Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa rekao je da drzi stotine hiljada shitara koje nisu podrzane na ledger&trezor itd
Gdje da ih drzi osim u hot wallet ili menjacnicu
Nexo, Atomic, Coinomi, android wallet za odredjeni coin... prosli put 2017 ili 2018 bese Cryptopia hakovana sreca pa me ukenjalo par dana ranije da prebacim sve sa nje negde drugde.Jos uvek se yebu sa izvestajima i dokazivanjem identiteta na Kriptopiji al prosao voz...
Bilo koji je bolji po meni od menjacnice a za ozbiljniju sumu, definitivno nesto od pomenutog walleta iz prethodnih postova.
 
Postoji tema i o novcanicima i o menjanicima i opsta diskusija. Ne mora bas bukvalno sve sve sve u ovu temu.
 
Pomenuo sam pre nekoliko dana u dva navrata MultiVAC i Monethu kada su bili ~0.003 odnosno ~0.038. Sada su ~0.005, odnosno ~0.07 (juče bili i jači). Oba u plusu gotovo 100%. Ja sam all out iz oba, mislim da će biti krvi narednih dana, mada sada kontam da sam mogao da ostavim neku količinu za ne-daj-bože, ali dobro, šta je tu je. Ako neko hodluje i dalje - srećno!
 
Kakve su vam pozicije/strategija za Cardano? Vec dugo ne mrda od 1.20, ima li nekih dogadjaja u vezi njega najavljenih u bliskoj buducnosti koji bi mogli da ga poguraju, ili mislite da ce da prati BTC linearno?
Imam manju kolicinu ( od ukupnog novca u kruptu u cardano-u ) 2.5-3.5-4.5$ prodaja po trecinu ( to je generalni plan koji sigurno necu ispostovati znajuci sebe..)
 
Prati li ko Tezos? Imam neku malu kolicinu za trejd, konacno se probudio ne znam da li da bjezim ili cekam jos malo
 
Ja sam imao mnogo coina na mcxnow, mintpalu, cryptsy, btce(wex), cryptopiji, jedino sam uspio da izbjegnem mtgox, da sam to tada drzao na nekom walletu a ne na tim govnjivim mjenjacnicama, danas bih imao sigurno preko 20btca... Da li trenutno drzim svoj kripto na hardver novcaniku? Ne.
Da li je rizicno? Da. Ali manje nego prije par godina. Da li sam lud? Da.
Sto se tice stablecoina, prije cu da drzim na binancu 100 000$ usdta, nego u bilo kojoj nasoj banci 10 000.
Ako binance pukne, puci ce i kripto vjerovatno.
 
Imam ga ja masu. Zadnji target mi je oko 10 za zadnji izlaz.
Prati li ko Tezos? Imam neku malu kolicinu za trejd, konacno se probudio ne znam da li da bjezim ili cekam jos malo
Imam ga ja masu još.
Prodao deo na 5$, deo ću na 7.5$
Zadnji target mi je oko 10 za izlaz skroz.
 
Poslednja izmena:
Niobio cash skocio prosle nedelje sa 0.0005$ na 28$, sad je na 2$. 250 coina u novcaniku i totalno ga zaboravio. Ehhhhh
 
Altovi sjajno izgledaju. BTC smara i sve se preliva u altove, cak i LTC daje znake da je kriza prosla.
 
Propustih ovaj voz :(

Kupio ETH na 1750 pa prodao na 1850.
 
od prilike sam isto uradio sa ETH pa kupio adu koja stoji a mogao sam jos jedan dan da sacekam pa onda to isto da uradim :)
 
Dosadno je sedeti u novcicima ;)
Lepse je voziti se na roulerkosteru, jer si gore uvek dole :)
 
Ja s pola ETH izašao na 2100, ostatak za dokup... Nego HOLO imao nešto malo, kad juče +27%, ja sve out, kad danas +47%.
 
Holo ima jos da raste, tek je krenuo po meni.
 
Prati li neko BTT? Ušao relativno kasno na 0.0038$. Za sada čekam, mislim da može još gore.
 
Nema ispadanja, samo cesto vidimo kako vozic ode, kao sada sa DOT-om, izasao sam na 37, i usao all-in na ADA-u, i ne mrda vec duze :) NIje lose, ali moglo je bolje. Najboje pola pola, DOT i ADA cesto naizmenicno napreduju. ali eto.
 
Nema ispadanja, samo cesto vidimo kako vozic ode, kao sada sa DOT-om, izasao sam na 37, i usao all-in na ADA-u, i ne mrda vec duze :) NIje lose, ali moglo je bolje. Najboje pola pola, DOT i ADA cesto naizmenicno napreduju. ali eto.
Jedan dogadjaj iz stvarnog zivota.
Za vreme sankcija, pocetkom 90ih i sverca, donosili smo robu iz Madjarske i prodavali u Somboru. I tako jedno jutro odemo sa robom na zeljeznicku stanicu i dodje sinobus sa 4 vagona. Mi sednemu u 3 bio je prazan, a u prva 2 guzva. I tako dodjemo do Bajmoka, ni ne obracamo paznju sta se desava, kad ono oni otkacili prva dva i odu za Sombor a mi u 3 ostali i vratili se kuci 😂

Izvinjavam se za OFF
 
Srećan ATH svima koji slave... :)

BTC-ETH-LTC-BCH-SOL-03-04-2021-1446h.png

Da samo znate kakav airdrop sam/smo propustio/propustili :eek::sleep:o_O , moraću ubuduće da ispratim bolje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno