Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da sam stavio novce u ovo kuče izvrnulo bi se do sada 100% ovako gledam ovaj LTC i ne verujem koliko je mrtav 😂
 
Poslednja izmena:
Ovaj etc stvarno deluje da ce opet da opali
..ja opet par k uzeh sva sreca sinoc uleteh za sve pare nisam smeo da cekam ali sve mirise da ce da opali bas visoko
Izadjoh na 131$
 
Ja pitao pre par dana da li da polupam jedan btc u eth i generalno nisam dobio pozitivan odgovor. Na kraju sam zamenio btc za 32.5eth. Mozda sam pozurio ali danas sam za 26.5 eth uzeo nazad btc. Zadovoljan sa 6eth zarade.
Sad sam u dilemi da li da zamenim opet 1 btc za xlm ili ltc ili mozda adu?
Zameni za Shiba Inu :)
Опет велика пумпа свих керова, чини ми се да је питање времена када ће главни пас на треће место.
Занима ме шта ће бити када крене истовар, или ће кренути да се прелива на остале, или ће све то кренути у усд, да људи покупе зараду. Не видим како ће просечном купцу кера да буде логично да са добитком улази у рецимо неку полку или линк, зато ми се чини да је друга опција реалнија.
Не знам шта ви остали мислите.
Samo hodl ne damo kuce :)
 
Buy the rumor, sell the news
 

Prilozi

  • IMG-20210508-WA0037.jpg
    IMG-20210508-WA0037.jpg
    10.7 KB · Pregleda: 256
Prerano, veruj mi. Dugacka je godina. Procitaj moj prethodni post. 550 je sica druze.

Inace, imam jedan mali side quest, uzeo sam 40$ od nekog ripple-a kog sam nasao na menjacnici i trazio sam najveca 2 shita koja sam mogao da nadjem na Poloniex-u i kupio sam Akite i Shiba inu (jer su kucici aktuelni) i od njih cu da kupim sebi telefon. Mnooogo su skocili. Kretenizam potpun 😂
Cuvaj jos mesec, dva da kupis kola, aa za godinu, dve stan :)
Kucici su definitivno in ove godine. Neverovatno je da se takvi shitovi pumpaju do ludila. Shiba je vec 33. novcic po marketcap-u. Ode civilizacija u kriv Q! :LOL:
Sledeci ciklis obecavam da cu po pola soma minimum davati u 20-30 najvecih shitova koje mogu da iskopam. To ce biti jako zanimljivo :)
Mogao bih i neke pare dati u humanitarne svrhe.
Inace Elon je samo napisao da hoce Shiba stene i cena je opalila :d
Jeste culi za novi koin koji je bas skocio zove se Elon sperm :)
 
Опет велика пумпа свих керова, чини ми се да је питање времена када ће главни пас на треће место.
Занима ме шта ће бити када крене истовар, или ће кренути да се прелива на остале, или ће све то кренути у усд, да људи покупе зараду. Не видим како ће просечном купцу кера да буде логично да са добитком улази у рецимо неку полку или линк, зато ми се чини да је друга опција реалнија.
Не знам шта ви остали мислите.
U pravu si za izlazak u usdt. Ja se plasim da ce istovar kučića pokrenuti celo trziste na dole izazivanjem straha kod prosecnih kupaca i u drugim altovima. Moze doci do lancane reakcije. Znajuci to veliki mogu iskoristiti situaciju da priprete sa par bear trapova i odu malo u short, mozda i malo vise...

U medjuvremenu pazarujem malo monera i matica, mozda i neko kuče :)
 
Sta ocekujete nocas vi koji imate kucice? Znamo svi sta mislimo o istim, ali da li ce se i kako emisija odraziti na cenu.. Zanima me da cujem misljenja
 
Sutra ujutru po nasem vremenu izbace klipove svih skeceva na svom youtube kanalu. Samo kucas SNL u youtube
 
Za Doge idealan scenario (za onih 1% sto ce uzeti milijarde) ce biti ako Elon spomene u pozitivnom kontekstu koin, cena krene da raste prema 0,8-0,9$ i onda krece istresanje i sisanje ovaca, a sisanja ce biti.
Jutros sam nakupovao 1inch na 7,1$ targeti 8,2$/9,2/10,2$
Sav profit od prethodnih nekoliko nedelja koristim da kupim koine za koje verujem da tek predstoji ozbiljan pump u narednim nedeljama/mesecima znači 5x - 10x i to XEM i SFP čine 75% novih kupovina.
LTC čuvam i čekam 500$ u narednim danima.
 
Za Doge idealan scenario (za onih 1% sto ce uzeti milijarde) ce biti ako Elon spomene u pozitivnom kontekstu koin, cena krene da raste prema 0,8-0,9$ i onda krece istresanje i sisanje ovaca, a sisanja ce biti.
Jutros sam nakupovao 1inch na 7,1$ targeti 8,2$/9,2/10,2$
Sav profit od prethodnih nekoliko nedelja koristim da kupim koine za koje verujem da tek predstoji ozbiljan pump u narednim nedeljama/mesecima znači 5x - 10x i to XEM i SFP čine 75% novih kupovina.
LTC čuvam i čekam 500$ u narednim danima.
Samo XEM ili ocekujes da ce to uraditi i XYM? I na osnovu cega si zakljucio da ce biti pump-a? Pukom srecom sam dobio airdrop XYM-a jer sam XEM drzao na Poloniex-u a oni su podrzali airdrop. Saznao sam za airdrop nedelju dana kasnije.
 
bi trebao da strimuje SNL u 5:30 po našem vremenu
 
Poslednja izmena:
Gledam ovaj ETherium pump i ETC pump i imam potrebu da kazem sledece ...

Ako ste ulozili ( lupma cifre ) ~1 ili 10k evra u ovo i sad imate nekih ~10k ili 100k evra

Probajte da se ponasate sa tim novcima i da pitate sebe sta bi sad radioda imam ~10-100k evra u banci i da razmislite da li bi ulozili sad kad je sve ovako slocilo ...

Ako imate dovoljno da kupite stan / platite deci skolovanje ili napravite sinu / cerci kucu za zenidbu / udaju ... Onda treba razmisliti da li treba povuci deo novca uzeti deo profita i uzivati u stecenom ...

Tacno je da bi SAJ bio milioner da nije nikad proda ETH ali zivot nije vecan i treba ga ponekad i ziveti ...

Ovo pisem mrtav pijan I stvarno je moje razmisljanje -> Meni ovaj kripto moze samo da ubrza dolazak do kuce za godinu - dve dana i da promeni nacin na koji dolazim do iste te kuce, a nekima mozda mnogo vise znaci ..
 
@darkoj89

Sto, pa ETH, rekao bih, vuce sve sa sobom.
Eno dostize ATH 3950 dolara.
I raste bas lagano, ne previse skokovito :)
 
Gledam ovaj ETherium pump i ETC pump i imam potrebu da kazem sledece ...

Ako ste ulozili ( lupma cifre ) ~1 ili 10k evra u ovo i sad imate nekih ~10k ili 100k evra

Probajte da se ponasate sa tim novcima i da pitate sebe sta bi sad radioda imam ~10-100k evra u banci i da razmislite da li bi ulozili sad kad je sve ovako slocilo ...

Ako imate dovoljno da kupite stan / platite deci skolovanje ili napravite sinu / cerci kucu za zenidbu / udaju ... Onda treba razmisliti da li treba povuci deo novca uzeti deo profita i uzivati u stecenom ...

Tacno je da bi SAJ bio milioner da nije nikad proda ETH ali zivot nije vecan i treba ga ponekad i ziveti ...

Ovo pisem mrtav pijan I stvarno je moje razmisljanje -> Meni ovaj kripto moze samo da ubrza dolazak do kuce za godinu - dve dana i da promeni nacin na koji dolazim do iste te kuce, a nekima mozda mnogo vise znaci ..
Ne milioner, ne kao 1 milion nego kao 22 miliona! Kud me neko nije strpao na robiju 5 godina, ljubio bih ga u dupe sad :ROFLMAO:
 
Meni je neverovatno da Shiba ima veci marketcap od Dasha i Zeca. Lagano ce uci u top 20. Ti shitovi s trilion novcica se najlakse naduvavaju, skocice shitina jos 1000x na kraju. Ponekada se potpuno razocaram u kripto kad vidim kako se mlate pare na glupost, nesto krsteno ne moze da skoci 5x za 6 meseci a ovo skoci 10x u danu a realno novcic je parodija na Doge koje su sprdacina.
 
jos da se otvori automat u japanu za kupoprodaju shibaina :p , ode raketa 4. kosmi4kom ...

edit pomesao psa i novine :) ode moj japanski u ..Q :p
 
Poslednja izmena:
Браво матиче!
Душа ме боли што сам га продавао на малим висинама
 
Lepe Dodge 1 min crvene sveće.
Pogledaj i DASH-a ma ici ce to UP , ma neka xrp padne do 1.4$pa cu da uzmem 500 komata … ono sto mi skocio na 1.67$ tu sam se zestoko zajebo sto ga nisam prodao, mislio sam da ce malo da varira 1.68 - 1.7 kad ono …
 
Meni je neverovatno da Shiba ima veci marketcap od Dasha i Zeca. Lagano ce uci u top 20. Ti shitovi s trilion novcica se najlakse naduvavaju, skocice shitina jos 1000x na kraju. Ponekada se potpuno razocaram u kripto kad vidim kako se mlate pare na glupost, nesto krsteno ne moze da skoci 5x za 6 meseci a ovo skoci 10x u danu a realno novcic je parodija na Doge koje su sprdacina.
A kako kupiti shibu na najlaksi nacin i da ne bude ogroman fee?
 
Ja se regao na Gate.io, sad odradio KYC, čekam ver pa da kupim milion komada :)
Nešto ne vidim da ima fee.
 

Prilozi

  • fee.jpg
    fee.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 127
Malo nepopularno, ali izasao iz ETH(trading deo). Mislim da mu od iduce nedelje sledi korekcija, bar do kraja meseca. Sa 4000 stigao do R3 pivota, meni dosta za ovu turu. Ko zna , mozda je prerano, ali vreme ce pokazati
 

Prilozi

  • eth izlaz.png
    eth izlaz.png
    204.3 KB · Pregleda: 124
Gledam ovaj ETherium pump i ETC pump i imam potrebu da kazem sledece ...

Ako ste ulozili ( lupma cifre ) ~1 ili 10k evra u ovo i sad imate nekih ~10k ili 100k evra

Ovo pisem mrtav pijan I stvarno je moje razmisljanje -> Meni ovaj kripto moze samo da ubrza dolazak do kuce za godinu - dve dana i da promeni nacin na koji dolazim do iste te kuce, a nekima mozda mnogo vise znaci ..
Ili da uplatiš prvo deo profita za odvikavanje od alkohola? ti malo - malo pa mrtav pijan 😂 -> možda brže stigneš do kuće ;) 🍻
 
Poslednja izmena:
Gospodo, kako vam se cini ROSE kao projekat? Meni licno izgleda kao da ima dobar tim, ali ja sam u ovome tek 3 meseca, tako da nisam pouzdan.
Plus postoji mogucnost da se stajkuje na binance-u.
 
Samo XEM ili ocekujes da ce to uraditi i XYM? I na osnovu cega si zakljucio da ce biti pump-a? Pukom srecom sam dobio airdrop XYM-a jer sam XEM drzao na Poloniex-u a oni su podrzali airdrop. Saznao sam za airdrop nedelju dana kasnije.
Ja kupujem XEM zbog jakog communitiy, jer je konstantno u top cca 50 po market cap-u i ako pogledas weekly chart kroz BTC odnos mi smo bukvalno na samom dnu i potencijal je ogroman (nesto slicno kao i Ltc). Nemam danas postavljenu cenu u glavi po kojoj cu ga prodavati, to cu u hodu odluciti a zavisice od mnogo faktora, nemam tajnu "dojavu" da ce ga pumpati neko, jednostavno to je samo deo strategije, postoji deo novca koji sluzi za trejd a postoji deo koji ne prodajem (samo kupujem i dokupljujem) jer svakodnevno kretanje cene niko ne moze da predvidito vidis i sam.
Niko ne moze sa sigurnoscu da kaze koji ce bolje pumpati XYM ili XEM ja sam sve prodao pre pada i pre airdropa tako da nemam XYM ali da imam sigurno ga ne bih prodavao po trenutnim cenama, dobio si ga za Dž čuvaj i čekaj.
 
Tvrdo razmisljam da povucem sa ledgera odredjeni procenat eth i prebacim u ltc.
Lakse ce LTC na 700$ nego ETH na 8.000
Nije lako prodati kad su zelene svece iz dana u dan i kad mislis da ide u nebo a cena vec u oblacima :)
Ako imas strpljenja jer za LTC je najvaznije strpljenje sigurno ce ti se visestruko isplatiti.
Sta ocekujes od SFP?
Ocekujem da se nakupujem sto je vise moguce po ovim cenama. Gornje levele prodaje drzim otvorenim, ne zanima me 20% pad ili rast. Za SFP cekam od 3-10X
Imam strpljenja, nisam u leverage (spot wallet) mogu da ga cekam citavu godinu ako treba, pomalo akumuliram i cekam ta stratgija mi je uvek donela veci profit i znatno manje glavobolje nego day trading.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno