Šta je novo?

FIFA 14.

Odigrao sam koju partiju, ne znam, svaka vam cast :) Samo sto mi ne iskoci "insert coin", prebrzo, premekano, prenaglasene animacije, komp samo neke finte izvodi, svi su Messi (mogu da zamislim tek online), i ono cimanje kamere..
 
Ova godina je ponajgora sto se tiče brzine i tog dešavanja svega na sve strane....bilo je boljih verzija.
 
Ova godina je ponajgora sto se tiče brzine i tog dešavanja svega na sve strane....bilo je boljih verzija.

Ova godina je ponajbolja sto se tice brzine i tog desavanja svega na sve strane....bilo je gorih verzija.

A ovo sto je napisao Lozac ( a ja mu jos i odgovaram ,) ) za prenaglasene animacije, pa zar to ne doprinosi realnosti, sto vise random desavanja...Takodje oko prebrze igre je potpuno neistinito, ove godine je normal speed kao slow prosle.
 
Poslednja izmena:
Odigrao sam koju partiju, ne znam, svaka vam cast :) Samo sto mi ne iskoci "insert coin", prebrzo, premekano, prenaglasene animacije, komp samo neke finte izvodi, svi su Messi (mogu da zamislim tek online), i ono cimanje kamere..
Ja upravo to i pricam. Uzeo, tj.bacio 30e na Fifu i vratio se na savrseno-nedovrseni PES 14!
 
Opet ima nekih bubica iz prošle verzije, tipa odjednom ne funkcioniše gamepad u meniju, već moram miš da koristim, čak ni tast ne radi.
Deluje kao da je smanjen broj ljudi koji izlazi iz igre kada gubi, mada mi danas dvojica to uradiše.
Mrzim liverpool i borusiju, svaku treću uspem da ih pobedim i redovno me delju (a često dolaze jer igram sa spursima). :D
 
Da li postoji nekako način da isfiltriram ljude protiv kojih igram na osnovu pinga?
Kada krene da mi laguje, svaku izgubim. I samo se nerviram bezveze.
 
Ne verujem... Mozes, tj mogao si da filtriras samo quitere. A sada je super sto su dodatno demotivisani jer dobijaju manje coina sto vise quituju. Medjutim, time je samo delimicno resen problem jer ako si ti zbog laga prinudjen da quitujes, to sada ne smes nego trpis torturu pola sata.

Imas na pocetku partije ping. Igraj samo protiv zelenih, ocigledno. Medjutim to je samo delimicno resenje jer ljudi namerno pocnu da laguju kad pocnu da gube, ili kad pocne partija. Ne znam kako to rade, ali znam da rade i to vrlo cesto.

Moja teorija zavere je da je PC verzija igre puna olosa i cheatera. Verovatno upale torent cime opterete upload i povecaju ping tako da tebi bude neigrivo, a nekako njima bude dovoljno igrivo. Previse cesto mi se to desavalo istog trenutka kada povedem, da bih to pripisao igri slucaja. Nisam probao, ali sigurno postoje i programcici namenjeni u tu svrhu. PC verzija je carstvo cheatera, npr zloupotrebljavaju skripte za generisanje UT coina, i ko zna sta jos.

Ako ti laguje odmah od pocetka, i nekoliko partija za redom, to je onda nesto do tvog provajdera...

Ja sam zbog Borusije morao da prekinem sezone. Jednostavno ne zelim da 50% partija igram protiv njih. Ovako, u UT, uvek dobijes neku mesavinu, mada i tu ima klinaca koji su silne pare potrosili da bi dosli do jakih igraca i tu realno nemas nikakve sanse koliko god dobro da igras... to je jos gore od Borusije, ali barem nisu isti igraci i isti tim.
 
Poslednja izmena:
Kakva je bila FIFA 13 sa cheaterima, ovo je raj. Ustvari, ni na jednog nisam naleteo. Da li će do kraja da bude tako, nadam se, mada ne verujem, ipak treba vremena da se nađu exploiti i cheatevi :D I za divno čudo ima više igrača, bar u UT-u. Više stvari na marketu (uvek oko 250-300k naspram jadnih <100k u 13) i brže nalazi meč.
 
^
+1

Za sada je super. Onaj hack je i dalje aktivan i ljudi ih koriste samo ih sad brzo banuju. Prosle nedelje je na leaderboard-u bio lik sa 50+ miliona match earning :mad:
 
Vidljivo je bolji support nego u 13, eto i patch je izašao nedelju dana pre nego na konzole :)
 
Sto se tica coins-a nije im neka zastita. meni je pukao net pre neki dan u mecu, pa mi je smanjio DMF modifier sa 1.25 na 1.00. Ali sa svakim odigranjim mecom raste za 0.2. Ako neko bas quituje i to vise puta pretpostavljam da je smanjenje znatno drasticnije
 
Ne verujem... Mozes, tj mogao si da filtriras samo quitere. A sada je super sto su dodatno demotivisani jer dobijaju manje coina sto vise quituju. Medjutim, time je samo delimicno resen problem jer ako si ti zbog laga prinudjen da quitujes, to sada ne smes nego trpis torturu pola sata.

Imas na pocetku partije ping. Igraj samo protiv zelenih, ocigledno. Medjutim to je samo delimicno resenje jer ljudi namerno pocnu da laguju kad pocnu da gube, ili kad pocne partija. Ne znam kako to rade, ali znam da rade i to vrlo cesto.

Moja teorija zavere je da je PC verzija igre puna olosa i cheatera. Verovatno upale torent cime opterete upload i povecaju ping tako da tebi bude neigrivo, a nekako njima bude dovoljno igrivo. Previse cesto mi se to desavalo istog trenutka kada povedem, da bih to pripisao igri slucaja. Nisam probao, ali sigurno postoje i programcici namenjeni u tu svrhu. PC verzija je carstvo cheatera, npr zloupotrebljavaju skripte za generisanje UT coina, i ko zna sta jos.

Ako ti laguje odmah od pocetka, i nekoliko partija za redom, to je onda nesto do tvog provajdera...

Ja sam zbog Borusije morao da prekinem sezone. Jednostavno ne zelim da 50% partija igram protiv njih. Ovako, u UT, uvek dobijes neku mesavinu, mada i tu ima klinaca koji su silne pare potrosili da bi dosli do jakih igraca i tu realno nemas nikakve sanse koliko god dobro da igras... to je jos gore od Borusije, ali barem nisu isti igraci i isti tim.

Znači nisam lud, kada pomislim da nekako zeznu ping.
Ja igram sezone, tu nema informacija o pingu. Fut mi nije nešto preterano bio interesantan prošle godine.
 
imam problem sa fifom udjem u igru i posle par minuta minimizira se taskbaru, pa opet kliknem malo igram i opet isto, reinstalirao drivere sve zivo sam probao i opet isto???
 
Meni se to desi kada iskoci neki notification, vidi da i tebi nije do toga.
 
Hoce nekad zbog Antivirusa da se desi to. Iskljuci ga pa probaj.
 
Danas sam ubacio nov sistem nisam instalirao antivirus.
 
Poslednja izmena:
evo sad sam pokusao da odigram utakmicu izbacilo me je jedno 8 puta sigurno, katastrofa.
 
:D :D

FIFA14goalkeeperenhancement.gif


http://bleacherreport.com/articles/...in.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=uk-swagger
 
Ne mogu da verujem da su "apotekari" nemocni ove godine...
 
Jel ima jos neko bagove sa crvenim kartonima? Probah par mecheva sa ortakom sve ok radilo, on ode ja udje cisto da vidim kako izgleda sezona, odigra jedan mech zavrsi se sa po 2 crvena na obe strane. Izadjem iz karijere odigram jedan exebition sa kompom ista prica. Za svaki faul odma crvena karta. Sad da bude grdje nisam siguran ni za prva 2-3 mecha jel bilo u opste faulova ili se ovo desava samo protiv kompa. Vidim po EA forumu ima price o tome, al kao sam u career mode-u. Pa me zanima jel se to desava samo protiv kompa ili i kad se igra protiv ljudi?
 
Pricas o originalu? Jer sam video da se ljudi zale na to samo sa piratom.
 
Nazad
Vrh Dno