Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto LAZIO ovako pumpa?
 
Potpuno se slazem. Nego, znas li mozda kako da kontaktiram nekog ko je zaduzen za ovaj forum? U uslovima koriscenja pise: "Ako želite da zatvorite svoj nalog, kontaktirajte nas." ali ne znam koga tacno treba da kontaktiram i gde posto na sajtu nigde ne vidim kontakt dugme ili tako nesto.

P.S. Posto su ti lajkovi jako bitni nisam mogao da ne primetim ko je lajkovao tvoju poruku:
Pogledajte prilog 326618

Jedan je onaj sto sam ga u nekoj od prethodnih poruka prozvao da pise besmislice a drugi je onaj sto se pojavio malo nakon sto je "Nemam Ime" napustio forum i poceo da pise u istom stilu kao i on. Lepo drustvance :D
ti očigledno imaš određenih problema koji se tiču enormne (a ničim potkrijepljene) veličine ega. nijesam te prozivao, pa ne vidim na osnovu čega sad mene uvlačiš u ovo. veličini tovg ega je očigledno obrnuto prorcionalna doza demokratičnosti koju posjeduješ, pošto izgleda da smatraš zabrnanjenim ne samo pisati kontra tvog (i ovdje još par njih) stava, već izgleda ne smije ni da se lajkuje kad drugi nešto napišu a da ti smatraš da je protiv tebe. uglavnom, da pojasnim obje prozivke: 1. napisao sam par postova da ukažem na evidentnu pojavu da postoji par članova koji u periodima rasta kidaju koliko postova pišu sve sa TA graficima i samo gruvaju "to the moon", a čim dođe do pada nestaju. i ne samo to, nego kad se vrati uzlazni trend, evo i njih sa pričom "rekli smo, moglo se zaraditi, ja otvorio short sa leverage x10 x50" i tome slično. Ti možda ne spadaš u ovaj obrazac (prepoznaće se ko spada), ali ni ti nijesi stavio niti jedan grafik od kad je krenuo downtrend (tj faktički od 59k). da ne bude zabune, ja nijesam neki pobornik TA niti mislim da se može na taj način predvidjeti tržište (pogotovu ne crypto), ali me nervira ova pojava koju sam prethodno opisao, jer je smatram klsičnom manipulacijom (i da se razumijemo, je ne tražim da se banuju takvi postovi/članovi, već samo tražim pravo da i mi drugi kažemo šta mislimo o takvom pisanju). 2. vidim da par vas voli da me poveže sa "nemam ime" i tako me najbrže diskredituje, pa vam stoga savjetujem da pogledate moj profil i vidite odakle ja pišem, a odakle je pisao "nemam ime", a dajem pravo i administratoru da kaže (pošto on može vidjeti i detalje konekcije pretpostavljam) jesmo li u kakvoj vezi ja i pomenuti.
eto toliko.
 
Pritom Tether štampa novac niodkud i kupuje dip. Jel još ima onih koji su zabrinuti šta će biti kad Tether pukne ili sam previše zelen i ne bih trebao da se brinem?
 
Pritom Tether štampa novac niodkud i kupuje dip. Jel još ima onih koji su zabrinuti šta će biti kad Tether pukne ili sam previše zelen i ne bih trebao da se brinem?
Tether puca od 2017te na svakih par meseci pa nikako da pukne.
Ako se bojiš koristi alternative. Bar njih sad ima koliko hoćeš, pa raspodeli u više tokena po deo. A imaš na bittrex-u usd, pa možeš deo i u njega.
 
Nisam zabrinut za sam Tether već uticaj na ostale valute, ako on pukne pašće cene i ostalim kripto koji su vezani za Tether
 
mislim da nije dobro nista drzati na mjenjacnicama, samo stable coini koji imaju na ledgeru i trezoru. To je neko prvo pravilo.

Sto se tice USDT-a koliko ja primjecujem zadnji godinu dana puno se vise printa USDC nego USDT zadnja sedmica onako ugrubo 2x vise je ostampano USDC-a nego USDT ne favorizujem ni jedan ni drugi ali kad se proda crypto opet je najsigurnija opcija neki od stable coina koji se moze drzati na hw walletu. (ovo je samo moje misljenje mozda neko ima bolju ideju)
 
Ljudi jel kasno da se ulozi u btc, nisam mislio nesto preterano nego nekih 15k eur pa i da pukne da ne padne tesko, da udjem kao da cu ih izgubiti posle mi lakse padne 😀
 
Sa toliko sitno love ne vredi ni kretati...
 
Sa toliko sitno love ne vredi ni kretati...
Pa eto toliko racunao ko da ih nemam, da ih stavim tu. To mi ne bi bilo zao da pukne ni sekunde, ali hvala na savetu ako je malo, onda ga neka jedno vreme mozda ga dupliram ako se zainteresujem jos vise u ovu tematiku 🙂
 
Ljudi jel kasno da se ulozi u btc, nisam mislio nesto preterano nego nekih 15k eur pa i da pukne da ne padne tesko, da udjem kao da cu ih izgubiti posle mi lakse padne 😀
Nikada nije kasno, pogotovo ako ćeš hold na duže, ili ukoliko planiraš da se edukuješ i posvetiš vreme trejdu.

Trenutna situacija je da smo pred otporom (50k) i da nije verovatno da ćemo iz prve prskociti taj nivo i sledece otpore cca 52k gde bi bullish sentiment trebao da se vrati.

Iz tog razloga je mozda pametno da ne kupiš sve odmah, tj verovatno je da ce se ukazati jos neka prilika na 43-44k.

Svakako je na tebi odluka. Ja lično sam optimista da ciklus nije gotov i da nas očekuje rast narednih par meseci posle par nedelja kretanja u kanalu 43k-49k, što bi u tom nekom kratkom roku kretanja u nekom tom rasponu trebalo da bude dobro i za altkoine..
 
Dosta nervoze i prozivanja, popustaju zivci.
Jbga, razumijem za ove koji su skorije usli.
Ne moze trziste da bude sa toliko igraca koji su u plusu, mora se otresti malo.

Ko je u minusu nek se strpi. Moguce da altovi izdivljaju ako BTC bude inertan i duze kanalu.
 
Ja iskreno oporavak ne ocekujem bas brzo, a neki skok i ako ga bude tek krajem ovog, pocetkom sledeceg meseca.
Inace, spreman sam na 50:50, sanse za dalji rast ili bear. Polovinu sam u usdt, polovinu u cripto i to sam izvukao neku kolicinu u zadnjem trenutku sa avaxom na 125$.
Ne smem da dokupljujem nista vise, bar tamo do srede, ako se situacija ne poboljsa ostajem pri istom.
Etc me totalno razocarao, bukvalno sam na 0 sa njim posle vise meseci i nemam pojma sta dalje.
Ovo pisem ne racunajuci coine koji su stejkovani i koje ne planiram da diram jos par godina, pa kako bude.
Dalje cu da se posvetim iskljucivo, od sledeceg beara, holdu, jer sam mnogo bolje prosao nego sa trejdom.
 
Ja sam sav višak keš koji sam sakupio ubacio u DOT. ATH mu je bio 4.11. na 55$, tako da ima potencijala da ide 100% gore, a nije bez veze koin. Videćemo da li sam pogodio pravi. Prvo sam mislio da dokupim MATIC i ETH, ali ....
 
Koliko se sprdaju, nije dobro, napumpaju u 10 sekundi za 1000$ cenu gore...
 
Upravo mi je taj movement sjebao grid!!!! Drndam se 13 sati da bi sve izgubio u 10 sekundi. Fuj
 
Ljudi jel kasno da se ulozi u btc, nisam mislio nesto preterano nego nekih 15k eur pa i da pukne da ne padne tesko, da udjem kao da cu ih izgubiti posle mi lakse padne 😀
ja bi na tvom mjestu cekao bear i da padne BTC na 15k € i tad kupio. Kako sad stvari stoje blize smo kraju ciklusa nego da odavde krene neki rast.
Sagledaj sve opcije, procitaj ako imas vremena i forum, pogledaj koliko su svi bili optimisti u oktobru, medjutim stvari su se drasticno promjenile. Ako onih 69k bude ATH za ovaj ciklus onda u bearu moces uzet cijeli BTC za 15 000€ ovo kad krene padati ide mnogo brzo po 10 hiljada dole za sat, a kad treba rasti to traje godinama.
 
Jedan od najboljih videa o tome zašto FED neće biti u stanju da kontroliše inflaciju.
 
Sad se BTC strovalio ponovo toliko brzo, i vratio za +400 gore u sekundi. Pao je na 47.000, stop loss mi je bio na 47.090, i (srećom) nije stigao da se aktivira....
Previše je volatile za bilo šta što se tiče trejdinga...
 
Kao da im je trenutno fokus na 4h svecu koja bi mogla da dotakne 44000. Zatvara se u 13h pa mi je to sada najlogicnije sto moze da se desi. Ili ce u 13h ili u 17h da dotakne taj nivo od 44k ili da opali naglo gore i pre svega toga. Neizvesno bas... ako ode ispod onda to bas nista ne valja...
 
Ja sam sav višak keš koji sam sakupio ubacio u DOT. ATH mu je bio 4.11. na 55$, tako da ima potencijala da ide 100% gore, a nije bez veze koin. Videćemo da li sam pogodio pravi. Prvo sam mislio da dokupim MATIC i ETH, ali ....
I ja cu isto da uradim al ne sad, jos ce ovo na dole. Ostao sam zaglavljen u Avaxu koji je ovih dana solidno potonuo pa nema smisla prodavati ga sad, tako da eventualno samo svez kes ce se ubaciti
Ne znam da li aludiraju na ove sto su sve pukli u kriptu pa da ih zaposle da rade na kasi, ili sta? :ROFLMAO:
 
Ma ne nego ih nazivaju sa bro jer traze crypto eksperte da im pomognu sa ulazom u kripto svet :D
 
Kao da im je trenutno fokus na 4h svecu koja bi mogla da dotakne 44000. Zatvara se u 13h pa mi je to sada najlogicnije sto moze da se desi. Ili ce u 13h ili u 17h da dotakne taj nivo od 44k ili da opali naglo gore i pre svega toga. Neizvesno bas... ako ode ispod onda to bas nista ne valja...
Odoh da se pomolim, prodje 13h i drzi se nekako cak malo krece na gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno