas zbog toga, ali ne znam bas kolko su se ljudi pokajali kad su ga kupili...
 
Kakvih to gresaka ima EVO??? Odakle ti da ima vise gresaka od ostalih novijih telefona??? A to sto je pojeftinio je samo zbog jedne jedine stvari, a to je da su svi skepticni po pitanju 3D-a i sto je ostao neprodavan model bas zbog toga, ali ne znam bas kolko su se ljudi pokajali kad su ga kupili...

maska koja se sve vise haba vremenom,a to vreme je kratko.imam ga 5 meseci,prvo leva strana sad krenula i desna.blic je takodje los...ne kad je namesten na automatski nego na forced,tada su slike skoro skroz plave.takodje kada snima nesnima bas 30fps...u 3d modu snima ali u 2d nesnima,osim u idealnim svetlosnim uslovima.i ta tastatura,svetlost vezana za tastaturu.sto se tice 3d nemam zamerke za sad,nezalim se ja na ovaj fon,ni malo.nego eto,primecujem neke stvari koje nebi trebale da su takve kakve jesu =) sto se mene tice,ukupna ocena bi mu bila 10 da je baterija bolja.tegra procesori/grafika jesu bolji,ali se to za sad neprimecuje toliko u igricama.nadam se da ce ics uskoro biti dostupan i da ce popraviti neke stvari na ovom fonu...nadam se i da ce performanse biti daleko bolje.to kazem jer sam instalirao ranije ics sa xda,nenamark2 je isao preko 40fps na 1188mhz ondamand.i na igricama se primecivalo da je i te kako bolji sa tim romom.
 
Takve "greske" ima manje vise svaki telefon... Sensation je, na primer, po tom pitanju, bar iz mog iskustva, jos gori, tako da... Ma sad se sve pravi da guras godinu dana maximalno pa da menjas... Sve manje ima bas kvalitetno uradjenish stvari, ne samo telefona, nego svega... Nikome nije u interesu da napravi neku ekstra stvar koja ce biti bez ijedne "greske"...
 
Takve "greske" ima manje vise svaki telefon... Sensation je, na primer, po tom pitanju, bar iz mog iskustva, jos gori, tako da... Ma sad se sve pravi da guras godinu dana maximalno pa da menjas... Sve manje ima bas kvalitetno uradjenish stvari, ne samo telefona, nego svega... Nikome nije u interesu da napravi neku ekstra stvar koja ce biti bez ijedne "greske"...

nokia n82 =))) jos je imam,jos sljaka,matoro cudo iz 2007 =)))
 
Za te matore stvari ne sumnjam uopste... Tad su jos pravili "tenkove" od telefona, a sad...
 
baguje li nekome galerija?pitanje za one koji su promenili dosta romova i na kraju instalirali orginalni,onaj ruu.exe
 
kada ,,listam,, slike obavezno se zamrzne.
savet,na orginalnom romu nikada nemojte instalirati kojekakve nove ili samsung gpu drajvere =) ja se zajebao,dzabe mi i factory reset,nema sense samim tim je i neupotrebljiv.
 
Poslednja izmena:
Ne baguje nista sto se galerije tice... A onako, prijateljski savet, malo prouci nesto, pre nego pocnes da cackas, moze skupo da te kosta...
 
izasao ICS :d
 
ako mislis na zvanicni, nije izasao :d ali ako mislis na ics u globalu, izasao odavno pa i za Evo 3D imas ICS rom-ova... Jest da ne rade 2-3 stvari, ali radi ROM..
;)
 
A to sto je pojeftinio je samo zbog jedne jedine stvari, a to je da su svi skepticni po pitanju 3D-a i sto je ostao neprodavan model bas zbog toga

E zato hvala svima koji su tako razmišljali, jer zbog njih imamo dobar telefon za male pare ;)

Nego pitanje: koje su veće razlike, tj. prednosti (ili mane) ICS-a u odnosu na ovaj naš GB?! Nov sam u Android svetu, pa moram malo... ;)
 
brzi je i efikasniji sistem, nadam se da je i baterija bolja.. i eto, mi bi dobili malo napredniji sense 3.6
 
mozda i sense 4,nevidim zasto nebi,na onom sa ics xda sense 4 radi bez mane.voodoo je u pravu,uz ics fon ce biti brzi,sve ce lepse i bolje izgledati a i performanse bi trebale biti bolje.hehehehehe,voodoo,znam za taj ics,isprobao sam ga zato i nemogu da se strpim da sacekam i zvanicni ics =))) na nenamark2 je islo vide vise od 40fps,antutu blizu ili cak oko 6000 poena,zbrkalo mi se vise od silnih romova.a igrice koje su seckale neseckaju na ics.znaci,fon ce biti mnooogo bolji,bas me interesuje kako ce baterija drzati.na onom sa xda nemoze ni 6 sati umerenog drndanja...
 
Nazad
Vrh Dno