Šta je novo?

FIBA Mundobasket 2023 🏀

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
🇯🇵 🇫🇮
pobedio Japan na kraju i to dvocifrena razlika :eek: ono što sam video na početku tekme ličilo mi je na ono kad se u školskom dvorištu okupe i podele u dve ekipe likovi iz kraja. nisam očekivao ovakvo izdanje Finske

🇱🇻 🇫🇷
neizvesno iako Francuzi vode
 
goodbye-in-French-e1615814122178.jpg
 
Opa, ispade Francuska u grupnoj fazi.
Kakav debakl.
Jedino loše je što će se sada konačno morati rešiti ovog klovna od trenera Kolea, pa će ubuduće na svakom takmičenju biti duplo jači.
 
Džabe menjaju trenera sve dok luzer Furnije šutira poslednje napade ;)
 
Džabe menjaju trenera sve dok luzer Furnije šutira poslednje napade ;)
A ko da šutira kad su Batum i Dekolo jednom nogom u grobu, a od ovih fudbalera crnčića od metar i po nema vajde... Tomasa Ertela su precrtali jer nije hteo raskinuti ugovor u Rusiji. Debeli Jabusele, Lesor, Gober i kompanija poluproizvoda pod košem mogu biti korisni ali u nekoj taktički zreloj postavci igre i sa definisanim ulogama, što je za Kolea misaona imenica...
 
Ima u poslednjih 10 godina 7 osvojenih medalja, tačno veze nema.
 
Volim što su Francuzi ispali bez obzira što to nama baš i ne odgovara kada su u pitanju kvalifikacije za OI ali bi stvarno bilo previše da se još jednom provuku na volšeban način kao što su to učinili u dva meča na prethodnom EP.
 
Volim što su Francuzi ispali bez obzira što to nama baš i ne odgovara kada su u pitanju kvalifikacije za OI ali bi stvarno bilo previše da se još jednom provuku na volšeban način kao što su to učinili u dva meča na prethodnom EP.
Ma da...
U svakom slučaju pitanje da li bi ušli u polufinale što bi omogućilo da i peti na SP obezbedi vizu za OI jer su FRA svoju već obezbedili kao domaćini.
Sve u svemu, ako mi u ovakvom kosturu (Portoriko, Sudan, Dominikana, Italija, i onda najverovatnije Grčka ili Litvanija) ne možemo u polufinale ne treba ni da igramo OI...
 
Ja moram da kazem da obozavam da slusam prenose Sarenca i da meni kosarkaaki turnir bez Sarenca nije to to. Ovo je prvi turnir gde sam u pola prebacio na SK i gledao tamo, na rtsu je duplo losiji kvalitet slike, ton je uzasan, Sarenac i kolega se jedva cuju. Katastrofa Rts-a
 
Неочекивано занимљива утакмица Венецуела - Зеленортска Острва.
На крају заслужена победа З. Острва који имају шансу за пролаз даље. Остатак програма јутрос баш сиромашан, погледао мало Кина - Јужни Судан, успаванка.
Чекамо наше у 14...
 
Неочекивано занимљива утакмица Венецуела - Зеленортска Острва.
На крају заслужена победа З. Острва који имају шансу за пролаз даље. Остатак програма јутрос баш сиромашан, погледао мало Кина - Јужни Судан, успаванка.
Чекамо наше у 14...
Ček bre, Kina se baš raspada.
Ja sam mislio da su oni kandidati za 2. mesto u našoj grupi...
Izgleda da će Internacionale ponovo na berzu rada...

EDIT: Zanimljivo da je Sudan uz malo sreće (ili malo više rezona i hladnokrvnosti) već sad mogao imati dve pobede i obezbediti plasman dalje.
 
Ček bre, Kina se baš raspada.
Ja sam mislio da su oni kandidati za 2. mesto u našoj grupi...
Izgleda da će Internacionale ponovo na berzu rada...

EDIT: Zanimljivo da je Sudan uz malo sreće (ili malo više rezona i hladnokrvnosti) već sad mogao imati dve pobede i obezbediti plasman dalje.
Кина толико лоша да нисам могао да гледам. Тотално неорганизовано, физички инфериорни од Јужног Судана, кошарка за плакање. Лепо сте све рекли да ће ово првенство бити занимљиво тек од полуфинала, евентуално 1/4 финала и евидентно је да је СП за класу ако не и две лошије од Европског првенства и Олимпијаде...
 
Kina je amaterska ekipa, ono je užas.
 
Tek u sledećoj grupi ćemo videti ozbiljniju košarku malo.
 
zamalo da se šlogiram...
🇷🇸 je vodila 30 razlike protiv 🇵🇷 na poluvremenu, pogledam na TV-u rezultat u 3. četvrtini kad ono 10 razlike 😱 nisam primetio da sam prebacio na 🇬🇪 🇸🇮 (bilo 47:57) 😅
 
Poslednja izmena:
Teren je malo nagnut na levu stranu.
 
Ovo lici na igre od prosleg Evropskog, opustili smo se malo vise, ne sme to da se radi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno