Šta je novo?

Google Pixel 6a

Spigen liquid air ako mozes da nabavis (ja sam uzeo preko alija). Fenomenalna. I materijal, i izrada. Pre nje sam ima nillkin gde je puklo dugme, neke providne koje nisu lepo nalegle. Ova je savrsena.
 
Dobra je ta bas spigenova, i ja imam na P6. Rijetko kad mi se bas svidjelo kako maska lezi a ovaj telefon u crnoj boji bas se slaze sa tom maskom.
Imam i onu originalnu stormy sky, lijepo lezi ali boja mi nekako bezveze. Preporuka za spigen liquid air.
 
+1 za Spigen Liquid Air, nisam imao masku koja bolje leži. Nije tanka, zaštita je baš dobra, leži perfektno, ali ne dodaje previše na gabaritu.
 
Imate predlog za neku baš tanku?
 
Providna tpu, dobar materijal (sporo žuti) obrada i ležanje, na AliExpress IMAK, pronađi.
 
Drugari, cudan problem na 6a modelu. Ne znam koliko se moze bas videti na slikama, ali kada sam na suncu vide se ova dva kvadratica, ne bas pravilnog oblika. Unutra se ovo uopste ne vidi. Telefon je par meseci star i pod garancijom u jednoj radnji u Bg-u
 

Prilozi

  • simple_editor_20230428_142225.png
    simple_editor_20230428_142225.png
    1.1 MB · Pregleda: 92
  • simple_editor_20230428_142242.png
    simple_editor_20230428_142242.png
    918.9 KB · Pregleda: 64
  • simple_editor_20230428_142259.png
    simple_editor_20230428_142259.png
    1.1 MB · Pregleda: 69
Kod mene na P6 se ne vide, ali jedno je otisak, a gore proximity senzor... Baš ću ovih dana da proverim na drugarovom 6a jel se vidi
 

Prilozi

  • Pixel-6a-teardown-screen.jpg
    Pixel-6a-teardown-screen.jpg
    139.2 KB · Pregleda: 83
Vidim sad po forumima da su ljudi vidjali ovo i na drugim telefonima, tako da nema mesta panici, ali me iskreno cudi da ovo nije nekako sredjeno. Na beloj pozadini, na suncu, se bas jasno vide oba.
 
Probaj dark mode 😄
 
Kupljena maska. Zadovoljan sam sa Liquid Air.


Uradio sam sve po ovom uputstvu i ne pali mi se AOD?

Šta može biti problem?
 
Utvrdio sam šta je problem. Žena je slučajno kliknula battery save mode. Sad radi sve kako treba.
 
Hoće sigurno. Mada ja polazem očekivanja u pixel 8, deluje mi da će on biti odlična kupovina.
 

Preorder deal dosta dobar. Deluje da će ovaj mob biti letnji hit.
Ja i dalje negodujem veličinu. Čekam 10 Maj pa da donesem odluku, Pixel 7a ili Galaxy S22 5G.
 
Ja zato i spominjem pixel 8, navodno bi trebao da bude jos manjih dimenzija.
 
Nije tema, ali se već znaju dimenzije p8.

The phone is 150.5 x 70.8 x 8.9mm, or 5.1mm shorter, 2.4mm narrower, and .2mm thinner compared to the Pixel 7. Another comparison is to the 6.1-inch Pixel 6a, with the Pixel 8 having the same thickness but 1.7mm shorter and 1mm narrower.
 
Opa, to već i nije loše. Slično kao S23.
 
Mene privlači da zamenim p6a za p8, nadam se da neće puno preterati sa cenom...
 
Jako me nervira ovaj security update, traje citavu vecnost, a ako udjes u drugu aplikaciju a to ostavisvu pozajdini da radi zabaguje, ako se ugasi ekran i zakljuca isto zna zabagovati, pa zna da potraje sat i vise. Jel neko ima slican problem?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230624-140209.png
    Screenshot_20230624-140209.png
    143.1 KB · Pregleda: 31
Nazad
Vrh Dno