Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

Jel ti u pcie x 16 slotu i da li je preko adaptera ili direktno u slotu?
 
Znaci ako bi tu postojecu prebacio na riser bila bi zakljucana. Takodje ako bi dodao jos jednu 3060 omta druga bi bila zakljucana.
 
To se ne zna dok se ne proba, nego bi ta proba bila skupa ako se ispostavi kao neuspesna :)
Mada da je to funkcionalno, vec bi imalo desetine klipova i vesti o tome, a cene kartica bi uveliko premasile 1000, ako bi ih i imalo u opticaju.
 
Po svim dosadasnjim testovima cim je izvadis iz x16 slota zakljucava se.
Tako da je ok ako zi gamer pa je svakako drzis u x16 slotu i koristis za mining kada ne igras recimo.
 
Ili da sačekaš koji dan, dok ne "otključaju" i preko risera :cool:
 
Ja bih sad da ih kupim po 750 dok ih ne otkljucaju, posle ce da budu verovatno 1200 i nece ih imati :)
 
Nema ih vise ni po 750 🙂
Sad gledan KP. Baja stavio 2800 eur cenu za neki raspali TUF 3080 🤣🤣
Smehotres
 
Vidim po netu da je 5700XT bolji za rudarenje od 6700XT, pa ako neko hoće da se menja... :D
 
Da je 200$ pa i da razmislimo, ovako...
 
Po svim dosadasnjim testovima cim je izvadis iz x16 slota zakljucava se.
Tako da je ok ako zi gamer pa je svakako drzis u x16 slotu i koristis za mining kada ne igras recimo.

imaš varijantu quad sli ploče, metneš 4 karte i sve rade u fullu 😎
Post automatically merged:

Ja bih sad da ih kupim po 750 dok ih ne otkljucaju, posle ce da budu verovatno 1200 i nece ih imati :)

puno je i 750€ dodje mu 15€ po megahesu. Preko 10€ po mhs ne kupujem.
 
Ima li neki nacin da se proveri zasto se razunar sam resetovao?
Win+R, kucaj "eventvwr" (bez navodnika), pa pogledaj u system logovima, trebalo bi da piše u vreme restarta šta je uzrok. Možda je bio neki update sistema?
 
Nazad
Vrh Dno