Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sto kaze Seve
Ovo ce biti dobra noc predosecam! :)
Na noge svi sad ....
 
I sta sad? Po nekoj logici bi sad trebalo da se btc prelije u altove?
 
zasto? prelice se nesto naravno ali nece skociti x10 kao sto se mnogi nadaju
 
Nisu mi na Polo prihvatili verifikaciju , trgovanje dnevni limit mi je 2k $, a sad me zanima tih 2k kako se racuna, na 24h ili je presek u 12 pa opet novih 2k?Zna li ko tacno ?
Npr ako sad prodam nesto za 2000 da li cu posle 12 moci opet da trgujem ili tek za 24 sata?
 
Dosta njih je kupovalo BTC u nadi da ce dobiti free SEG2X, izmedju ostalih i ja.

Sve je ok proslo, kupio na $7300, prodao na $7600, ali nazalost nisam shortovao.

Nisam danas uspeo da odgovorim jednom clanu koji je napisao da je zbog mene uzgubio $1000. Iskreno sokirao sam se i ne mogu da verujem koliko glupa izjava i glupo opravdanje.

BTC je vec nedelju dana labilan, iako bi voleo da raste, strasan je rizik ici u long. A navijao sam za pad da bi uzeo neke kolicine pre fork ali po ceni od $6500, umesto $7500 kako bi smanjio rizik upravo zbog ovoga - $1000 dump u sekundi, koji je mogao biti i $1500.
 
Nisu mi na Polo prihvatili verifikaciju , trgovanje dnevni limit mi je 2k $, a sad me zanima tih 2k kako se racuna, na 24h ili je presek u 12 pa opet novih 2k?Zna li ko tacno ?
Npr ako sad prodam nesto za 2000 da li cu posle 12 moci opet da trgujem ili tek za 24 sata?

Tek za 24h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta mislite da li ce veceras jos veci dump? Moje misljenje je da bi moglo do 6500....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem je sto sam se unapred ogradio da ne znamo (ni ja, niti bilo ko) koliko jos moze gore i kada ce korekcija, koje mora biti.

A tvrnja da idemo na $6600-6700 je za one koji su nameravali da ulete pred segwit. Po meni je bolje iskulirati recimo $7200, sacekati $6600 ako ga bude. Ako ne, krastavac uzecemo ga na $7350 jer bolje da platim $150 vise i da spavam mirne glave, nego da ga uzmem na $7200-7250, a on okine na $6500. Pa onda niti ga prodati, niti ga drzati jer bi to bila dosta nezgodna situacija.

U svakom slucaju, plan za BTC nemam, hvatam jos altove sta se moze uhvatiti, ulivam nadu za jos jedan pump LTC-a i to je to za ovaj ciklus. Onda se vidimo kroz godinu - dve opet, kad prodje mrtvilo i nezanimljivo na berzi.
 
Problem je sto sam se unapred ogradio da ne znamo (ni ja, niti bilo ko) koliko jos moze gore i kada ce korekcija, koje mora biti.

A tvrnja da idemo na $6600-6700 je za one koji su nameravali da ulete pred segwit. Po meni je bolje iskulirati recimo $7200, sacekati $6600 ako ga bude. Ako ne, krastavac uzecemo ga na $7350 jer bolje da platim $150 vise i da spavam mirne glave, nego da ga uzmem na $7200-7250, a on okine na $6500. Pa onda niti ga prodati, niti ga drzati jer bi to bila dosta nezgodna situacija.

U svakom slucaju, plan za BTC nemam, hvatam jos altove sta se moze uhvatiti, ulivam nadu za jos jedan pump LTC-a i to je to za ovaj ciklus. Onda se vidimo kroz godinu - dve opet, kad prodje mrtvilo i nezanimljivo na berzi.

Ljudi obicno traze krivce za svoj neuspeh. Neobaziri se na takve likove

posle tog poslednjeg pumpa, ocekujes veliki dump ili ce kripto stagnirati... ?
 
Hm, po meni se cini da tek pocinje uzbudjenje na trzistu. Iz BTC-a u alt-ove, a posle nazad u BTC i eto znacajnog uvecanja kolicine BTC za kratak period
 
@La,na koliko otprilike ocekujes taj pump na LTC, ja nisam u Srbistanu i moram da pratim jer je sad ozbiljno, sve su ovo prognoze i ne treba niko da se ljuti ni na koga jer kad bi znali bili bi mjilijarderi. La ovo toliko dugo i ozbiljno prati da sve novajlije treba da ga ljube da ne kazem gde za to sto sve napise
 
Znas kako, LTC se jos uvek budi. Glavna podvrda da je pump krenuo bice kada probije resistance na $70.

Sada osvaja $61-62 nivo, gde ce biti novi settlement (predjasnji je bio $55). I iskreno 10x mi je bolje kada se tako polako i kroz levele pumpa nego da za 24h skoci 50-60% i onda se strmoglavi i vrati na pocetak.

Ni malo se ne plasim kad imam kes u njemu i on mi je sada 10x sigurniji od BTC-a, kog sam prosle nedelje istresao na berzi.
 
Moram jos nesto da ponovim, pogotovu novajlijama, vidite da smo se mi stari povukli i da ce te nas naterati da komuniciramo samo preko PM, a mislim da ce te od toga najvise Vi izgubiti. La i moja malenkost se dugo znamo jos iz E*** i MSI i sigurno cemo razmenjivati misljenja i procene, ona ce biti dobra i losa ali cete imati neki reper kako da reagujete. Voleo bih da gresim ali mislim da ce ovoliko buke imati posledice na sve nas i da ce nas poluge vlasti oterati u ilegalu, a o realizaciji da i ne govorimo.
 
Ma dajte zna se ulazes sto mozes izgubiti,na svoju odgovornost.
Ko toga nije svestan nek ni ne pocinje
I nek nam niko ne dira La ;)
 
LA, ne obaziri se na te sto ti kukaju. Nisi im ni dinar uzeo za savet tako da i ne snosis odgovornost.

Kao sto rekoh, docekali smo 7800 a jos pre neki dan sam izrazio sumnju u fork. Ne vara me osecaj ovih dana. Jos samo LTC da opali i da zaokruzimo pricu pa da se vidimo za 2 godine ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kakvu sam ja glupost napravio, pa glupost veka..Prodam sve lumene u BTC pred samu objavu vesti, vratim se sa slave i imam sta da vidim, pao BTC na 7200 a lumeni otisli 0.035
Izgubio sam 15.000 Lumena ili preko 300$
Samo meni moze da se desi..Idemo dalje.
 
Opusti se, sve to ide u rok sluzbe. Imali smo svi po 10x i mnogo teze pehove. 300$ je sica ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I tako znaci, nista od 2X-a...mislim da je bolje tako.

Nego ovo prelivanje pocelo kao lavina, pa sada stagnira, ali deluje da ce ga biti jos narednih dana. Sta mislite dokle moze BTC da se izduva, recimo u narednih 10-ak dana?

Ja tipujem najmanje do 6000.

Medjutim, ako promeni smer, moze i da se duplira, kao posle avgustovskog forka, mada sumnjam, trenutno, u tako nesto. Ali i do sada se vise puta pokazalo da je s njim sve moguce...u oba smera. :)
 
U ovom trenutku moguce su samo prognoze na kratak rok, tj. preciznije na nekoliko sati unapred. Ono sto se u tom smislu ocekuje nakon budjenja Kine, Koreje i Japana (oko 2-3 ujutro po nasem vremenu) je eskalacija daljeg relija altkoina i pada bitkoina. Ko je u ovome za velike pare, nocas nema spavanja :)
 
Kineska zapadna obala (Peking, Šangaj, najrazvijeniji gradovi) je sada na 8 sati ujutro, u Tokiju i Seulu 9. Dakle, već su oni uveliko budni, a verovatno je da su imali i alerte, možda čak i kreirane ordere. Ja sam očekivao da btc padne žestoko, ali izgleda da mu odustajanje od 2x donosi stabilnost. Eno na CEX-u 7500 (a pao je bio ispod 7200 pre samo par sati). Ja i dalje nemam nigde verifikovan nalog, pa ne mogu da trgujem, ali mi pade kamen sa srca kad sam pročitao da za eventualni gubitak mogu da okrivim La.Prestige ili bilo kog člana foruma. To je zaista sjajno, sve pohvale za Benchmark.

U stvari, sad je najveće pitanje da li će pored najave CME za 14. novembar i drugi da se priključe btc-u, ne želeći više da čekaju (a nemajući 2x koji bi im sigurno više odgovarao).
 
... i dalje nemam nigde verifikovan nalog, pa ne mogu da trgujem, ali mi pade kamen sa srca kad sam pročitao da za eventualni gubitak mogu da okrivim La.Prestige ili bilo kog člana foruma....

Nikakav problem. Mozes da verifikujes nalog na Bittrex-u za svega desetak minuta. Sad je voda mutna i pravi trenutak za trgovinu :)
 
Jel ovo neko zvučno ime u crypto svetu ili još jedan u nizu tuti-fruti bloger?
Ja ne znam kakav amater treba da budeš da bi ovo uradio... [emoji3]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Kakvu sam ja glupost napravio, pa glupost veka..Prodam sve lumene u BTC pred samu objavu vesti, vratim se sa slave i imam sta da vidim, pao BTC na 7200 a lumeni otisli 0.035
Izgubio sam 15.000 Lumena ili preko 300$
Samo meni moze da se desi..Idemo dalje.
Kako budu apetiti rasli bice jos puno takvih promasaja, sve to ide sa rokom sluzbe. Ja recimo cekam 10x na nekom coin-u da se povadim :S::D
 
i meni slava došla glave, 3 dana blejim u grafikone i brojke, skoro pa totalna asocijalizacija, onda odem na slavu, vratim se - cirkus na berzi. Loš tajming izgleda
 
ali mi pade kamen sa srca kad sam pročitao da za eventualni gubitak mogu da okrivim La.Prestige ili bilo kog člana foruma.

:):):D:D

Stvarno je sramotno da je neko poslao čoveku da njega krivi za svoj gubitak zato što mu se nije javio ... SRAMOTA ko god da je u pitanju.
Ja samo mogu da kažem da prava stara škola kripta ovde jako puno znači i da njihovi komentari nama novima znače jako puno.

Krenulo prelivanje po malo, sad da hvatamo šta možemo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno