Šta je novo?

EON sa VPN?

Tako je , al ipak opet ponavljam potrosi malo vremena procitaj malo unazad postove gde su ljudi dosta pisali o tome pa ces onda shvatiti da tvoje pitanje "uvek" i " zemlja Srbija " moze biti i malo upitno 😁😉 , moras shvatiti sa ovim to je borba neprekidna 🤣😂🤣 , a na kraju i kad istekne tih 9meseci ( a i to ti je upitno do kada ce ) opet ces doci na "zar mora 3.9 ... ) a onda ne treba ni Vpn ( barem si napisao da imas takav nalog i slobodan Eon smart slot ) 😁😉😂
Hvala puno na savetima , ja sam zaključio da sam ipak pare bacio , koja mi je poenta da plaćam vpn , npr taj ip vanish nekih 13 dolara mesećno , a SBB nudi paket za 850 din. i onda 1700 još 12 meseci , znači 1270 mesečno , i još ne moram da se razmišljam da li će se nešto prekinuti dok traje utakmica ili slično , jedino mi ostaje da prodam taj box nekom za 2-3 hiljade , ako hoće da gleda HBO , Cinestar ili ostale kanale narednih 9 meseci ... Mene je najviše privuklo to što sam mislio da je preko box-a slika bolja nego preko aplikacije , a u stvari koliko sam na brzinu video i nema neke razlike u kvalitetu slike ...
jednostavno sam pao na priču 9 meseci paket za 5500 din. a ja plaćam 1700 preko aplikacije kad gledam , i još dobijem box u toj ceni , i još kao radi van SBB mreže , otključan uređaj i tako to , a ne znam ni šta to znači otključan...
 
Nisam ti džabe pomenuo control d,mislim na cenu...Ili da sa nekim deliš vpn pretplatu...
 
Pa kolko vidim ti o istom samo ponavljas al dobro ja cu sigurno sa ovim postom zavrsiti , na drugoj temi gde si isto pisao ponudio sam ti resenje ako je istina da imas i Eon smart slot sa Eon nalogom van mreze ( dugorocno resenje bez ikakve gimnastike , (sem da skines instaliras i aktiviras apk ) ) i drugo resenje da ovde malo procitas i saznas i za neke free Vpn koji rade ( a ne samo koji moraju i da se plate ) i tako po tvojoj matematici vec za 4 i kusur meseca ti dodjes na 0 a ako taj nalog i dalje potraje ihaaaaa box osto dzabaka ma ide begaj breee 🤣😂😭
Dakle izbor je samo tvoj , ako si pao mozes da se dignes 😁😉
@offline71 mislim da @dkecman vise ne bi davao ni dinara a da gleda UM kanale na mts mrezi 😁😉
 
Poslednja izmena:
Konektovao sam se na Nord Vpn , ali i dalje ne mogu da otvorim kanale na Eon boksu , opet piše geoblock , jel to znači da ne može ni preko vpn ili je problem u Nordu ?
 
Jel ima neko iskustva sa Control D na eon boksu?Standardna promena DNS servera dovodi do toga da boks nema net.
 
Jel ima neko iskustva sa Control D na eon boksu?Standardna promena DNS servera dovodi do toga da boks nema net.
Kod bokseva moras da u conrtol d definises sa koje IP pristupas. Ako je dinamicka onda pri svakoj promeni moras tu IP i na control d nalogu da označis. Nije isto kao kod Android telefona i tableta gde menjas samo private dns.
 
Hmm,tu mi se nešto ne uklapa,evo i zašto:
-kod mene,javna statička IP koja je definisana u Control D - radi
-kod drugara,dinamička natovana IP koja nije definisana u Control D - radi
Ukupno 4 boksa,ni jedan nije Eon boks.Tako da mi treba konkretno iskustvo sa Eon boksom.
 
Onda je to nešto do eon box. Meni na Mi Box radi sve kako treba
 
IPvanish sigurica radi sa EONom na Mts mrezi ? Vidim da ima za 5dolara life time da se nadje
 
IPvanish sigurica radi sa EONom na Mts mrezi ? Vidim da ima za 5dolara life time da se nadje
Сад сам проверио и ради (сервер бег-ц03) а то сигурица за 5$ су хаковани налози и радиће сат времена, месец дана итд... Не постоји "life time" налог апсолутно нигде и немој се пецати на такве ствари. То можеш да користиш ради теста да видиш дали ти одговара ВПН као провајдер, тестираш сервере и то је то. Ако престане да ради тај налог, продавац замени другим хакованим итд...

Истина је да IPVanish нема ограничење у додавању уређаја, можда је и та опција у питању, провери ти то добро са продавцем, али да знаш шта је истина. Нема после кукања :)

Исто тако треба знати да све ове варијанте са ВПН и Контрол-Д, тренутно раде, што не значи да СББ или МТС не могу да блокирају или да престану да раде, чисто да знаш која су очекивања, све ради, а докле... :)
 
Сад сам проверио и ради (сервер бег-ц03) а то сигурица за 5$ су хаковани налози и радиће сат времена, месец дана итд... Не постоји "life time" налог апсолутно нигде и немој се пецати на такве ствари. То можеш да користиш ради теста да видиш дали ти одговара ВПН као провајдер, тестираш сервере и то је то. Ако престане да ради тај налог, продавац замени другим хакованим итд...

Истина је да IPVanish нема ограничење у додавању уређаја, можда је и та опција у питању, провери ти то добро са продавцем, али да знаш шта је истина. Нема после кукања :)

Исто тако треба знати да све ове варијанте са ВПН и Контрол-Д, тренутно раде, што не значи да СББ или МТС не могу да блокирају или да престану да раде, чисто да знаш која су очекивања, све ради, а докле... :)
Snasao se sa Control D i sve radi!
 
Pozdrav.

Imam instaliran Eon na Lg tv preko aplikacije televizora. Sve radi osim Nova tv (Survivor). Prošle godine sam puštao net sa telefona sa A1 mreže i mogao sam da gledam.

Prešao sam na Mts i više ne radi (imam neograničen net).

Čitam ovaj forum, ali ne nalazim rešenje za situaciju u kojoj se nalazim.

Ima li pomoći za mene?

Hvala puno!
 
piše već u ovoj temi. možeš da uzmeš Control-D ili drugi DNS na kojem radi ceo EON i da podesiš DNS na tom LG-ju, ili da uzmeš VPN (spomenuti su u temi) i podesiš ruter, ako je moguće.
ako ti je sve ovo problem, uzmi "EON van mreže" i imaćeš sve kanale
 
Verovatno se već pisalo ali bi mi značila aktuelna info.

Xiaomi box2
Mts internet
Eon tv aplikacija (imam slot slobodan)

Koji VPN bi radio posao pošto isti uređaj koristim i za IRIS app
Jel ima neki free bar trial verzija pa da vidim kao to radi ili da uzimam eon van mreže

Hvala unapred
 
Meni, mislim da u martu, ističe Cyberghost posle 2 godine i nešto free meseci.
Ista kombinacija kao i kod tebe, dok je kod sestre (čiji je eon) je obrnuto sa irisom na sbb-u :)
Mislim da ću da nastavim sa tim VPN-om. Osim ako ne nađem neku bolju preporuku.
Probao sam tada express i nord koji su mi bili preskupi ali su davali neki period na probu. CG sam uplatio mesec dana probu i na osnovu toga rešio. Ostalo nisam ni isprobavao pošto se ovaj dobro pokazao za razne streaming servise i za šta ga već klinci koriste.
 
Verovatno se već pisalo ali bi mi značila aktuelna info.

Xiaomi box2
Mts internet
Eon tv aplikacija (imam slot slobodan)

Koji VPN bi radio posao pošto isti uređaj koristim i za IRIS app
Jel ima neki free bar trial verzija pa da vidim kao to radi ili da uzimam eon van mreže

Hvala unapred
Најбоље ти је да узмеш еон ван мреже дефинитивно, ако већ имаш ти могућност, што се тиче впн препоручујем ти впн ваниш, врати мало у назад имаш и видео који сам поставио, ако нећеш да се зезаш са тим стварима впн а можеш узми еон ван мреже и миран си!!!
 
Verovatno se već pisalo ali bi mi značila aktuelna info.

Xiaomi box2
Mts internet
Eon tv aplikacija (imam slot slobodan)

Koji VPN bi radio posao pošto isti uređaj koristim i za IRIS app
Jel ima neki free bar trial verzija pa da vidim kao to radi ili da uzimam eon van mreže

Hvala unapred
Dosta puta pominjani Control D završava posao,4€ mesečno,podeliš sa nekim...
 
Može,ako ideš preko DNS-a svaka promena IP adrese se mora ažurirati na sajtu,a ako je preko private DNS-a onda ne mora.
 
I onda to tako genijalno radi kad 2 različite IP adrese istovremeno kontaktiraju isti DNS server? 😉
 
Nije pitanje za mene nego vlasnike Control D :)
A da radi,radi...Probano sa dve različite IP adrese u isto vreme.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi napise u pp koja je fora sa nordVPN i eon-om. Vec pola sata ne mogu da nabodem server koji svi preporucuju i koji mi je inace radio (pisali su vec mnogo puta na prethodnim stranicama). Takodje sam probao foru sa tipom konekcije ali mi jednostavno ne radi a pre je radilo bez problema. Moguce je da nisam u toku
 
Jel moze neko da mi napise u pp koja je fora sa nordVPN i eon-om. Vec pola sata ne mogu da nabodem server koji svi preporucuju i koji mi je inace radio (pisali su vec mnogo puta na prethodnim stranicama). Takodje sam probao foru sa tipom konekcije ali mi jednostavno ne radi a pre je radilo bez problema. Moguce je da nisam u toku
Isto se i meni desava sa expressvpn, ne radi ni jedan server na zapadnom balkanu
 
Covece lagano preko yettela rade kanali UM na EON aplikaciji - sportklub, nova, n1
 
rade u mobilnoj aplikaciji, to nije nikad bio problem
 
Nakon nekog vremena ponovo uzeh VPN (Cyberghost, preko Apple-a, godinu dana) za oca i instalirah mu sinoć. Mi Box, EON aplikacija za TV, MTS optika, rade bukvalno svi UG kanali, uključujući SK 4K i to dosta bolje nego sa Surfsharkom koji sam mu bio uzeo pre nekog vremena (već duže ga ne koristi). Sviđa mi se što u Cyberghost aplikaciji ima opcija da se podesi da VPN koristi samo EON aplikacija, tj. da se bira koje aplikacije će koristiti VPN.
 
Nazad
Vrh Dno