Šta je novo?

FIFA 14.

ama kako jbt?
uradim sve kako ste pisali, brazilski proxy, dodam fifu u carinho, izaberem paypal i kliknem finalizar , ugasim proxy, logujem se na PP, pay now iiiii "Não foi possível finalizar a transação com o PayPal." imam oko 24€ na kartici. wtf?

Ako si paranoican i gasis proxy kada se logujes na paypal da ti ne bi ukrali sifru, zaboravi, kupi preko amazona i prezali 10e vise. Ako nisi paranoican, moja iskustva su da ti tu nesto radis pogresno.

Nemoj menjati nista od trenutka kada zapocnes payment. Tebi verovatno ne vredi da menjas proxy u sred transakcije jer browser mora da se resetuje. Dakle, nadji neki brazilski proxy koji radi dovoljno brzo, pobrini se da imas dovoljno evra na kartici/paypal nalogu.

Kada postavis proxy, resetuj browser i kreni sa kupovinom, uloguj se na paypal kada ti trazi i kupi lepo igru...

Kad zavrsis skini proxy, eventualno promeni sifru na paypal nalogu i to je to...
 
ma menjam na pola jer su mi tako rekli ovde.
ne znam šta to mogu pogrešno da radim kad jedino treba podesiti proxy, a to je očigledno prošlo pošto mogu da dodam fifu u korpu (bez proksija kaže da nije za moj region). i kažem paypal, login dugme, unesem user i pass, ispiše mi da će skinuti 59.99 onih njihovih para, kažem pay now i dobijem onu poruku gore ("Não foi possível finalizar a transação com o PayPal.")
 
Proxy drzis upaljen samo do trenutka kad kliknes da platis paypalom. Kad ti da obrazac za user name i password, proxy ugasis. (ne zatvaras prozor niti resetujes browser, samo ugasis u settingsu browsera proxy i onda se vratis i ulogujes se na paypal i platis. Ako si nakon sto ugasis proxy izlazio iz browsera pa ponovo ulazio, tu je problem.
 
Poslednja izmena:
Ma sve sam tako radio... Kažem ti došao sam do onog pay now koraka gde kaže biće skinuto 59.99 i onda ćorak
 
Mislim da bi trebalo da ti pise u eurima koliko ce ti skinuti, tako da moguce da ti je proxy jos uvjek aktivan nekako.
 
D ali ste primeteli da kada odete u edit teams pola igrača nema i i poslednji transferi nisu uvršteni. Naravno kad ste online on skine aktuelne timove sa neta. Takođe kako mogu da sačuvam negde podešavanka formacije i squada da ne moram svaki put kad igram friendly da je nameštan i vršim izmene.
 
Ako uradiš update teams imaš sve transfere i sve igrače.
 
D ali ste primeteli da kada odete u edit teams pola igrača nema i i poslednji transferi nisu uvršteni. Naravno kad ste online on skine aktuelne timove sa neta. Takođe kako mogu da sačuvam negde podešavanka formacije i squada da ne moram svaki put kad igram friendly da je nameštan i vršim izmene.

Imas squad upadte cim pokrenes igru prvi put koji ti to resava.
 
Da li je neko kupio original (bilo koji) sa opcijom da se bira jezik komentatora? Zaista mi puno znaci ako mogu da prebacim komentar na Spanski, Italijanski, Nemacki...
Kupio bih original, ali ne da me iskljucivo davi... samo Martin T.
Anybody?
 
Ja sam bio ubijedjen da cu "otkljucati" druge jezike kad sam uzeo kod sa Nuuvema, jer em sam koristio proxy em je brazilski sajt, ali mucak, samo engleski i dalje :(
 
Sto sam ja pojeo g.... sa novom Fifom, pa to je strasno. Pa PES je izmisljen za ono s......
Danas sam bacio 30e za cistu jednu graficki smesnu i blentavu arkadu. Pa u Pesu se lepo grade akcije i igra fudbal, a tamo majko moja koja je ono smjeruja i od grafike, pokreta igraca, golova, duela, paseva, svega... Uzas. Sada cu lepo to ****** da prodam sve sa origin nalogom. Hvala Bogu sto sam ostavio Pes, tj. nisam ga nikome dao/poklonio/prodao. U Pesu mi je uzivanje bilo gradjenje lopte, dodavanje, dueli, udarac glavom, a ovom...uzas! Fali taj patch koji ce stici u novembru da ispravi te neke nedostatke i to je to.
 
FIFA 14 smijenila GTA V

Prošlonedeljni prodajni rezultati iz V. Britanije pokazuju da na Ostrvu čak ni GTA V ne može zamijeniti strast prema nogometu

Nakon prošlotjedne vladavine Grand Theft Auta V koji je doslovce pomeo konkurenciju, na ljestvicu najprodavanijih igara za sve platforme zasjela je FIFA 14.

Spomenuta sportska igra je odmah po izlasku postala vruća roba koja osim na globalnoj ljestvici dominira i na tržištu naslova za PC.

Kao i uvijek, valja naglasiti da govorimo o naslovima koji se prodaju u klasičnim dućanima i da u prodajne brojke nisu uvrštene igre kupljene u "digitalnom" obliku.

Igre za sve platforme:

1. FIFA 14
2. Grand Theft Auto V
3. Minecraft: Xbox 360 Edition
4. Pro Evolution Soccer 2014
5. The Last Of Us
6. Disney Infinity
7. Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist
8. Saints Row IV
9. Diablo III
10. Rayman Legends



Igre za PC:

1. FIFA 14
2. Rome: Total War II
3. The Sims 3
4. The Sims 3: Island Paradise
5. Football Manager 2013
6. The Sims 3: University Life
7. The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary
8. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
9 Pro Evolution Soccer 2014
10. The Sims 3: Seasons

Izvor: Bug.hr
 
Sto sam ja pojeo g.... sa novom Fifom, pa to je strasno. Pa PES je izmisljen za ono s......
Danas sam bacio 30e za cistu jednu graficki smesnu i blentavu arkadu. Pa u Pesu se lepo grade akcije i igra fudbal, a tamo majko moja koja je ono smjeruja i od grafike, pokreta igraca, golova, duela, paseva, svega... Uzas. Sada cu lepo to ****** da prodam sve sa origin nalogom. Hvala Bogu sto sam ostavio Pes, tj. nisam ga nikome dao/poklonio/prodao. U Pesu mi je uzivanje bilo gradjenje lopte, dodavanje, dueli, udarac glavom, a ovom...uzas! Fali taj patch koji ce stici u novembru da ispravi te neke nedostatke i to je to.

Pre bih rekao da ne znas da igras FIFU, odnosno da joj nisi ni dao vremena da naucis... Reklo bi se da si godinama do sada igrao samo PES tako da nastavi da uzivas u tome :)
 
Sto sam ja pojeo g.... sa novom Fifom, pa to je strasno. Pa PES je izmisljen za ono s......
Danas sam bacio 30e za cistu jednu graficki smesnu i blentavu arkadu. Pa u Pesu se lepo grade akcije i igra fudbal, a tamo majko moja koja je ono smjeruja i od grafike, pokreta igraca, golova, duela, paseva, svega... Uzas. Sada cu lepo to ****** da prodam sve sa origin nalogom. Hvala Bogu sto sam ostavio Pes, tj. nisam ga nikome dao/poklonio/prodao. U Pesu mi je uzivanje bilo gradjenje lopte, dodavanje, dueli, udarac glavom, a ovom...uzas! Fali taj patch koji ce stici u novembru da ispravi te neke nedostatke i to je to.

E jesi zvezdaš al stvarno ga pretera, sve bi bilo u redu al da priznaš da si slučajno napisao reč pes umesto fifa :) Ako si stvarno ubedjen u to što si napisao predji u temu za pes. Svi koji su uzeli fifu nisu se pokajali, celo moje društvo je oduševljeno, fifa je po meni pc igra godine, osim ako ne izadje gta krajem novembra kako najavljuju. Neću o pesu da trošim reči i da ga ovde kudim, ipak sam proveo detinjstvo/mladost igrajući ga.
 
@ZikaBG

Ti si beše primio onaj smešan gol kada si izleteo sa golmanom i bacio se u stranu pre nego što je lopta došla do golmana? U novom PESu golman van gol linije je više kao u manualnom modu tj. moraš voditi računa šta i kako pritiskaš, nije to bag...

Novi PES je u onome što karakteriše FIFU poslednjih nekoliko godina bolji, verovali ili ne. Mislim da utisak koji ostavlja kao simulacija fudbala. FIFA je prebrza i konačno su se strane okrenule tj. FOX endžine bolje rešava duele od FIFInog endžina. Mada ne znam kakav je Ignite, nisam probao konzolnu verziju. Ali od ovog starog FIFA endžina sa PC-ja je bolji Fox Engine. Samo je malo mekan ali to će verujem zategnuti sledeće godine.

Razlog zašto će FIFA i ove godine da opere PES u prodaji jeste online pošto je PES tradicionalno nikakav na tom planu. Kao i marketing, pošto se EA reklamira više nego ikad na fudbalskim smotrama.
 
Poslednja izmena:
@ G@W

Da ja sam taj koji je snimio tu situaciju ali nisi dobro zapamtio ili nisi zeleo jer lepo pise da sam ja sutnuo i kao sto mozes da vidis bilo je na najvecem nivou, protiv kompa, moja druga utakmica, sasvim dovoljno za brzopotezni alt+f4. Samo ti uzivaj u pesu koliko ja u fifi i svima lepo...i pamti malo bolje ili bar proveri nekad stvari pre nego sto krenes da komentarises, nisu valjda svih 7k tvojih postova neproverene informacije...
 
Razlog zašto će FIFA i ove godine da opere PES u prodaji jeste online pošto je PES tradicionalno nikakav na tom planu. Kao i marketing, pošto se EA reklamira više nego ikad na fudbalskim smotrama.
Razlog je veoma jednostavan, samo ga je nemoguce primetiti iz subjektivnog gledanja klasicnog pes igraca.
Daleko od toga da je Fifa14 savrsena i slazem se da izgleda prebrzo na konzolama (na PC verziji je osetno sporija) ali i kao takva nije joj tesko da bude bolja od Pes-a koji je, poslednjih par godina postao sinonim za "fail" u svetu igara.
 
@ZikaBg

Nisam znao da si ti šutnuo, pogledao sam video u embed modu preko foruma. Ne mora da znači da je bag u pitanju, komp i kod mene pravi gluposti i na najvećem nivou težine. Možda je to njihov način da reše problem zvani AI koji ne nikada greši, koji frustrira mnoge igrače kako PESa tako i FIFA. Konkretno, u tom slučaju komp je pokušao da boksuje loptu što se i meni dešava jer pritisnem pogrešno dugme u takvoj situaciji.

@fcinterbgd

Ne znam kako može FIFA da bude sporija na PC-ju nego na konzolama. Možda je to slučaj ove godine jer su različite verzije. Prošle su bile iste ako se dobro sećam. To što kažeš za PES je tačno, ali ja imam osećaj da ti nisi ni probao ovaj novi PES nego izvlačiš zaključke na osnovu prethodnog iskustva.
 
Iste su verzije fife i na pc-u i na trenutnim konzolama, drugi engine će biti na next gen konzolama.
 
uff nova fifa je potpuno drugacija od prethodne.Odigrah tri tekme na ps3 i imam po jedan poraz,pobjedu i nerijeseno i ako sam na prethodnoj igrao lagano u prvoj diviziji.
 
PES moze da bude zaista divna igra kada je savladas, instaliras sve patcheve i imas uvek nekoga za napete duele u hot seatu. Postujem to da je bolji na planu fizike, gradjenja napada, engina... pa cak i ova poslednja verzija sa lagom i ostalim.

Ali ja hocu raskos modova i licenci koje nudi FIFA i ne zelim kompromise. Jednostavno PES nije toliko bolji - ako je uopste - kao igra, da bi nadomestio sve ostalo. Kao ceo paket, PES ne moze da pridje... Hteo sam da igram 2vs2 sezone, ali cim sam je uzeo igram samo FUT, sati prosto lete. Ne znam sta pre, 2vs2, online sezonu, ili FUT.

Zokifcrs - nemoj je ni slucajno prodavati! Bices mi zahvalan posle, veruj mi. Kao prvo, savetujem ti, nema puno razloga da igras protiv AI-ja, cak ni radi vezbe, gledaj na FIFU kao online-only. Ja ne mogu da podnesem FIFU offline, igram samo online vec godinama. To je sasvim druga igra, beskrajno je zabavnija kada se igra protiv ljudskog protivnika. U tome je i cela poenta i to ti omogucava samo originalna verzija. Probaj UT, i neces se okretati nazad...
 
Nisam ni rekao da je PES bolji kao ceo paket, jer nije. Ko igra online FIFA je bolji izbor već godinama. Ali ove godine PES je napravio veliki pomak i nije u redu tretirati igru na osnovu utisaka iz verzije 2013. Ja sam se iskreno, iznenadio. Mislio sam da PES nikada neće imati fizički endžin kao FIFA ali eto i to se desilo i po mom mišljenju su uspeli da prevaziđu FIFA u tom segmentu.
 
Poslednja izmena:
Fizicki engine u Fifi? Pa tamo je sve papirno vec godinama, apsolutno nista ne osecas dok igras, inercija, gravitacija, nista ne postoji.. Ako mislis na gurkanje igraca, to nije fizicki engine, to je animacija gurkanja igraca..
 
Fizicki engine u Fifi? Pa tamo je sve papirno vec godinama, apsolutno nista ne osecas dok igras, inercija, gravitacija, nista ne postoji.. Ako mislis na gurkanje igraca, to nije fizicki engine, to je animacija gurkanja igraca..

Dugo sam igrao PES i nisam cak ni zeleo da probam fifu, ali cini mi se da nisi probao ovu. Inercija ne da postoji, nego je ponekad i preterana.

O ovogodisnjem PES-u ne mogu da sudim, nisam ga proabo. Prvi koji sam igrao bila je 4, naravno legendarna 6, a poslednji 2011. Tu mi se smucilo. Nadam se da su dobre stvari koje cujem o ovogodisnjem izdanju istinite, zaista bih voleo da PES opet bude konkurentan, tako cemo svi dobiti. Realno, fifa ne bi postala ovo sto je danas, ostala bi staro djubre da PES nije bio toliko dobar back in the day.
 
Poslednja izmena:
Fizicki engine u Fifi? Pa tamo je sve papirno vec godinama, apsolutno nista ne osecas dok igras, inercija, gravitacija, nista ne postoji.. Ako mislis na gurkanje igraca, to nije fizicki engine, to je animacija gurkanja igraca..

Netačno™
 
Fizicki engine u Fifi? Pa tamo je sve papirno vec godinama, apsolutno nista ne osecas dok igras, inercija, gravitacija, nista ne postoji.. Ako mislis na gurkanje igraca, to nije fizicki engine, to je animacija gurkanja igraca..

Vidi se da si season fifa igrac :D impact engine, pure shot, real ball physics...
 
Ma to je Boris, taj je Fifu video samo na slikama.
 
Potpuno se slazem sa njim u vezi inercije lopte. Jezivo kako ne postoji skoro nikakav otpor pri kotljanju iste.
 
Sad ste svi odjednom postali fizicari u svakoj temi rasprava oko fizike i GTA V temi kada sam poslednji put bio uveliko raspravljaju na tu temu... Dajte malo vise informacija o samoj igri. Malo vise o tim igrackim modivima, gameplay i ostalo...
 
Do sada sam igrao pes ali sada prelazim na fifu, jer mi se ne svidja novi pes :)
 
Nazad
Vrh Dno