Šta je novo?

FIFA 14.

Koja platna kartica je potrebna za nuveem?Mislim koja domaca platna kartica.
I da li bi neko mogao na PM malo da mi pojasni kupovinu na tom sajtu.:wave:
 
Paypal ti treba.
 
Ako hoce neki drugar sa foruma sa paypal-om da uzme meni i drugaru Fifu 14 sa Nuuvem neka mi se javi na PM.
Naravno mi mu pre toga uplatimo pare na racun :wave: + malo viska da ima za kolu i milku :)
 
Kako je 30 evra jeftinije od 20?
 
Kolko ste loyality packova dobili ja imam samo 4 u store :( i od toga samo jedan gold.
 
Koji ste proxy korisitili? Ja pokusavam da platim i dobijem error otprilike ovakav : "This transaction could not processed through paypal" ili tako nesto, nisam stigao da slikam.
 
Never mind, mrzelo me da se zezam sa tim, uzeo sam preko Origina
 
Par utakmica i utsici:
Dobre stvari su, pasovi u noge koji su veoma precizni i dovoljno brzi, sut je realan poprilicno, pogtovo kad se felsira, kreacija napada je popravljena, akcije se rade odlicno, sklapanje taktike, osjeca se velika razlika kada se promijeni formacija iz npr 4231 u 433 u brzini i stilu igre, raspored igraca (logicno je da ces lakse i primiti ali i dati gol), brzina igraca je manja (doduse nekad je to i nerealno jer ladno trcim sa aguerom i sa ledja me stigne citava odbrana dvometrasa sporih ko babe) i njihovo kretanje mi se svidja, znaju se otvoriti za pas, ulijecu u prostor itd. vec poznate cinjenice koje su krasile fifu su takodje ostale.

Dok su me iznervirali par puta golmani, igrac skoci ispred njega i pokupi loptu glavom, a golman blizi lopti jos ima ispruzene ruke (dva puta na istoj utakmici). Pa nakon kornera igracu lopta pada na glavu i on je ladno pusti, te pasovi u prostor kad se rade u manjem prostoru su neupotrebljivi, tj. ili su jaki ili preslabi. Kada igram protiv racunara, oduzeti mu loptu je tezi slucaj, npr. uklizem izbijem mu loptu i dok moj igrac ustane, razbudi se, oporavi se od pada, ovaj je vec uveliko vratio loptu u svoj posjed. Nekad me igrac skrsi sa po ledja, tj. gurne me rukama, i nije faul, a nekad se faul sudi kad mu musica upadne u oko.

Sve u svemu, igra je fantasticna, i logicno je da ima stvari koje mi ne odg, ali toga ce uvijek biti...
 
kako se prihvata lopta, da mi se ne odbija od igraca kao od bandere?
 
treba malo strpljenja u odbrani da ti ne bi pokupili loptu. meni se svidja presing kompa koji ga otvara za kontru kada juri rezultat, toga ranije nije bilo. dugi pas je sada daleko efektniji nego ranije, dribleri su nerfovani sto menja koncept napada u odnosu na 13. ima mana ali je def naj fudbal 9/10. mogli su malo teren da apdejtuju:)
 
Poslednja izmena:
@bojan23
tako sto pratis kretanje lopte...ako ne onda pustis sprint...realno je stvar prakse. ne brini jul get d heng ov it;)
 
btw je li potupna poodrska za xbox kontroler kada ga prikljucim na pc, tj. hoce li sve raditi isto kao kad fifu igram i na konzoli.

btw. ima li ko da ga prodaje uopste?
 
Pretpostavljam da je 20€ trenutno najniže i da će tako biti neko vreme?
 
@bojan23
tako sto pratis kretanje lopte...ako ne onda pustis sprint...realno je stvar prakse. ne brini jul get d heng ov it;)

ima dugme za prijem samo što ne mogu napamet da se setim koje po defaultu pošto remapiram kontrole, mislim da je ono koje držiš i da radiš finte...
 
aj kako ide ovo kod brazilaca?
podesim proksi, dodam u korpu, kažem tamo paypal, ulogujem se na PP, pay now i nuvem mi onda izbaci grešku da nije moguća transakcija paypalom
 
Ne znam je li bilo :)

 
Sad u FUT-u srecem bas dosta dobre ekipe. Overall 85 i slicno. Ja ne kontam kako su ljudi vec stigli da naprave takav tim a da pritom igraju dosta lose :/

Update:
Nasao sam odgovor, izgleda da opet ima gomila citera.
gqwRlUX.png
 
Poslednja izmena:
Da ne pominjemo da na svakom cosku ima da se uzmu fifa coins, 10-15e 2 miliona coina.
 
Pre nego sto se ulogujes na Paypal.
 
neće... kliknem na finalizar pedido, odem u settings, isključim proxy, nastavim da klikćem u paypal popupu i na kraju nuuvem kaže "Não foi possível finalizar a transação com o PayPal." :S:
 
Ne mora da znaci.
Ja sam u pet zlatnih paketa dobio Neymara i Schweiensteigera.
Od tih para sam napravio skup tim.
Ne iskljucujem tu mogucnost ali cisto sumnjam da imas odnos pobeda-porez kao ovaj lik
4bwv20P.png

A i da ne spominjem da na ea sport formu vec ima 25+ strana gde se ljudi zale na citere. Kazu da su prve tri divizije neigrive
 
Poslednja izmena:
pokušavao sam i to. u kom tačno koraku treba da ga vratim?

Evo ti steps
Registruj se
Brasil proxy - ON
Stavi Fifu u carrinho:) klikni na Paypal
Brasil proxy - OFF
Loguj se na paypal i plati.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno