Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neverovatno, ali konačno se i Stellar budi. Za nepoverovati koliko je XLM loše išao u ovom bull marketu, pogotovo kad se radi o tehnički i fundamentalno najboljem novčiću što trenutno postoji. Bio sam davno rekao da će u nekom trenutku dobiti support u crvenoj zoni i onda odosmo, evo ga konačno iz četvrtog pokušaja.

Capture.JPG

Za nepoverovati je koliko malo ljudi veruju u ovaj novčić i hoće da ga hodluju, čim napravi skok, svi ga odmah istresu, zato nikako da napravi stabilan rast. A pričamo o ozbiljnom projektu sa dokazanim ljudima koji rade na realnom problemu koji i mene lično kao imigranta dotiče, skupo slanje novca familiji. Dodatna prednost je što kad krene obračun sa kriptom, ovaj novčić će biti jako teško kontrolisati. Nigerija recimo brani bankama da unovčavaju stanovništvu zaradu od kripta, ali te iste banke koriste Stellar u transakcijama, sa čim vlada nema problema jer mnogo voli priliv novca od emigracije.
 
Neverovatno, ali konačno se i Stellar budi. Za nepoverovati koliko je XLM loše išao u ovom bull marketu, pogotovo kad se radi o tehnički i fundamentalno najboljem novčiću što trenutno postoji. Bio sam davno rekao da će u nekom trenutku dobiti support u crvenoj zoni i onda odosmo, evo ga konačno iz četvrtog pokušaja.

Pogledajte prilog 306515

Za nepoverovati je koliko malo ljudi veruju u ovaj novčić i hoće da ga hodluju, čim napravi skok, svi ga odmah istresu, zato nikako da napravi stabilan rast. A pričamo o ozbiljnom projektu sa dokazanim ljudima koji rade na realnom problemu koji i mene lično kao imigranta dotiče, skupo slanje novca familiji. Dodatna prednost je što kad krene obračun sa kriptom, ovaj novčić će biti jako teško kontrolisati. Nigerija recimo brani bankama da unovčavaju stanovništvu zaradu od kripta, ali te iste banke koriste Stellar u transakcijama, sa čim vlada nema problema jer mnogo voli priliv novca od emigracije.
To je zato sto su ga kupovali na skoro 1$ u prthodnom ciklusu pa sad jedva cekaju da se otarase i povrate sredstva koja su ulozili u njega. Svakako ne mozes da budes zadovoljna necim sto ne moze ni da se priblizi ATH dok gledas kako je sve drugo otislo minimum x3 od ATH iz prethodnog ciklusa.
 
Da, a sto se mene tice neizvesno je ko ce dobiti bitku XLM / DASH/ XRP, logicno bi bilo da to bude decentralizovani novcic ali se i nakon svega gura XRP koliko vidim iako bi trebao odavno da bude zaboravljen. Meni isto nije to jasno, vecina ljudi misli da je placanje jedina svrha kripta , i slazem se da bi bilo divno da se nekom mogu poslati sredstva a da te ne ocerupaju 5 posrednika izmedju. Pa opet novcici koji se tim problemom bave su na margini, moje misljenje je da ce bankari radije pustiti svet da izgori nego da dozvole slobodan transfer novca.
 
Neverovatno, ali konačno se i Stellar budi. Za nepoverovati koliko je XLM loše išao u ovom bull marketu, pogotovo kad se radi o tehnički i fundamentalno najboljem novčiću što trenutno postoji. Bio sam davno rekao da će u nekom trenutku dobiti support u crvenoj zoni i onda odosmo, evo ga konačno iz četvrtog pokušaja.

Pogledajte prilog 306515

Za nepoverovati je koliko malo ljudi veruju u ovaj novčić i hoće da ga hodluju, čim napravi skok, svi ga odmah istresu, zato nikako da napravi stabilan rast. A pričamo o ozbiljnom projektu sa dokazanim ljudima koji rade na realnom problemu koji i mene lično kao imigranta dotiče, skupo slanje novca familiji. Dodatna prednost je što kad krene obračun sa kriptom, ovaj novčić će biti jako teško kontrolisati. Nigerija recimo brani bankama da unovčavaju stanovništvu zaradu od kripta, ali te iste banke koriste Stellar u transakcijama, sa čim vlada nema problema jer mnogo voli priliv novca od emigracije.

Koji su ti targeti za XLM? Imam ga dosta dugo...
 
Koji su ti targeti za XLM? Imam ga dosta dugo...

Target u bull marketu realno može da se napravi samo za BTC i delimično za ETH. Ne postoje realni targeti za altove, to je čista sreća. Zato mi se stomak okreće kad mudroseri po YouTube prognoziraju top za altove, nema to pojma da može da se proceni.

Privatno, priželjkujem da cena dostigne 1 evro. Treba se pomiriti da XLM neće biti popularan u ovom ciklusu kao u prošlom i da nećemo moći da priđemo ceni prema BTC iz prošlog ciklusa, osim ako bude nekih veoma dobrih vesti, što nije isključeno.
 
Za one koji imaju veru , jedno od idealnih prilika da se eth menja za ltc u odnosu 1:12 , ili za dash u odnosu 1:10,54

sad da li ce eth raketa da ima u sebi jos neki srkiveni stepen bustera da opali ne znam :)
 
Nije mi jasna jedna situacija a pratim je 3-4 dana:
parovi ICPUSDT, XRPUSDT i XEMUSDT.
nemaju veze jedno s drugim sem USDT kao drugog činioca i konstantno se dešava da se prate u stopu, svi rastu zajedno i svi padaju zajedno.
Nisam pratio druge parove ali možda neko jeste pa ima smisleno objašnjenje...ili je neka zavera u pitanju :)
 
Ništa čudno ne bi bilo da se Tesla kupuje za kerove...kad sprdnja postane realnost.
Culi ste izjavu, razmatraju 5 novcica koje bi da uvedu umesto BTC-a... Klasnicno pumpanje. Elon je takav sljam postao da je to neverovatno. Sad ce njih 5 da naduvaju, on ce lepo da dampuje sta ima i da nakupuje jos brdo BTC-a. :cool:
 
Pa on se i sad nakupovao goxxxx, varatye se ako mislite da nije, a sa kerovima je uneo svezu lovu od ljudi koji nemaju para, ali su i zadnju paru dali da kupe DOGE jer je filozofija bolje da kupim jedno kuce nego 0.0001 BTC i to je upalilo. ispalo mi je da mi je trenutno veci kapital u DOGE nego u LTC al to je kocka.
 
sumnjam da ovo radi sam na svoju ruku i da rizikuje ćorku tako lagano...prr bih rekao da su ledja debela i da je korist kao i uvek za i za one mnoge koji se ne pojavljuju u javnosti
 
Nema sanse da on ovo prica bez doooobre konsultacije advokata i finasijskih strucnjaka.
Kripto trziste jos nije regulisano u SAD i izlgeda da zbog toga svaka budala moze da prodaje muda za bubrege kad su coin-i u pitanju i da na takav nacin puma shitove i uzima pare...

Kad dodje neka rugulatica vezano za pumpanje shitova i mannipulaciju trzista mocicemo da bidimo krsteno trziste gde ljudi nece gubiti imovinu na DOGE-u nego ce zaisya ulagatibu korisne projekte..

ali otom potom -> mozda u sledecem ciklusu...


Za sad ulaganje u ono sto dugorocno moze da uspe jel i u slucaju pada i korekcije cena moze da se vrati na stari ili jos da skoci ( ETH je mozda pao sa 1400 na 140$ od 2017 do 2020 ali evo ga sad na 4k ko god da je holdovao dobro je prosao )...

a sa raznim kerovima i slicnim glipostima nikad se ne zna..
 
^^
Sta god da Elon radi, ne radi napamet, to sigurno. I ne verujem da su mu planovi kratkoroci, konkretno na kripto mislim. Ima on mnogo vise informacija od nas, tako da, zavalite se i uzivajte.
 
Pa ti onda kupi DOGE i njegov Mars coin ili kako se vec to ***** zove.

Planovi su mi vise nego ocigledni.
Da iskoristi populatnost na twiteru kako bi zaradio na shitovima.
 
a onaj drastičan pad na svakom coinu u isto vreme od pre neko vece kako objasnjavate... nije sistemski odradjeno
 
sumnjam da ovo radi sam na svoju ruku i da rizikuje ćorku tako lagano...prr bih rekao da su ledja debela i da je korist kao i uvek za i za one mnoge koji se ne pojavljuju u javnosti
Ja se skroz slazem i mislim da su ti koji se ne pokazljuju u javnisti i napravili kripto, a da je mask njihov covek.
A to sto su svi pali u isto vreme to je u kruptu standardno, prati BTC, ako on pada, svi padaju, kad on skace svi skacu, uglavnom. Izuzetak je bio kraj prosle godine kad je samo BTC divljao.
 
Culi ste izjavu, razmatraju 5 novcica koje bi da uvedu umesto BTC-a... Klasnicno pumpanje. Elon je takav sljam postao da je to neverovatno. Sad ce njih 5 da naduvaju, on ce lepo da dampuje sta ima i da nakupuje jos brdo BTC-a. :cool:
I ja sa se iznenadio sa ponasanjem Elona u cryptu, zaista ja ne znam sto njemu treba da shiluje toliko doge i da unistava svoju reputaciju. Razumeo bih da je izasao u javnost da je nesto konkretno uradjeno ali najava "najave" da se nesto radi, to je tako 2017 god a on postao John McAfee ovog bull run-a. Mislim da ce mu crypto zajednica okrenuti ledja jer niko ne voli likove koji ucestvuju u pump & dump semama. Zaista je tanka linija izmedju genijalnosti i debilizma sto je na njegovom primeru bas ocigledno!
 
i onda ce da se pojavi neki treci lik sa reputacijom da nas voza dok i on ne postane smesan, mislim da ovde ima par likova na temi koje je korisnije slusati nego bilionere
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno