Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
x1.png
.
.
.
x2.png
.
ovo je samo na racun tog grafikona, a nemam ja nikakva predvidjanja.
inace, iako se meni uopste ne svidja morbiusovo ponasanje na ovoj temi, moram da primetim da je ovde postalo popularno da se svako zapljune na nacin da njega namaze fekalijama.
verujem da bismo mogli da nadjemo neke stare postove u kojima je 2017. predvidjano da ce 2018. biti jos bolja, i to ne na nivou pretpostavke, vec prakticno tvrdnje, kao sto se sada prakticno kategoricki tvrdi nesto za stvari koje su, imo, u najvecoj meri samo lepe zelje (sto ne znaci da se ovaj put nece ostvariti).

I cisto da ne ostane neprimeceno, nipodastavajuci nacin pisanja newcomera, usmeren na coveka koji je postao milioner na zayebanciji. Jer je opstepoznata stvar da svaka susa zna bolje od milionera.
Vidim i da je registrovan 2018, a prica o stvarima koje su se na forumu desavale 2017. Mora da je bio vredan pa citao unazad, ili nije hteo odmah da deli mudrost, vec je citao kao gost. Jedino je sigurno da nije neki lik koji je banovan zbog nebuloza, pa se vratio jos jaci.
 
Grafikon je pre svega zanimljiv, zar nije? :)

A govori da je BTC od nastanka u uptrendu, verovatno će trenutni ATH kroz neko vreme delovati kao malo ispupčenje na skoro ravnoj liniji. I grafikon čini prilično besmislenim dej trejdovanje i kockanje za par procenata, kada bi se više zaradilo samo gledanjem šire slike i većeg tajm frejma. Moj taj frejm su godine, a ne 15 minutni čart. Naravno da se podrazumeva da niste prodali u minusu, zar to treba naglasiti :)

Što se infalcije tiče, nema te inflacije koja može da ugrozi profit. Tj većini nas koji nismo tu od 2017 nego od mnogo ranije, ni BTC na 0$ ne ugrožava profit, profit je odavno izvučen a sve dalje je ekstraprofit
 
Poslednja izmena:
Ista kao i ona da se istorija ne ponavlja.

pa istorija se zaista ponavlja. to sto je neko nije naucio (ili naucio pogresnu istoriju) i sto ne prepoznaje znakove pored puta ...

ako kripto ista prati i ako vazi bilo kakva zakonitos , izgleda da prati fibonacijev niz.
 
Verujem da ce Ameri za koju godinu da ugase svetlo i onda razlaz. Uvesce svoj neki kripto novcic koji mogu da kontrolisu. Pa oni su u jednom trenutku u svojoj istoriji zabranili posedovanje zlata, morao si da im prodas za bagatelu. Sta ih sprecava da okinu btc.
To sto neki misle da beze iz dolara u btc, pa nisu ni oni glupi. Saterace nas sa svih strana.

Ovaj oporavak je iznenadio sve, kao i onaj prosle godine. Verujem u jacu korekciju uskoro, mada sve zavisi od berze koliko su spremni da joj daju vestacko disanje.
 
Moguće, ali ako bude ispod 9000 isplati se uzeti recimo pola BTC.
Računam da će za dvije godine ili u nekom momentu u tom periodu vrijediti makar 11000 što je rast od oko 22%.
To nema niđe [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Najveca glupost je misliti da je Tramp glup. Covek ne zna sta ce s parama i ne vidim da mu ponestaje. To sto se on pravi fijuk je druga prica.
Kako stvari stoje, vlada amerima deli pare a oni kupuju kripto. Sve se uklapa :d :d :d

Edit: https://cointelegraph.com/news/bloomberg-americans-trade-depreciating-dollars-for-bitcoin
Joj, ja tebe volim, al' ne mogu da svarim kad počneš njega veličati [emoji28]

Možda treba definisati šta za različite ljude znači biti glup.

Biti bogat nikakve veze ne mora da ima sa pameću, pogotovo kad ti neko ostavi bogatstvo u amanet.

Jeste da ću citirati zaključak da Vikipedije, ali se isti tiče analiza Trampovog poslovanja iz ugla Ekonomista i Vašington Posta:

A 2016 analysis of Trump's business career in The Economist concluded that his performance since 1985 had been "mediocre compared with the stock market and property in New York".[44] A subsequent analysis in The Washington Post similarly noted that Trump's estimated net worth of $100 million in 1978 would have increased to $6 billion by 2016 if he had invested it in a typical retirement fund, and concluded that "Trump is a mix of braggadocio, business failures, and real success."[45]

Dakle, kao biznismen je prosečan, da je igrao na siguricu imao bi duplo više para nego danas, ali mu uz mentalni sklop definitivno više leži reč mediokritet.

Da je bilo ko od nas ovde nasledio love koliko je on nasledio, zaista verujem da bismo svi odreda bilo i bogatiji i bolji uticaj na sredinu u kojoj se krećemo. On se mogao praviti ovakav ili onakav u svojim četrdesetim i pedesetim, ali ovo što danas vidimo je čista demencija.

A članak koji si citirao ne oslikava pravu sliku američkog društva. Dok i sam znam neke koji su uzeli kripto od subvencije, svi su IT-jevci i ta hiljadarka im ne znači mnogo u životu.

Članak priča o 3 čoveka od kojih jedan ima ušteđevinu od 15.000 dolara, jedan štedi za kuću,i treći ulaže 25% plate u kripto, dok prosečan Amerikanac nema više od jedne plate ušteđeno. Većina ih živi od plate do plate. Ili, pojednostavljeno, 69% Amerikanaca nema ni 1000 dolara ušteđeno.

Od prosečne plate kupovinu kuće Amerikanac ne može da priušti u preko 70% posto zemlje.
Preko 100 miliona Amerikanaca rentira stan/kuću (34% populacije), 2.7% su beskućnici, itd.
Pojedinci kupuju kripto tim besplatnim parama, ali to je onda već drugačiji beat i za celu sliku bitno koliko i šta princeza Margareta misli o Bitkoinu i Trampu.
 
Poslednja izmena:
Najveci deo njih placa kiriju i essentials tim parama, slazem se

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Moguće, ali ako bude ispod 9000 isplati se uzeti recimo pola BTC.
Računam da će za dvije godine ili u nekom momentu u tom periodu vrijediti makar 11000 što je rast od oko 22%.

Samo pola? Ako sidje ispod 9K ja bih kupio bar jos 50 BTC. Ali mislim da su sanse za tako nesto izuzetno male. SMA200d ce za nekih 10-15 dana da predje 9K i u trenutnoj konstelaciji indikatora gde svi vriste "kupuj" mislim da je potpuno nemoguce da cena probije na dole SMA200d.
 
Grafikon je pre svega zanimljiv, zar nije? :)

A govori da je BTC od nastanka u uptrendu, verovatno će trenutni ATH kroz neko vreme delovati kao malo ispupčenje na skoro ravnoj liniji. I grafikon čini prilično besmislenim dej trejdovanje i kockanje za par procenata, kada bi se više zaradilo samo gledanjem šire slike i većeg tajm frejma. Moj taj frejm su godine, a ne 15 minutni čart. Naravno da se podrazumeva da niste prodali u minusu, zar to treba naglasiti

Što se infalcije tiče, nema te inflacije koja može da ugrozi profit. Tj većini nas koji nismo tu od 2017 nego od mnogo ranije, ni BTC na 0$ ne ugrožava profit, profit je odavno izvučen a sve dalje je ekstraprofit

Pa ako je distortovan da navuce ljude koji ne znaju da to nije celokupna slika, i ne sluzi nicemu drugom, onda meni nije :) A ni Morbiusu koliko vidim.. Ne kapiram korelaciju izmedju kitova koji vrte BTC godinama i ovog charta, njima nije ni ono malo u vrhu crveno jer nisu tu kupovali logicno nego na prvoj trecini charta. Zato mi je prva pomisao, kao i Morbiusu, na ljude koji su u minusu jer su prodali tako... sa druge strane i ti i ja smo prodavali u minusu, ako samo holdujes i istovaras na par godina onda ne mozes reci da neko ko swinguje pa makar kroz odnos altova, nije prosao bolje od tebe. Sa druge strane, ako se sutra desi korekcija, i taj chart se menja.

BTC da je od nastanka u uptrendu mozemo zakljuciti i iz normalnog bezbojnog charta :D. Ne znaci da nije moguc scenario gde se to olako prekida, tipa da pukne brana i proguta 70 miliona kineza u jednom danu, ili da ovaj "bullrun" ustvari samo istresanje kitova na 9-12k pri ovolikom volumenu, mozda nam i daju da vidimo 30-50k pa onda short do 2200 jer ko ce da ocekuje? Mislim.. ne znam koji argument da ti dam, da li uopste moram? Lepo je covek rekao to sto se desilo ne mora da znaci da ce svaki put da se desi, ti i macman dodjete i kazete "jesi siguran pogledaj sta se desilo u proslosti". U to svi verujemo jer nam to donosi svetlu/svetliju buducnost, ali apsolutno ne mora da se desi.

Drago mi je da si spreman na 0$, pitanje sto si uopste i pomislio na to ako si toliko uveren da ce ovo da prati stock to flow zauvek, ili kao sto macman kaze, fibonacijev niz :d, iako ne vidim paralele, osim eksponencijalnog rasta. Pitam jer ja nikad ne pomislih na 0$, u najgorem slucaju vredece barem nesto, kao fica ili npr Celeron od pre 20 godina :). Ali ti si pomislio i napisao 0$, kao da ce da ga gase :D. A zagovaras stock to flow i kacis onaj chart?

Samo pola? Ako sidje ispod 9K ja bih kupio bar jos 50 BTC. Ali mislim da su sanse za tako nesto izuzetno male. SMA200d ce za nekih 10-15 dana da predje 9K i u trenutnoj konstelaciji indikatora gde svi vriste "kupuj" mislim da je potpuno nemoguce da cena probije na dole SMA200d.

Pa ti druze longuj sa 50 BTCa ili 10 pa kasnije longuj na 9 ponovo kada budes likvidiran, ako tako zaista mislis. Tj. to bi vec bilo odradjeno da tako mislis, ali ne mislis, to sam hteo reci :). "This is going to happen but let me see it unfold just to be sure".

Joj, ja tebe volim, al' ne mogu da svarim kad počneš njega veličati [emoji28]

Možda treba definisati šta za različite ljude znači biti glup.

Biti bogat nikakve veze ne mora da ima sa pameću, pogotovo kad ti neko ostavi bogatstvo u amanet.

...

Trump je live meme i pun ko brod, isto kao Sajber :d. Dovoljno je propratiti Trumpa 5 minuta i sve jasno, ne znam sta Sajberu bilo da izjavi ono ali nije mi izgledalo kao sarkazam... ali da holduje LTC u to sam siguran :p

Inace da, u Americi je ludnica na kvadrat, ko prati zna sta se sve desava tamo. Te pare su direktno otisle Amazonu ili stanodavcima koji prosledjuju pare bankama jer stanovi koje izdaju nisu njihovi :d. Te pare ce za par meseci davati ljudima nazad uz kamatu, za istu namenu.

Al evo ga BTC na 100k samo sto nije, sto kaze Hlad Eth x5-6 pa onda kad KRENE hajp...
 
Poslednja izmena:
Joj, ja tebe volim, al' ne mogu da svarim kad počneš njega veličati [emoji28]

Možda treba definisati šta za različite ljude znači biti glup.

Biti bogat nikakve veze ne mora da ima sa pameću, pogotovo kad ti neko ostavi bogatstvo u amanet.
Daleko od toga da ga velicam, naprotiv. Kazem smo da nije nimalo glup koliko se pravi. A ono sto sam okacio mi je iskocilo slucajno 3 minuta posle mog posta pa sam ubacio u post iz zezanja, da se nadovezen na prethodno. Mislio sam da su smajlici dovoljni i da ne moram da objasnjavam ;)
 
eeeeee
ko nije bio lep do 20. godine , ko nije bio jak do 30. i ko se nije obogatio do svoje 40. ,moze da se mijauuuuuuuuuuu :)
 
Ljudi moji..
Ustao sam rano i uzivo gledao masakar kad je btc pao sa 12,100 na 10,500
Nazalost nisam uhvatio eth dip jer su botovi brzi ali malo sam swing altove sa profitom.

Realno morala se desiti korekcija i 10% nije ni strasno. Zanimljivi dani predstoje.
 
S vremena na vreme mora da se testira support, to je normalno. Support je izdrzao, cena se vraca polako. U sledecem naletu pasce 12K.

Tapatalk from Poco loco
 
Pa ti druze longuj sa 50 BTCa ili 10 pa kasnije longuj na 9 ponovo kada budes likvidiran, ako tako zaista mislis. Tj. to bi vec bilo odradjeno da tako mislis, ali ne mislis, to sam hteo reci :). "This is going to happen but let me see it unfold just to be sure".

Sve sto je trebalo da bude odradjeno je zavrseno na cenama oko 6K i ispod toga. A to sta ja mislim a sta ne mislim mogu samo ja da znam tako da je potpuno nebitno sta si ti hteo reci.
 
Ljudi moji..
Ustao sam rano i uzivo gledao masakar kad je btc pao sa 12,100 na 10,500
Nazalost nisam uhvatio eth dip jer su botovi brzi ali malo sam swing altove sa profitom.

Realno morala se desiti korekcija i 10% nije ni strasno. Zanimljivi dani predstoje.

Pa jel "masakr" ili "nije strasno"?

Pre 3 dana cena je bila 10,6K a sad je 11,3K. Samo kazem...
 
Pa masakar je kad je pao odjednom toliko, al sto je pao 10% nije strasno samo po sebi.

Ko je uhvatio jeftino altove je dobro zaradio
 
Masakr je dok gledas uzivo. Kad sve prodje onda i nije strasno.
Najgori masakr koji ja pamtim je kad je BTC pao sa 260 na 70$ preko noci a meni stigle narucene graficke :D
To od 10% mi je nista bukvalno, statisticka greska.

Tapatalk from Poco loco
 
Hoćeš da kažeš da je falsifikovan grafikon? Koji deo nije istinit :)

Nije falsifikovan, već je istina namerno pretstavljena tako da navodi na pogrešan zaključak. Žene su majstori da u svađi izvitopere objektivne činjenice, ova moja me redovno izludi time. :)

Prvo, cena BTC na grafikonu kreće od pamtiveka, kada većina nije znala ni da BTC postoji. Pa onda da taj mali crveni deo bude još manji, grafik je logaritamski, a ne linearni. I onda je tu samo tu taj mali nebitni crveni komad, praktično ništa. Stani pa razmisli da su u tom malom nebitnom crvenom komadu na vrhuncu balona hiljade i hiljade ljudi u FOMO naletu izgubile veliki deo svoje životne ušteđevine.

Drugo, ne možeš da ideš sa stavom da ljudi mogu da hodluju beskonačno. Pare uvek mogu da ti zatrebaju, a ti nemaš blage veze koliko BTC u tom trenutku može da vredi. Ja sam imao puno kripta u martu, očekujući da cene polete pred polovljenje BTC, umesto toga se desilo šta se desilo. Sva sreća da su centralne banke ekspresno naduvalje balon, inače bi mi taj novac ostao zarobljen godinu ili dve dok se cene ne oporave. Sada mi recimo treba keš, da mi je novac ostao zarobljen, morao bih da prodam BTC i prihvatim gubitak.

Treće, ni hodlanje kripta nije bezbedno, među članovima koji su dugo u ovome skoro da nema nijednog koji nije nešto izgubio u hakerskim napadima, navlakušama i slično. Kad su ove godine hakeri provalili u Trinity wallet, ja sam bio premro šta ću zateći kad se mreža opet podigne.

I onda kad god krene bull market, uvek se ovaj grafik iznova pojavi u medijima. Nikad im međutim zajedno sa tim istinitim grafikom ne kažu i drugu jednako istinitu i daleko bitniju činjenicu, da većina ljudi koja uđe u kripto izgubi novac.
 
Samo pola? Ako sidje ispod 9K ja bih kupio bar jos 50 BTC. Ali mislim da su sanse za tako nesto izuzetno male. SMA200d ce za nekih 10-15 dana da predje 9K i u trenutnoj konstelaciji indikatora gde svi vriste "kupuj" mislim da je potpuno nemoguce da cena probije na dole SMA200d.

Sve sto je trebalo da bude odradjeno je zavrseno na cenama oko 6K i ispod toga. A to sta ja mislim a sta ne mislim mogu samo ja da znam tako da je potpuno nebitno sta si ti hteo reci.

To sto ti mislis a sta ne mozes samo ti znati, ali da li si siguran da znas? Mislis jedno, radis drugo, pises na benchu trece, dao bih ti savet sad ali necu warn ;). Sta je odradjeno i kakve korelacije ima sa ovim prvim navedenim postom?
 
To sto ti mislis a sta ne mozes samo ti znati, ali da li si siguran da znas? Mislis jedno, radis drugo, pises na benchu trece, dao bih ti savet sad ali necu warn ;). Sta je odradjeno i kakve korelacije ima sa ovim prvim navedenim postom?

Sta je to sa vama na Balkanu? Cim neko pomene cifre vece od 100 evra odmah mu se trazi da se pravda i objasnjava ne bi li dokazao da ne laze. Ja ucestvujem na nekoliko stranih foruma i vrlo aktivno na twitteru i nigde mi niko ne trazi da se pravdam i dokazujem bilo sta sto kazem. Osim na Balkanu.

Kao sto rekoh, sta ja mislim i znam je moja stvar. Nisam ovde da se bilo kome pravdam a jos manje da iznosim svoje finansijsko stanje.

A za vas kojima je potreban prevod sa sprskog na srpski:

Recenica: "Ako sidje ispod 9K ja bih kupio bar jos 50 BTC"
Znaci: "Ja sam toliko siguran da nece sici ispod 9K da cak i ako sidje ispod te cifre to ce biti iskljucivo kratkorocno i vrlo brzo ce da se vrati na trenutni nivo da bih kupio bar jos 50 BTC u tom slucaju."

A to da li ja imam pare da kupim 50BTC, koliko sam vec kupio, kada sam kupio, koje mi je finansijsko stanje... to je vec moja privatna stvar.

E da, a vidim i gore neki post gde me neki lik proziva a ne sme da mi pomene korisnicko ime. Ni taj deo nisam bas najbolje ukapirao ali takodje balkanski recept ako hoces da diskreditujes sagovornika je da "pronadjes" podatak od kada je on na forumu. A taj podatak ne znaci ama bas nista. Ali vidim da ga je mnogo pogodilo sto nije razumeo sta sam hteo da kazem recenicom "taj la.prestige u kog se svi kunete" pa se sav uznemirio i onda od muke je pronasao neke podatke sa kojima ni sam ne zna sta ce ali je valjda kontao da ce tako da mi se osveti :)

Opet za vas kojima treba prevod sa srpskog na srpski:

Rekoh: "taj la.prestige u kog se svi kunete"
Znaci: "za ove tri godine ste mogli nesto i da naucite a ne da samo cekate da covek od kog ste mogli da naucite nesto (a niste) dodje ovde i kaze vam sta treba da radite dok vi svrsavate na pomen njegovog imena;"

Coveka niti poznajem niti imam nesto protiv njega nego imam protiv nesposobnih koji nista nece da nauce (kao sto je i on u jednoj poruci pomenuo) vec bi sve na gotovo da dobiju.
 
E zbog ovoga je ovaj forum i ugasen, napisao sam za Prestiza jer je on prije par godina pisao skoro svakodnevno ovdje i davao pa skoro sve tacne dugorocne prognoze, napustio je forum zbog prozivanja jer su svi mislili da on ne moze da pogrijesi, pa kad izgube novac on im je kriv ili ako pogrijesi u nekoj prognozi odmah ga docekaju na noz, isti slucaj je i sa tobom sada, dajes realne prognoze a oni ti traze uvid u finansijsko stanje, e zato smo mi Balkanci tu gdje jesmo...
Ja sam na forumu dugo, skoro od pocetka u kripto forumu, ima i par tema koje sam otvorio da bih pomogao drugima, u pocetku ovaj dio foruma je bio izvor raznih veoma korisnih informacija, pomagali smo jedni drugima na sve nacine, dok u kripto nisu usli padobranci 2017. koji su ocekivali da ce se sa 100 eura obogatiti i sje8ali su forum potpuno.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Zasto bi se neko plasio da spomene korisnicko ime? Angazovaces placenog ubicu za deo od tih 450.000+ USD koji su ti pretekli u stepenastoj kupovini BTCa? Uostalom, kakvo tvoje korisnicko ime? Ovo, ili prethodno? Mislim, ok ako si doktorirao u medjuvremenu, nije strasno da napravis novi nalog. Ako postanes plemic, mozes da napravis jos jedan, npr. "Baron Hlad".

Obrisali su ti, izgleda, taj post, pa mozes da pricas svoje price, ali ne pamtimo svi kao zlatne ribice. Rugao si se coveku da je shortovao od 6k ili 7k u vreme jurcanja ka ATH 2017. godine. Mogu moderatori i da ga iskopaju nazad, ali nikoga nije briga za to.
I ima itekako veze to ko je koliko dugo na forumu i koliko je aktivan. Anonimus moze da pise sta hoce i ne mozes ga uhvatiti ni za usi ni za rep. Pa ti se bre pravis lud za stvari koje si pisao ove nedelje, a ne da ti krajem 2021. ostanu repovi o 100k-200k BTC prognozi iz jula ili avgusta 2020.
A umes da prozivas coveka za nesto sto je pisao 2017, sto si ti citao sa ko zna kog naloga.
 
Nema leba od prozivanja.

Lepo napise svako cije su mu preporuke/prognoze donele najvise para i to je to, sve ostalo je nebitno.
 
Zasto bi se neko plasio da spomene korisnicko ime?

To je pitanje za tebe a ne za nas ovde.

Angazovaces placenog ubicu za deo od tih 450.000+ USD koji su ti pretekli u stepenastoj kupovini BTCa? Uostalom, kakvo tvoje korisnicko ime? Ovo, ili prethodno? Mislim, ok ako si doktorirao u medjuvremenu, nije strasno da napravis novi nalog. Ako postanes plemic, mozes da napravis jos jedan, npr. "Baron Hlad".

Jao, kako si me diskreditovao sada. Evo, svi smo impresionirani tvojim znanjem i umecem. Klanjam ti se.

Obrisali su ti, izgleda, taj post

Nisu. To sto ti ne umes da ga pronadjes je vec nesto drugo.

Rugao si se coveku da je shortovao od 6k ili 7k u vreme jurcanja ka ATH 2017. godine. Mogu moderatori i da ga iskopaju nazad, ali nikoga nije briga za to.

Da si nekad u zivotu procitao makar jednu knjigu umeo bi da citas i tumacis tekst. To sto sam napisao o njemu je bilo u zagradi a u kontekstu recenice da je prava cena bila oko 7K. Covek je prodao sve sto je imao na realnoj ceni i to je to. Nije zeleo da rizikuje i da ceka eventualni dalji hype. Njegova odluka. Inace, citat recenice koju nisi u stanju da pronadjes:

Isto kao sto je i BTC u proslom krugu dosao do $5-7K (ako me secanje dobro sluzi taj la.prestige u kog se kunete je sortovao sve sto je imao na $7K) a onda je u narednih par dana (nedelja) hype dogurao do $20K.

Znaci, da si se za sve ovo vreme malo edukovao i citao sta la.prestige pise onda bi razumeo sta sam hteo da kazem i zasto sam bas na tom nivou cene pomenuo njega.

A umes da prozivas coveka za nesto sto je pisao 2017, sto si ti citao sa ko zna kog naloga.

Otkricu ti tajnu needukovana osobo - ovaj forum je moguce pratiti i bez korisnickog naloga (kao gost).

Inace, ako nekog zanima ETH nema otpor sve do $650-$700.

P.S. Vidim da ni ja necu dugo da se zadrzim ovde :)
 
Da li se moderatori mozda secaju da li je ovaj podforum bio zakljucan za pracenje u tom periodu hajpa svima osim clanovima. Secam se da je bilo nekog ogranicenja, ali ne secam se tacno kakvog, a bilo bi zgodno ako se neko seca.
 
Nisu mogli da pisu novi clanovi.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Upao neko na Equus whitelist? S obzirom na defi hajp ovo će da ide 10x lagano
 
Da li se moderatori mozda secaju da li je ovaj podforum bio zakljucan za pracenje u tom periodu hajpa svima osim clanovima. Secam se da je bilo nekog ogranicenja, ali ne secam se tacno kakvog, a bilo bi zgodno ako se neko seca.

A na Balkanu nista novo. I dalje najvise vole da izigravaju Dzejms Bonda oni koji najmanje znaju.

P.S. Jedva cekam da dobijes odgovor na ovo pitanje :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno