Šta je novo?

FIFA 14.

Sinoc u 22h je izasla za pc u Severnoj Americi. Ceka se krek ko je skinuo ultimate edition.
 
^
Auu!Ti ga bas onako otvoreno sroci!
 
Ja odusevljen. Odigrao sam sinoc par partiju Seasons i jednu Ultimate Team. Dooosta je sporija, brzina vise ne pravi toliku razliku. Mislim da sad overall ocena ima vece znacenje. U proslom ultimate teamu je bilo dosta odlicnih igraca, sa super ocenama koji su bili neupotrebljivi zato sto su bili spori. Bas su ispeglali UT, jedva cekam vikend :D
 
Krenuh FUT jutros, već neko vreme "igram" preko web-app, dopadaju mi se izmene koje su uneli, npr. pretraživanje igrača gde se jako lako mogu uporediti cene. Što kaže boris, lepo su ga ispeglali i već sad mi se čini da će biti dosta drugačija igre od prošle godine.
 
Je kupovao nekad neko preko Nuuvem? Ima za 19.60e fifa tamo.
 
Mene ova nova fifa podseca na 2012. Mislim, za mene je to super posto sam obozavao 12-ku.
 
1. Je l' igra, comentator itd na engleskom?

2. Promeni datum na svom racunaru na 27. Sep i mozes da igras.
 
Da li imaš preorder bonus sa Nuuvem?

Ja sam uzeo sa Amazona i u ponoć mi se otključao, čudi me da ti moraš da čekaš.
 
dobar fudbal, sporiji i tezi od prosle fife, puno je sve realnije i bolje :D
 
Ima li neko vise jezika za komentatore (na originalu) ? Ili je samo English...:S:
 
Eh, svake godine isto... U prvi mah se nova FIFA čini puno bolje od bilo koje prethodne, a posle dve nedelje, kada se uoče sve situacije u kojima je "momentum" izražen...
 
Cekam crack da isprobam igru, odigram dva tri sata, i ako bude dobra, kupujem je kao i prethodnih godina xD
 
Da, dobio sam 4 zlatna FUT packa

Aha, to je valjda standard pack, na amazonu je bio ultimate pack. Hvala na odgovoru.

ko igra FUT može me dodati isti je nick na originu, samo bez razmaka.
 
Bas se dosta razlikuje od 13-ice. Za sad uglavnom igram FUT i to su potpuno promenili. Konacno nece biti dovoljno da uzmes gomilu 90+ pace igraca i dobijas meceve. Npr Giroud je u proslom fut-u bio beskoristan, sad razbija. Mertesaker isto. Odlicno se postavlja, jak je, super skace.
 
I na kom je jeziku igra sa Nuuvem? Neko probao igru?
 
I igra je ispod 20 evra? Uplacujem po potrebi na karticu pa da znam koliko da uplatim. Ako uplatim vise potrosicu na neku glupost :)
 
Baci pogled na Nuuvem, vidi cenu, i onda kucaj u Google-u R$ xx to €. I dobićeš tačno koliko ti treba. Naravno dodaj još koji evro, zbog konverzije i različitih kursnih lista.
 
Pa bas zbog toga i pitam, ko je kupio, koliko tacno ispada
 
Auu, ovo extra povoljno :) Jel uzimao ko, nadam se da je na engleskom. 19.80e, aj neka je 21e, vrijedi svaki cent ;) Pod uslovom da mogu iz Origina da instaliram, tj da iskoristim samo kod s Nuuvema. Ako moram da instaliram ovaj Nuuvem, dacu 10e vise za cd key :)
 
Poslednja izmena:
jel ima neka dobra dusa koji je narucio preko nuuvem da mi nesto pomogne?
malo je degutatna tema,pa vas molim da mi se obratite na pm
unapred hvala
l
 
Jos jednom...

Ja sam uzeo za nuveem-a i sve radi sasvim normalno, dobijete kljuc koji registrujete na Origin-u i sve prolazi bez problema!
 
Kaze mi da nije dostupna kupovina za moj region. Predpostavljam da ste isli s nekim proksijem?
 
Aj pogledaj postove iznad, sve je receno. Sem kolika je tacna cena kad se sve sabere i oduzme :)
 
Super je fifa, narocito online 2vs2 sezona :D
 
Nazad
Vrh Dno