Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da nastavljamo dole. Dug je put do 33k 😉. Sto brze i jace udarimo to ce odbitak biti jaci i veci.
 
Ja sam se za shibu dobro izradio, sa 100€ uloga spao sam na 50, ali necu uzeti ni tih 50, alal im bilo :) Mozda nekad krene...

Je li neko gledao ovaj projekat
Beži od shit coina koliko god zvučalo primamljivo. Ja sam shibu imao u decembru, ne znam ni sam koliko miliona. Pa sam farmao Leash sa Shibom pa pre toga stejkovao gomilu šitina još od 2017 i ništa od toga mi nije donelo pare, shibu sam prodao kad je dev (mislim da se zvao ryoki) zvanično digao ruke od projekta. Onda se pojavio Mask...
Moja preporuka je držati se koliko toliko ozbiljnijih coina koji odole i u bearu i imaju kvalitetan tim koji ima neke rezultate za sobom.
Činjenica je da su neki na shitovima zaradili milione ali je 95% ljudi izgubilo pare, jednostavno takav je koncept.
ICP je za sada jedina novost koja mi je privlačna jer je priča baš ozbiljna. Imam ga dosta ali je došao preko airdropa, pitanje je da li bih ga kupio ovako rano poučen prethodnim iskustvom...
 
To sam sve i napisao, klasicna navlakusa. Da ljudi kupuju od njih i ne pomeraju tokene da bi dobili sitan airdrop od njihove naredne prodaje. Tih 150b je samo 0.15% supply-a. Igraju se sa velikim brojevima da bi to zvucalo impresivno.
Ko hoce nek kupuje Feg, nemam nista protiv. Samo napred.
Imaš klasičan srbenda stav 😀
Neka doge, shiba budu shitovi koliki god ljudi su sa par stotina $ izlazili sa 50,100k. Ne kapiram taj konzervativan stav nekoga ko je u kripto svetu u kome je 99% projekata junk za kockanje.
 
Imaš klasičan srbenda stav 😀
Neka doge, shiba budu shitovi koliki god ljudi su sa par stotina $ izlazili sa 50,100k. Ne kapiram taj konzervativan stav nekoga ko je u kripto svetu u kome je 99% projekata junk za kockanje.
Ako ulazes u ocigledan shit gledaj da on nije napumpan vec 50x za mesec dana.
100 evra mozes da ulozis u sta hoces, ali ako ces ozbiljnije da ulozis, ove stvari se ni ne razmatraju.
 
Ako ulazes u ocigledan shit gledaj da on nije napumpan vec 50x za mesec dana.
100 evra mozes da ulozis u sta hoces, ali ako ces ozbiljnije da ulozis, ove stvari se ni ne razmatraju.
Nije baš 50, možda X20 ima vremena i za 50.
Ali sad stvarno, šta je to ozbiljno ulaganje od 100€ 😂
 
Ljudi cini mi se da ce XRP da ekspodira, opasno se namrcilo. Sad kad krene ce pretekne adu :cool: .
Vozi Misko.
 
Ako bude strpljiv napravice dosta. Ko je kupio pre ~ godinu dana lupam ETH za 100 dolara sad bi imao 4-5000 dolara.

Da ne pomisli neki novi da ako ima 100 dolara ili 200 ili 50 dolara ili 500 dolara da mora da kupuje izmet, jer samo oni sa milionima kupuje ozbiljnije projekte.
 
Sve je to lepo nego...je l video neko saja u skorije vreme?
Kažu zli jezici da su ga opet provozali u balonu do tamo i nazad kao i 2018-te pa ovim putem upućujem poruke podrške-saj, izdrži, benč je uz tebe!
 
Saj pise svaki dan.
Tebe nema od kad nisi verovao da ce ltc u top 10 a posle par dan bio na 9 mestu. Aj to ce se zaboravi, ali kad sve padne pa i ltc ja cu se vratim da prozivam SAJ-a, pa kad LTC skoci na 500, onda me opet malo da se krijem ka.
 
Ljudi cini mi se da ce XRP da ekspodira, opasno se namrcilo. Sad kad krene ce pretekne adu :cool: .
Vozi Misko.
Sad sam gledao chart xrp/btc deluje mi veoma bearish i mislim da kroz btc odnos sedi ozbiljnija korekcija. Oprezno, a ovaj pump mi u najmanju ruku ne deluje od poverenja za uletanje u xrp...
 
Sad sam gledao chart xrp/btc deluje mi veoma bearish i mislim da kroz btc odnos sedi ozbiljnija korekcija. Oprezno, a ovaj pump mi u najmanju ruku ne deluje od poverenja za uletanje u xrp...
Ja sam odavno u XRP, ali nikako da opali valkano.
a sto se tice XRP/BTC, udara po plafonu, samo da ga BTC ne zezne pa da sklizne danas ili sutra, XRP ce verovatno da probije otpor.
 

Ako je ovo tacno, onda verovatno i Elon drzi vecinu Doge coina sto bi i objasnilo zasto par najvecih adresa ne pomera i ne prodaje nista.
Omastio je on dobro svoje “brkove” :)
Ako Coinbase izlista Doge uskoro a Elon baci jos neki tweet, ode keric ko zna dokle...
 

Ako je ovo tacno, onda verovatno i Elon drzi vecinu Doge coina sto bi i objasnilo zasto par najvecih adresa ne pomera i ne prodaje nista.
Pa ne znam da li si citao vest pre jedno 2 meseca da je Elon kupio jako mnogo DOGE coina za svoje dete i njegovu buducnost?
Jos da dodam, Richie moze da se prati chart na coinbase sto znaci da ce uskoro i biti izlistan tamo https://www.coinbase.com/price/richie
 
Prosto mi je neverovatno da se Mask bavi bilo kojom kripto valutom zbog para. NJemu se ne isplati da na taj način gubi vreme. Mislim da mu je to samo zezanje i ventil od redovnog posla.
 
Zavisi kojim parama se igra i ko mu sve daje kes da shiluje. Ko zna koliko doge novcica je samo dobio da sve ono pise po tviteru.
 
Meni vise deluje da je mask dobio zadatak da odvrati raju od btc i eth. Dobri projekti samo za bogate. Sirotinji leba i igara.
Znate ono "drzte lopova".... Dok ja(elon i moji bogati drugovi) kupujem btc vi gledajte u dodz o kom cu da pricam svaki dan.
 
Pada prokletinja. Isterace patern H&S, bestija prokleta. Bolje da sam sve rasprodao i cekao dole,ali sam se plasio da ne ode bez mene. Detektor ce da ispadne naj pametniji.
Ako odradi ovaj patern padamo na 33-34 K, tamo ce biti mesto za kupovinu,ali pitanje je posle dal ce uspeti da se vrati ili prelazimo u bear.
A ovi moji altovi kao mrtvi konji, ubo sam kao prstom u pekmez.
 
Pa ne znam da li si citao vest pre jedno 2 meseca da je Elon kupio jako mnogo DOGE coina za svoje dete i njegovu buducnost?
Jos da dodam, Richie moze da se prati chart na coinbase sto znaci da ce uskoro i biti izlistan tamo https://www.coinbase.com/price/richie
Jesam, citao sam to. Nego u ovom clanku pise da se on interesuje za doge od 2019, a znamo kolika je cena dogea bila tada. Mogao je za dve godine nakupovati 50% svih novcica.
Dosadno mu, nasao sebi hobi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno