Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^Ma sta ima da gledamo, daj nek nam neko kaze pa da se spremimo. :d
 
Šta se desilo sa ZCL-om, to je beše coin bez ikakve upotrebne vrednosti dalje nakon forka i bez daljeg razvoja (okej, većina je bez upotrebne vrednosti ako ćemo realno), ali cena skače li skače. Neke pump and dump šeme sa njim?
 
Tačno se videlo na coinmarketcapu kako su sve valute pocrvenele a btc još bio 3% u plusu. Pomislio sam da prodam tada pa kao hvatam to dno, ali kakve sam sreće, ispalo bi da je to samo zastoj u rastu. Nešto kao stiskanje kvačila i usporavanje pri prebacivanju u sledeću brzinu. Nisam smeo. Koje dno se sada čeka za btc, ima li nekih analiza dokle će u minus?
 
Možda će da se koprca oko 9k pa posle par dana dole dalje, kao što je bilo kad je probijao 9k nagore. A možda će već sutra nastaviti ka 10k...
Pobegao sam u USDT da mogu mirno da spavam, makar dok ne krene gore opet.
 
Šta se desilo sa ZCL-om, to je beše coin bez ikakve upotrebne vrednosti dalje nakon forka i bez daljeg razvoja (okej, većina je bez upotrebne vrednosti ako ćemo realno), ali cena skače li skače. Neke pump and dump šeme sa njim?
Suska se da se tim vraca i da spremaju novi fork za dva-tri meseca. Nezvanicne informacije, naravno.
 
Ne, nego su lepo napravili stelu da kupe brdo novcica po najmesnijoj ceni i prodaju 20 puta skuplje. Moze im se. Manipulacije prste na sve strane u kriptu, raj za prevarante i matrapazine. :)
 
Pa to htedoh reći, nisu dovoljno profitirali sa BTCP forkom izgleda, pa bi još jedan fork opet. :)
Znao sam da trebam kupiti na 6$... ali kakve sam sreće, da sam kupio danas bi vredeo 1$.
 
Sta se ovo desava , danima niko ne komentarise cene :)
Ja sam prodao juce ETH na 685 usa dolara i BTC na 9350 usa $ i sad cekam pad . Stop loss mi je malo iznad predhodnih maksimuma koje su ostvarile ove valute to jest 710 za ETH i 9700 za BTC .
 
Pa sta ko da pise kad je napolju lepo vreme a na berzi mrtvilo? Cini mi se da se cena malo stabilizovala i da u toku nedelje moze malo da skoci pa uskoro i da ocekujemo novi napad na 10K.
Naravno sve to pada u vodu ako je volume mali a neko resi da lupi malo vise novcica.

Tapatalk
 
Nije više zabavno. Cena kao kakva živuljka divlja gore, dole, ko će znati da li će sutra bez razloga na 10k ili 8k. Jedino sam naučio ovih nedelja da ni malo ne treba verovati likovima poput Richard Heart i sličnim koji lupaju i dezavuišu masu verovatno zbog svog ličnog interesa, pošto im informacija ne manjka. Lik je sahranjivao btc bukvalno u svojim video intervjuima/vlogovima a kao zna znaje i kripto multimilioner je.
 
Iskočio sam u $ na ~9300, ko zna šta nam donosi sledeća nedelja. Hajp je preveliki pa uprkos svim analitičarima koji prognoziraju nastavak zelenila ipak sam izašao u $ i čekam rebuy, ali trenutno nemam predstavu na kom levelu. Kontam oko ~8500 ili čak i niže, mada je to sve bezosnovno, čista kladionica.
 
Ja sledeći put kupujem na 7000 ili ispod. Oscilacije su očigledno ogromne.
 
Na berzi mrtvilo? Dok eos divlja, pa icx, pa ven...eto ga i neo danas 20% a meni ga pojeo stop loss prije skoka naravno

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Zna li se šta se dešava sa ETHom, koliko vidim, smanjuje BTC ratio...

Mi Note 3
 
Target za ovu godinu je 0.15, kako se priča.
 
Dostigosmo 10.000 usd :)
 
Sta da radimo mi sa DOGE, klasican shit, BTC raste ovaj pada ko da je BTC na 7K
 
@vane doge su premium shit,dugo su u prici a i ostace,sad sto ti samo drzis umesto da sortujes,to je tvoj minus,
mada prema dolaru je slicna vrednost,lako moze da skoci 30%,to je ok na godisnjem nivou za portfolio sa crypto,
razvrstaj to sto imas u neke adute,nedrzi all in
po meni je doge sigurica,dok mi ostane nesto sitno btc uzmem kao za kusur zvake,stavim cenu 20-30% vecu i cekam,
kad prodje order isto stavim samo u obrnutom smeru
 
18.03.2018
Trenutni leveli odbrane: $7200, $6800, $6500, $6000.

Ja cu rasporediti ulazak 50% od $7200 do $6600. Mislim da ce se zaustaviti tu izmedju $6500-$7000. U slucaju da potone dole, slecih 50% rasporedjujem od $6200 do $5500.

Uglavnom ovo je za short term bezbedna kupovina, jer sledeci trap moze $9500-10000 da ide. Sve i dap otonemo na $5000 u iducih 10-15 dana, ocekujem opet oporavak do barem $9500. Tako da rizika kod kupovine na ovim levelima nema.
30.03.2018
BTC
I - $6800, II - $6200.
izlaz na $9,500 - $10,000 kroz 2-3 nedelje.

ETH
I - $360, II - $330.
izlaz na $550 - $600 kroz 2-3 nedelje.

BCH
I - $680, II - $650.
hold.

05.04.2018
$6000, $6700(mi smo ovde), $7300, $7700...

Nisam danas bio pri racunaru ali bio je solidan nagovestaj da ce zaroniti ispod $7000. Pali smo na prvu zonu odbrane i testiranje $6,7k supporta kome je velika verovatnoca da drzi. Ja sam uradio rebuy, nesto na ~7k, nesto na ~6,8k.

Uglavnom ne preporucujem all in, cuvajte dolare za neke ispod levele da bi smanjivali ulaz. I ne zurite sa uzimanjem profita, mora se biti malo strpljiv. 20 dana pada, sigurno se nece za 2-3 oporaviti. Svakako ko god da je usao na oko ~7k, ceka ga profit. Problem je sto u medjuvremenu mozemo videti eventualni retest te 6k zone, a usled panike, mozda ode jos 200-300 ispod. A tu manje iskusni prodaju i gube novac, umesto da ga na tim ciframa prave.

I dalje je sve ok, bull sam za period od par nedelja.

:Klanjanje :Klanjanje :Klanjanje :Klanjanje :Klanjanje
 
Ko je jos usao u ONT u tom vremenskom periodu, video je x3-x5 bez ikakvih problema... Kad samo pomislim da su davali 1000 ONT (~8k USD) za newsletter subscribe slosi mi se.
 
To ti samo govori koji je to centralizovani shit koji nema nikakvu šansu za uspeh.
 
Mozemo zakljuciti da bi je ovaj bull run koji je trajo mesec dana skoro gotov..

Sad ostaje pitanje da li ce se ponovo odbiti za par nedelja na 6-6.5 ( moja trenutna procena koja ne mora nista da znaci ) ili nece...

Jedino sto mislim jeste da ako bude bilo nekog odbijanja onda ce ono biti na manje nego sto je bilo ovo, prvi put je odskocio na 11 000 drugi na 9700 (ako odskoci nije realno da predje 8-8.5)

Mislim da se mozemo sloziti da je trziste dugorocno u padu i svako odbijanje ce biti nesta manje...

Ja sam ovu priliku skoro totalno propustio jel sam prodo prvog dana na 7500 misleci da ce da padne nakon skoka od 14% za par sati..
To se nije desilo pa sam osto u $ ali bolje mala zarada nego veliki gubitak :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno