Šta je novo?

FIBA Mundobasket 2023 🏀

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

momsab

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
15.02.2003
Poruke
4,607
Poena
1,175
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
juče je počeo Svetski kup (prvenstvo) u košarci. zvanični sajt

u 6. poruci je dat "kostur takmičenja"
u ovoj poruci su parovi četvrtfinala


ovo je tema za diskusije o utakmicama na ovom takmičenju, prognozama ko prolazi dalje itd. nije tema o našoj reprezentaciji, o odnosu nekih igrača prema njoj itd. politika (državna, KSS, globalna... koja god), prava prenosa i sl. su strogo zabranjeni i povlače za sobom privremeni ban od 10 dana.
nakon završetka takmičenja tema će biti trajno zatvorena.



tema o strimingu: https://forum.benchmark.rs/threads/fiba-2023-mundobasket-streaming.495119/
 
Poslednja izmena:
Bas sam hteo da pitam moderatore za ovu temu, posto smo imali prosle godine za fudbal.
Za pocetak- Kanada igra bas dobro, a nisu kompletni 👏👏
 
juče uopšte nisam gledao, danas sam gledao neke tekme, doduše nijednu celu

🇸🇸 (SSD) 🇵🇷
pobedio Portoriko u produžetku, mada je mogao u poslednjoj sekundi da je onaj pogodio makar jedno slobodno bacanje. krivo mi je što je Južni Sudan izgubio, mada su i sami krivi zbog onih silnih faulova u produžetku
mislim da je trener Portorika trebalo da dobije tehničku zbog produženja tajmauta

🇯🇴 🇬🇷
baš se divlje raduju igrači Grčke kada postignu poene. očekivana pobeda Grčke

🇷🇸 🇨🇳
očekivana pobeda Srbije, iako je Kina dobro povela i dobro se držala na početku. bezvezna povreda Petruševa
sadašnjem selektoru Kine, a nekadašnjem Srbije, je danas rođendan

🇮🇷 🇧🇷
prebacio sam takoreći pri kraju iznošenja na nosilima igrača Brazila. ne znam kako i šta je povredio, ali videh nestvarnu, ali profesionalnu, situaciju: ovi na terenu igraju kao da se ništa nije dogodilo dok neki igrači Australije na klupi plaču ili su u bedaku a vode sa znatnom razlikom

🇺🇲 🇳🇿
gledao sam dok je Novi Zeland vodio sa primetnom razlikom. znači, uglavnom prvu četvrtinu 😁
 
Moj utisak da je prvenstvo dosta slabije nego uobičajeno.
Tome su sigurno doprineli četiri domaćina iz Azije ( plus dva dodatna azijska tima) od kojih bi se na neko drugi SP kvalifikovao jedan ili nijedan...
Mi imamo dobar raspored i ozbiljne ekipe tek u polufinalu, valjda nećemo uprskati (mrtva Italija ponovo)...
 
Nisam gledao "kostur" ali me ova situacija podseca na proslo evropsko kad smo se izlozili u grupi a posle znamo sta se dogodilo. Ima mnoooogo ozbiljnijih reprezentacija od nase.
Ali su sve u drugom delu kostura do polufinala (ako sve bude po planu biće meč sa Litvanijom ili Grčkom za polufinale, a oni nisu nepobedivi)... Naravno, treba Italiju dobiti kad se spoje grupe... Dominikana ima KAT ali verujem da ćemo to ishendlovati...

Pogledaj:
Screenshot_20230827_095704_Chrome.jpg

P.S. jedan detalj sa jučerašnje tekme, Kinezi nose Nike opremu, a mi mrtvi kineski Peak. Najgadnije (verujem i najnekvalitetnije) dresove imamo ubedljivo. Milutinov kao mis mokre majice na pola 1/4 koliko materijal "ne diše"...
 
🇮🇹 🇩🇴
Italijani ubedljivo poveli ali su se trgli Dominikanci. neizvesna tekma, za sada. 1. poluvreme u toku
 
Za utehu makar nije Denda na RTS. Prošlo svetsko je po pravilu ovakve najzanimljivije mečeve drugih reprezentacija prenosio nesreći Denda.
 
nije tema o komentatorima

u toku su 2 neizvesne utakmice, samo da skrenem pažnju
 
U pravu je momsab. Ja sam se upecao, moja greška. Dominikanci razvaljuju Italiju u trećoj četvrtini. Obzirom da se ukrštamo sa njima, ne piše nam se dobro, obzirom da smo Italiji već redovna muterija. Očekujem pakleno drugo poluvreme AUS-GER. Sevaće na sve strane.
 
😱 17 razlike vodi 🇩🇴 protiv 🇮🇹, manje od 6 minuta do kraja
oba tima idu na trojke pa ko ubode
 
Uprkos svesrdnom trudu da izgube, Dominikanci pobedili na kraju. Zaslužena pobeda. Italija očaj. AUS-GER konačno prava utakmica dostojna svetskog prvenstva.
 
legendarni selektor 🇮🇹 je opet izbačen sa utakmice 😅 ni celo poluvreme nije bio

i 🇩🇪 nosi Peak
Video sam. Kad nisam sa stolice pao, kamo adidas?

Dobi Dominikana žabare, ali su "mala" ekipa, onakvu paniku gde za tri minuta skoro ispustiše 17 razlike davno nisam video.
 
mislim da će i 🇫🇷 🇱🇻 biti neizvesna
kakve li će biti 🇵🇭 🇦🇴 i 🇯🇵 🇫🇮? 🇱🇹 sigurno pobeđuje 🇲🇽
 
Ovo je vise kvalifikacijski turnir za Olimpijadu nego WC.
 
Francuska ide na sve ili nista, ako izgube cao zdravo.
Koje crno polufinale, cekaj da prodjemo grupu. Bolje da idemo utakmicu po utakmicu, nego odmah polufinale i finale.
@RingeRaja da, da.
@CountMike ode Kanada na 2:0 lagano.
 
Poslednja izmena:
A neko drugi da li prenosi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno