Šta je novo?

Google Pixel 6

Swift je najbolja tastatura, ja sam davno odustao od Gboard.
 
Swiftkey, ne znam sto sam samo swift napisao :)
 
Šta mislite o kupovini pixel 6 pro u 2024, vidim da mu je cena skoro kao pixel 7a (370e) kog sam prvobitno hteo a šije ga u svemu osim u procesoru?
Za tu cenu ima odlicne karakteristike, jedino sto me brine potencijalni bagovi koji su se ovde spominjali.
 
Šta mislite o kupovini pixel 6 pro u 2024, vidim da mu je cena skoro kao pixel 7a (370e) kog sam prvobitno hteo a šije ga u svemu osim u procesoru?
Za tu cenu ima odlicne karakteristike, jedino sto me brine potencijalni bagovi koji su se ovde spominjali.

Bomba od telefona, ima bolju telephoto kameru od 7pro, degradirali su senzor na sledecim generacijama.

Bagovi koji te brinu su isti kao i na ostalim Pixelima.

Imam ga i malo je reci da sam prezadovoljan.
 
Šta mislite o kupovini pixel 6 pro u 2024, vidim da mu je cena skoro kao pixel 7a (370e) kog sam prvobitno hteo a šije ga u svemu osim u procesoru?
Za tu cenu ima odlicne karakteristike, jedino sto me brine potencijalni bagovi koji su se ovde spominjali.
Za 40ak EUR vise bude Pixel 7 Pro u Mint stanju na kp
 
I ja sam prezadovoljan, 6 pro i dalje predobro radi, kod mene niti jednom nije štucnuo, glatkoća rada je neverovatna. Kamere odlične. Apsolutna preporuka od mene. 380eur je bagatela za takav premium telefon (posebno kad se imaju u vidu trenutne cene novih premium modela). I generalno po meni su apsolutni best buy telefoni trenutno su 6 pro za 380 eur i 7 pro za 530eur. Polovne ne bih uzimao u obzir a takođe ne bih uzimao u obzir ni "male" modele kad su ovi glavni "bez kompromisa" ovako povoljni.
 
Ja se oprostio od mog primerka obicne sestice, mnogo mi je cimanja bilo oko VOLTE, e-sim nepodrske kod nasih operatera, itd, da bi mi bio daily driver.

Svakako su slike slikane njim sacuvane na iCloudu u posebnom Pixel 6 folderu za secanje dugo, jer stvarno izuvaju sto bi se reklo, video pan takodje, ali telefon kao telefon nije bas najsolidniji izbor kod nas, ali u vakumu ili kao dezignirani kameratelefon jeste i mnogo je bolje dati 200e za ovo nego 1000e za all-in-one tipa S24U ili HM6P/Xiaomi 14 Ultra.

Verujem da ce osmica za par godina kad dorade softver i cena mu padne, i nasi operateri whitelistuju, da bude pun pogodak, narocito jer je ekran nebo i zemlja u odnosu na sesticu, al' do tad, mora nesto drugo da se nosi.
 
Kao da jeste i meni se čini.
 
Nazad
Vrh Dno