Šta je novo?

Google Pixel 6a

I ja sam uzeo u toj radnji sa AliExpress i stigla je za manje od dve nedelje.
 
I ja cekam da mi stigne Spigen maska iz iste radnje, trenutni status na AliExpressu je "Received by local delivery company 2023-12-19 21:10 [GMT+8]"
Hteo sam liquid Air, ali kad sam se setio da uzmem vise je nije bilo :(
 

Prilozi

  • -2130969950989286594.jpg
    -2130969950989286594.jpg
    399.9 KB · Pregleda: 51
Od te radnje sam i poručio prvi put, maska stigla do pošte u Leskovcu i odmah se vratila nazad (piše da nisam hteo da pokupim). Nakon toga štrajk i oprostio sam se s maskom. Sva sreća pa su mi dali refund.
 
^^Stigla maska juče, brutalna je uživo.
 
Ništa od aplikacija od zadnjeg februarskog update-a neće da mi se ažurira. Krenu i zakucaju, probao i da ažuriram google play services i store, da obrišem keš i sve podatke ali ništa ne pomaže.
 
Uradio sam i google play system update.. Izgleda da ga je to ubilo, vidim da ima žalbi na to, tako da ne radite i taj update.
 
Da li se nekom dešava da kad se kamera uključi u uslovima slabe osvetljenosti ceo telefon se blokira i pokrene restart?
 
Meni ni jednom ništa slično.
 
Jel neko ima problem kad koristi eSim i Sim, da se pozivi prekinu posle 30ak sekundi, ili se veza samo mutira pa prekine. Kad izvadim fizicki SIM sve funkcioniše besprekorno tokom poziva. Nikako ovo da rešim :(
Na oba broja je ugašen VoLTE.
 
Ja imam a1 esim i mts sim i sve radi ok, preko šizukua sam samo iz menija za oba operatera isključio volte.
 
Instalirao shiziku, vec mi je bio ugasen VoLTE na oba broja to vidim i na aplikaciji. Nasao sam nesto da na eSIM kartici ugasim 2G, a da na SIM ukljucim samo 3G.
Pa ću da testiram...
 
Poslednja izmena:
Stigla napokon posle 2 meseca na carini Spigen rugged armor. I u isto vreme i maska od 3$ sa alija pa sam imao priliku da uporedim odmah.

Osećaj u ruci je bolji, nije nebo i zemlja ali sitni detalji koji prave razliku. najveća razlika su dugmići, na spigen masci su i dalje "clicky" dok na jeftinijoj masci kao da stiskam preko centimetra gume.

Zadnja strana telefona je sa maskom kompletno ravna, i kamera je udubljena oko 2mm. 1000010950.jpg

Ima teksturu u čiju sam trajnost sumnjao na početku ali nakon mesec dana nema tragova korišćenja. Ne znam kako mu stoji liquid air ali i sa rugged nije toliko glomazan.
Šteta samo što dok sam čekao da mi stigne sam uspeo da polomim ekran, ali eto verovatno neću dva puta da ga polomim :D .
 
1000007139.png

Izgleda sam rešio problem, od juče ni jednom nisam imao problem tokom poziva. Ovo gore su postavke koje sam koristio, pa možda nekome pomogne ukoliko se isto patio sa ovim.
 
Nazad
Vrh Dno