Šta je novo?

EON sa VPN?

Људи молим за малу помоћ колики год видео да снимим да вам покажем прикаже ми да је датотека велика, да је отпреми задњу сам скратио на 20 секунди и опет је велика, како то да избегнем, било која помоћ, да вам поставим слике у начину рада???
 
Ја користим еон у СББ мрежи, на МТС мрежи и раде ми сви канали без проблема, користим впн ваниш, на Србију на Београд и раде ми сви канали без проблема, у питању је андроид бокс watch onn 4k, раније сам исто тако гледао еон у СББ мрежи на амазон 4к макс уређај, поступак је врло једноставан, лак и раде без проблема на свим мрежама, ако неког интересује поступак могу да снимим и да поставим овде!!!
Malo je konfuzno to što pišeš. Hteo si da kažeš verovatno da koristiš eon na MTS mreži uz pomoć vpn-a i svi znamo da radi na određenim vpn provajderima. Nema tu nikakvih postupaka već je SBB blokirao opseg ip adresa koje pojedini vpn provajderi koriste. Za sada ti radi ipvanish, radi i PIA ali surfshark ne radi više.
 
Malo je konfuzno to što pišeš. Hteo si da kažeš verovatno da koristiš eon na MTS mreži uz pomoć vpn-a i svi znamo da radi na određenim vpn provajderima. Nema tu nikakvih postupaka već je SBB blokirao opseg ip adresa koje pojedini vpn provajderi koriste. Za sada ti radi ipvanish, radi i PIA ali surfshark ne radi više.
Radi surfsark bolje nego ikad.
 
Meni radi i Nord kad prebacim na Bosnu,probao juče.
Ради наравно и на норд Босна и овде ради и на хрватску унајтет медија канали али неки наши канали не могу на хрватској, зато овде на Београд Србија и раде сви канали без проблема, свакако може и норд Босна, раније сам норд и ја користио!!!
 
Nem pojma,ja ga gazim bar god dana,ako ne i god.ipo...Radio od uvek...samo je "prošle sezone evroliga"zezao,ali je i radio i tada sa malim egzibicijama..
 
IPVanish,na koliko može uredjaja?

Unmetered connections

We want you to be able to add protection to all of your devices, whether you’re at home or on the go. And with unmetered connections, you can do just that. We provide dedicated apps for all your favorite devices and allow you to connect as many electronics as you wish at the same time from one IPVanish account.
 
Pošto nisam ekspert za takve stvari, da pitam ovde gde se ljudi više razumeju. Da li je izvodljivo da sbb internet koji imam u jednom stanu na neki način učinim dostupnim televizoru u drugom stanu, odnosno da napravim svoj privatni vpn?
 
Naravno da je izvodljivo ako imaš odgovarajući hardver i koristiš odgovarajući softver.
 
Pošto nisam ekspert za takve stvari, da pitam ovde gde se ljudi više razumeju. Da li je izvodljivo da sbb internet koji imam u jednom stanu na neki način učinim dostupnim televizoru u drugom stanu, odnosno da napravim svoj privatni vpn?
Да јесте, тако многи раде по зградама, један интернет поделе на 3 или 4 стана и тако им интернет испадне смешан по цени!!!
 
Ево га линк другари, уживајте, надам се да сам вам помогао
ево овако другари управо снимљен и постављен видео уживајте!!!

ja sam na MTS mreži i imam Eon box , ali ne mogu da gledam Sport klubove i još neke kanale , da li ovo može da se primeni i za taj EON box ? da skinem tu aplikaciju IP Vanish na smart tv ( Samsung ) i da to isto uradim ?
ja sam taj Eon box uzeo na KP . model CHOTTO102 , taj prodavac mi nije rekao da mi neće raditi na MTS mreži , a sad se pravi lud , a pogotovo mi nije jasno kako ja kad koristim Eon aplikaciju sve mi radi normalno na tom istom internetu ...
 
Ne koristiš isti nalog na tom uređaju sa spomenutom Eon aplikacijom i na tom Eon boxu sa KP??

A odgovori na druga pitanja:

1) IPVanish VPN se plaća
2) Za Samsung-ov Tizen OS ne postoje VPN aplikacije.
 
Ne koristiš isti nalog na tom uređaju sa spomenutom Eon aplikacijom i na tom Eon boxu sa KP??

A odgovori na druga pitanja:

1) IPVanish VPN se plaća
2) Za Samsung-ov Tizen OS ne postoje VPN aplikacije.
ne , aplikaciju koristim sa svog naloga , a taj box sam kupio sa uplaćenim nalogom narednih 9 meseci , ali džaba mi kad ne radi sport klub
znači ne mogu da skinem tu aplikaciju na tv , i ako platim ?
da li bi možda radilo preko A1 kućnog interneta ?
i da li bi mi radilo preko mog naloga kada istekne ovaj sa boxa ?
hvala
 
Za Samsung možeš control d,provereno radi,a radi i na A1 kućnom netu,takođe provereno.
 
Nije aplikacija nego unosiš njihove postavke za DNS u podešavanje mreže na TV-u kojima zaobilaziš geoblok.4€ je mesečno,ne znam na koliko uređaja može,ja koristim na pet na dve različite lokacije,deluje mi da nije ograničen broj uređaja ali nemoj mi verovati nisam nešto istraživao.
 
koliko sam skontao opet ne bih mogao da gledam preko Eon box-a taj paket što imam narednih 9 meseci , već je to ako mi treba da gledam Eon aplikaciju ?
 
Ako sam dobro razumeo kupio si box na kome ima nalog,ali zbog geobloka ne možeš da gledaš kanale UM grupe?
Ne koristim eon boks,ali ako u njemu može da se menja DNS ili da se unese private DNS,onda bi mogao da gledaš.
 
da , kupio sam taj box sa nalogom , i ne mogu da gledam sport klub kanale , znači da pogledam u meniju uređaja da li ima to da se unese i ako ima ako se pretplatim na taj control D , te neke podatke upišem u Eon boxu i onda bih trebao da mogu da gledam , i ako mi to sad deluje previše komplikovano ( jer ne znam ni šta je DNS ) pretpostavljam da to može da uradi i laik kao ja ? Hvala
 
E vidim da i ovde pises mislim da si pogresno razumeo ControlD je prevashodno za samsung TV ( ili bilo koji drugi smart TV koji to moze ) a tebi treba vpn apk za box , procitaj malo unazad dosta se o tome na ovoj temi pisalo , i vpn apk je dosta jednostavnija za koriscenje , instaliras izaberes zemlju na koju treba i gledas Um kanale na tom boxu
Eto cak je i @Владица okacio video 😂kako da koristis VPN ( a ti isto tako mozes i neki drugi orobni , free , placeni al postupak je i procedura ista samo se razlikuje kako koji ima ui )
Al svako njegov savet da sad uzimas drugi box je suvisan i nepotreban jer nema potrebe malo vezbanja i istrazivanja i bices sasvim zadovoljan i tim CHOTT-om 😁😉👍
 
Poslednja izmena:
da , kupio sam taj box sa nalogom , i ne mogu da gledam sport klub kanale , znači da pogledam u meniju uređaja da li ima to da se unese i ako ima ako se pretplatim na taj control D , te neke podatke upišem u Eon boxu i onda bih trebao da mogu da gledam , i ako mi to sad deluje previše komplikovano ( jer ne znam ni šta je DNS ) pretpostavljam da to može da uradi i laik kao ja ? Hvala
Друже мој ти је савет не мораш да прихватиш, да купиш андроид бокс на пример жао ми друге генерације, види да ли тај од кога си купио тај налог еон са боксом да га избаци, деактивира са тог бокса , тај код и да ти активира на боксу жао ми бокс поново еон апликацију , узмеш овај впн што сам снимио и тако активираш и миран си и можеш тако да гледаш канале из ум групе!!!
 
E vidim da i ovde pises mislim da si pogresno razumeo ControlD je prevashodno za samsung TV ( ili bilo koji drugi smart TV koji to moze ) a tebi treba vpn apk za box , procitaj malo unazad dosta se o tome na ovoj temi pisalo , i vpn apk je dosta jednostavnija za koriscenje , instaliras izaberes zemlju na koju treba i gledas Um kanale na tom boxu
znači ako sam dobro razumeo , treba mi neka vpn aplikacija , koju ću da instaliram na taj Eon box , da uzmem pretplatu za taj VPN i onda ću uvek moći gledati sve te kanale ? i da izaberem zemlju Srbiju u tom VPN-u ? Hvala
 
Tako je , al ipak opet ponavljam potrosi malo vremena procitaj malo unazad postove gde su ljudi dosta pisali o tome pa ces onda shvatiti da tvoje pitanje "uvek" i " zemlja Srbija " moze biti i malo upitno 😁😉 , moras shvatiti sa ovim to je borba neprekidna 🤣😂🤣 , a na kraju i kad istekne tih 9meseci ( a i to ti je upitno do kada ce ) opet ces doci na "zar mora 3.9 ... ) a onda ne treba ni Vpn ( barem si napisao da imas takav nalog i slobodan Eon smart slot ) 😁😉😂
A sto se tice kupljenog boxa malo si mi "naivan" pa svi boxovi na k.p. ako imaju jos uvek i aktivan nalog su sa Sbb "u" mrezi ( UM kanali rade na Sbb internetu i jos ponekom provajderu na mts ne pa tako i tvoj sigurno ) a Eon van mreze mozes i sam kod njih da uzmes , ja ne videh da neko nudi na k.p.
Hmmmm da ne ispadne da sam ja taj prodavac 😭🤣😂😭🤣😂
 
Poslednja izmena:
Друже мој ти је савет не мораш да прихватиш, да купиш андроид бокс на пример жао ми друге генерације, види да ли тај од кога си купио тај налог еон са боксом да га избаци, деактивира са тог бокса , тај код и да ти активира на боксу жао ми бокс поново еон апликацију , узмеш овај впн што сам снимио и тако активираш и миран си и можеш тако да гледаш канале из ум групе!!!
Hvala na odgovoru , ali otpada bilo kakav kontakt sa tim prodavcem , jer nije ispao fer i nije prihvatio reklamaciju , ja sam ga pitao da li je to neki IPTV ili tako nešto , jer mi je to sve delovalo povoljno , on je rekao ne , da sve radi kao da uzmeš u SBB-u , samo je "zaboravio" da napomene da mi neće raditi Sport klub , a jedino to me i zanima , kaže što ga nisam pitao da li radi Sport klub , izgleda sam trebao da ga pitam za svaki kanal pojedinačno dal radi ...
 
Nazad
Vrh Dno