Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

Da izgleda da je fejk njuz. Ima na rddit starija jedna diskusija, 50mhs je realno.
Ima prica o ps3 mineru za btc 😂
 
Da li ovde nesto nedostaje od koda ili ima viska.
RX 580 8gb

Hvala unapred
 

Prilozi

  • bat.jpg
    bat.jpg
    53.1 KB · Pregleda: 64
Nedostaju ti -cvddc i -mvddc (moraš da ih setuješ na istu vrednost da bi radilo), a takođe ti je -cclock previsok po mom mišljenju ;)

Ovo "timeout" na početku, ako ti je za odložen start minera, spusti na 45-60 sekundi, mnogo je 180.
 
Kada definitivno otpadaju 4GB karte za ETH, čak i sa "zombie modom" u lol mineru?! Beše nešto početak marta?! Koliki im je sada hashrate?!
 
Uh, palo još. Poslednji put kada sam ja terao bilo 10.
 
Imas onu fintu ako je ubodes direktno na x16 slot onda moze oko 26 mhs da kopa ali sve je to gimnastika za sitnu lovu.
 
Da,da. Mislio sam na standardne ulove.
 
Da li rizer moze da utice na brzinu grafike, tj na ono sto ona moze maksimalno da postigne?
 
Ne bi smeo. Moze da ti utice na stabilnost sistema i da uzrokuje kvarove ali ne i da utice na perfomanse.
 
Jel zna neko neki dobar servis za graficke kartice???
Malopre je crkla prva RX470 8gb... :(
 
Vala ona je sebe otplatila 10 puta do sada. Nije za žaljenje :)
 
Ova je iz one prve serije jos kad su se pojavile RX 470 kartice...
 
hvala , kontaktiram ih sutra ...
 
Koliko hasha baca gtx1080 za ETH? Po sajtu whattomine trebalo bi 34, ali meni je 21... Phoenix miner....
 
moja 1060 baca 23 na phoenix miner-u, to je bas slabo za 1080..
 
Ako si na win, dodaj u .bat skripti -straps 2
 
Nvidia navodno ubacuje hash limiter na sve karte rtx 30 koje ce proizvoditi ubuće. Imace drugi sku broj. Dakle ne samo 3060 12gb.

Jos malo pa nestalo🤣😭
 
Mozes i -straps 3 koji je jos agresivniji na latencijama memorije i treba testirati kolko ti je stabilan sistem, pogotovo ako si OC-ovao GPU
 
možeš na 1080 i 38+ ali na uštrb potrošnje (180w) i grejanja kartice
 
Skini 1080/1080ti Pill i samo ga pokreni prije pokretanja bat file-a.
 
Nazad
Vrh Dno