Šta je novo?

EON sa VPN?

Pozdrav, na mts mreži sam koristim android tv i rade mi svi kanali osim n1/novaS/sportklub bez surfshark-a upaljenog, kad upalim neki od kanale koji rade odem da upalim surfshark na srbiju vratim se na eon, on se refrešuje i izbaci grešku. Zna li ko kako da rešim?
 

Prilozi

  • PXL_20240118_161101494.jpg
    PXL_20240118_161101494.jpg
    81 KB · Pregleda: 21
Brljavi.Restartuj box,gasi/pali..i ponovi korake radiće
 
Gore naveden problem rešen menjanjem protokola u surfshark-u sa Wireguard-a na IKEv2,i sad učitava sve kanale lepo.
 
Gore naveden problem rešen menjanjem protokola u surfshark-u sa Wireguard-a na IKEv2,i sad učitava sve kanale lepo.
Mano van Vasih problema, interesuje me koliko je dobar wirwguard u odnosu na openvpn, naime koristim express vpn a on nema tu opciju pa eventualno da menjam servis na surfshark
 
Da ne duzim ponovo, nisam dican sa EONOM i VPN preko TVa bih hteo da pokrenem VIDAA app EON van sbb mreze (dao mi je kolega njegov password) , gledao bih samo sport klub evroligu, kako to da uradim , korisnik sam mts optike! Da li ima nekih VPNa preko TVa da su besplatni ili ne ?
 
Ako je eon van mreže ne treba ti vpn, on radi na svim provajderima
 
Izvinjavam se, EON je u SBB mrezi, a ja sam Van sbb mreze, imam mts! Sta mi je ciniti za sport klub ?
 
Kupiti ruter koji može da funkcioniše kao VPN klijent :p
Ili kupiti Android box, njega povezati na taj Hisense TV i onda instalirati Eon app i VPN app na Android box, a TV trenirati kao da i nije Smart, jer VIDAA mu dođe otprilike to 😂😂😂
 
Najbolja kombinatorika je androidtv+vpn plaćen+eon daljinac.
Box valjalo bi osrednji amlogic cpu sa 4gb ram.
Može i android.tv pa flesh na slimbox.
Neznam dal na VIDAA može vpn.
Lično koristim box polovnjak x96 max 4/32 fleshovan na slimbox,vpn surfsark i eon daljinac...meni top.😉
Pa budzi nešto,snalazi se...pogledaj od članova možda uleti neko za sursark (neograničen br. uredjaja) pa podelite trošak.
 
Kupiti ruter koji može da funkcioniše kao VPN klijent :p
Ili kupiti Android box, njega povezati na taj Hisense TV i onda instalirati Eon app i VPN app na Android box, a TV trenirati kao da i nije Smart, jer VIDAA mu dođe otprilike to 😂😂😂
Imam andoroid box, koji vpn instalirati na android box? Ima li neki da je free? Hvala
Najbolja kombinatorika je androidtv+vpn plaćen+eon daljinac.
Box valjalo bi osrednji amlogic cpu sa 4gb ram.
Može i android.tv pa flesh na slimbox.
Neznam dal na VIDAA može vpn.
Lično koristim box polovnjak x96 max 4/32 fleshovan na slimbox,vpn surfsark i eon daljinac...meni top.😉
Pa budzi nešto,snalazi se...pogledaj od članova možda uleti neko za sursark (neograničen br. uredjaja) pa podelite trošak.
Nije lose ni to, samo me sportklub interesuje,ostalo ne :)
 
Za EON je dovoljan Control D, ili neki drugi DNS, ne treba ti VPN
 
Naravno da nije free.


Koja bi bila logika da ti neko za dž omogući da im jašiš po nekom hardveru i trošiš deo internet konekcije, naročito još za video streaming?
 
Nisam bio upucem, hvala za info,znaci dovoljno mi je to za eon i sport klub?
 
na Hisense televizoru je moguće namestiti DNS, tako da može i bez Android TV box-a
 
Jel moze nekako na LG G1 da se izvede da se EON gleda iz inostranstva? Jel moze preko DNS-a ili ipak mora android box i VPN?
 
Moze DNS na LG-u.

Control D nije jeftiniji od jednog SurfSharka, koji provereno radi odlicno sa EON app, bar za sada a imas i opciju smart DNS.
 
Jel ima neko uputstvo za nas neupućene?
Kako da se ti podesi, gde sta kupiti...
 
Pazari surfshark.

Proveri da ti ruter nije na IPV6 ako zelis da koristis smart DNS opciju, u tom slucaju nece raditi.

Proveri ovde:
 
Ја користим еон у СББ мрежи, на МТС мрежи и раде ми сви канали без проблема, користим впн ваниш, на Србију на Београд и раде ми сви канали без проблема, у питању је андроид бокс watch onn 4k, раније сам исто тако гледао еон у СББ мрежи на амазон 4к макс уређај, поступак је врло једноставан, лак и раде без проблема на свим мрежама, ако неког интересује поступак могу да снимим и да поставим овде!!!
 
Slobodno, ja sam zainteresovan. Verovatno nisam jedini.
 
Nazad
Vrh Dno