Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisu mogli da pisu novi clanovi.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Hvala.
steta sto su izmenili to pravilo :)

@doktor hlad (skupio sam hrabrost)
bar za jedno govoris istinu, post je i dalje tu, a sto se tice tumacenja teksta, rekao bih da svoj tumacis narocito slobodno, i to vec par puta u poslednjih par postova. Spomenuh vec "hvatanje ni za usi ni za rep".
Sto se mene tice, citat (tj. deo na koji ciljam): "taj la.prestige u kog se kunete je sortovao sve sto je imao na $7K) a onda je u narednih par dana (nedelja) hype dogurao do $20K." je apsolutno omalovazavajuci. Stoji ceo post, svako moze da ga tumaci onako kako njemu izgleda u celini, a ne samo ovaj deo koji sam ja isekao.

btw, dobio sam odgovor, samo ti "ne umes" da ga nadjes (doduse ne od moderatora, ali svejedno je), i steta ako zabrana nije bila i za citanje, kako kaze izzy. Bila bi bas dobra prilika da jos jednom pravis jezicke vratolomije kako nisi ni napisao da nisi imao drugi nalog, vec samo da se forum moze citati i bez naloga, a da nista direktno nisi ni rekao.
Steta.
Mislim, posteno, mozda si ga stvarno i citao kao gost, ja samo pretpostavljam da nisi, jer likovima koji se tako koprcaju, liberalno tumaceci sopstvene recenice, ne verujem ni rec (sto mozda i jeste malo preterano).
 
Poslednja izmena:
Sta je to sa vama na Balkanu? Cim neko pomene cifre vece od 100 evra odmah mu se trazi da se pravda i objasnjava ne bi li dokazao da ne laze. Ja ucestvujem na nekoliko stranih foruma i vrlo aktivno na twitteru i nigde mi niko ne trazi da se pravdam i dokazujem bilo sta sto kazem. Osim na Balkanu.

Kao sto rekoh, sta ja mislim i znam je moja stvar. Nisam ovde da se bilo kome pravdam a jos manje da iznosim svoje finansijsko stanje.

A za vas kojima je potreban prevod sa sprskog na srpski:

Recenica: "Ako sidje ispod 9K ja bih kupio bar jos 50 BTC"
Znaci: "Ja sam toliko siguran da nece sici ispod 9K da cak i ako sidje ispod te cifre to ce biti iskljucivo kratkorocno i vrlo brzo ce da se vrati na trenutni nivo da bih kupio bar jos 50 BTC u tom slucaju."

A to da li ja imam pare da kupim 50BTC, koliko sam vec kupio, kada sam kupio, koje mi je finansijsko stanje... to je vec moja privatna stvar.

E da, a vidim i gore neki post gde me neki lik proziva a ne sme da mi pomene korisnicko ime. Ni taj deo nisam bas najbolje ukapirao ali takodje balkanski recept ako hoces da diskreditujes sagovornika je da "pronadjes" podatak od kada je on na forumu. A taj podatak ne znaci ama bas nista. Ali vidim da ga je mnogo pogodilo sto nije razumeo sta sam hteo da kazem recenicom "taj la.prestige u kog se svi kunete" pa se sav uznemirio i onda od muke je pronasao neke podatke sa kojima ni sam ne zna sta ce ali je valjda kontao da ce tako da mi se osveti :)

Opet za vas kojima treba prevod sa srpskog na srpski:

Rekoh: "taj la.prestige u kog se svi kunete"
Znaci: "za ove tri godine ste mogli nesto i da naucite a ne da samo cekate da covek od kog ste mogli da naucite nesto (a niste) dodje ovde i kaze vam sta treba da radite dok vi svrsavate na pomen njegovog imena;"

Coveka niti poznajem niti imam nesto protiv njega nego imam protiv nesposobnih koji nista nece da nauce (kao sto je i on u jednoj poruci pomenuo) vec bi sve na gotovo da dobiju.

Kompleksasu, sumu si pomenuo sam, i to pod ovim kontekstom:
Samo pola? Ako sidje ispod 9K ja bih kupio bar jos 50 BTC.
Pod kojim uslovima ti njemu govoris to? Ti ne znas koliko on para ima, a ni on ni mi ne znamo koliko ti imas, mozda je njemu Balkanskom jadniku 0.5 isto sto i tebi 50? Apsolutno NISTA pametno nisi rekao, samo si iskoristio sansu da se isprsis.

Pre toga je lik uporedio tvoju tvrdju sa McAfee-ovom, i to najlegitimnije, pa si se iskompleksirao na njegov smajli i kao kontraargumentovao ga da je McAfee *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* koji ne zna sta prica i da je to rekao bez potpore i elaboracije, a ti si zapravo izjavio isto tako, jedini termini koje znas su SMA, overbought i oversold...

Ok ajde da te pitam, kulturno, mozda drugi pristup nesto promeni...

Kazes da si nesto, valjda ispravno (to je moja pretpostavka inace cela prica gubi smisao) vec odradio na 6k, ne znam sta to moze biti a da nije long? Pod pretpostavkom da je long, zasto sada, na 11, cekas da padne na 9, da bi kupio BTC, zasto ne longujes? Cekas 20% da uzmes na price movement BTCa, pored toliko altova, okej suma od 50 BTCa ne moze bas da se uleti i izleti iz altova, a sumu si pomenuo sam i kao sto vidis bitan je faktor u prici.

Ako dodjes na forum i krenes da prosipas pamet, ali i cifre, budi spreman da to potporis argumentima a mozda i slikama, AKO zelis da te neko shvati ozbiljno. Ako zelis smajli koji vristi od smeha i place, onda naravno da ne moras nikome da se pravdas, pisi sta god pozelis :). Uporedjivanje "Balkanaca" sa tvojim Twitter bubble-om necu ni da komentarisem...
 
Poslednja izmena:
bar za jedno govoris istinu, post je i dalje tu, a sto se tice tumacenja teksta, rekao bih da svoj tumacis narocito slobodno, i to vec par puta u poslednjih par postova. Spomenuh vec "hvatanje ni za usi ni za rep".
Sto se mene tice, citat (tj. deo na koji ciljam): "taj la.prestige u kog se kunete je sortovao sve sto je imao na $7K) a onda je u narednih par dana (nedelja) hype dogurao do $20K." je apsolutno omalovazavajuci. Stoji ceo post, svako moze da ga tumaci onako kako njemu izgleda u celini, a ne samo ovaj deo koji sam ja isekao.

Da bi neko bio pismen nije dovoljno samo da prepoznaje slova vec i da razume to sta cita.

To u prevodu znaci da moras da citas recenicu od pocetka do kraja i da razumes zasto je taj deo u zagradi bas na tom mestu a ne na nekom drugom. Idi malo procitaj neku knjigu, nece ti skoditi (lektiru za osnovnu skolu npr).

btw, dobio sam odgovor, samo ti "ne umes" da ga nadjes

To je zato sto meni odgovor nije potreban jer znam kako sam pratio forum. Potreban je tebi koji se tolko koprcas da dokazes nesto a ni sam ne znas sta.

Bila bi bas dobra prilika da jos jednom pravis jezicke vratolomije kako nisi ni napisao da nisi imao drugi nalog, vec samo da se forum moze citati i bez naloga, a da nista direktno nisi ni rekao.

Kao sto rekoh, toliko se koprcas da nesto dokazes da si se upleo k'o pile u kucine. A ne znas ni sam sta dokazujes, niti kome, niti zasto. I sta bi bilo i da sam imao drugi nalog koji sam koristio da citam poruke? Sta je time dokazano? Sta si tim dokazom postigao? Mis'im stvarno... u koji razred ides?

Mislim, posteno, mozda si ga stvarno i citao kao gost, ja samo pretpostavljam da nisi, jer likovima koji se tako koprcaju, liberalno tumaceci sopstvene recenice, ne verujem ni rec (sto mozda i jeste malo preterano).

E, to me mnogo pogadja da li ti u nesto verujes ili ne.
 
Kazes da si nesto, valjda ispravno (to je moja pretpostavka inace cela prica gubi smisao) vec odradio na 6k, ne znam sta to moze biti a da nije long? Pod pretpostavkom da je long, zasto sada, na 11, cekas da padne na 9, da bi kupio BTC, zasto ne longujes? Cekas 20% da uzmes na price movement BTCa, pored toliko altova, okej suma od 50 BTCa ne moze bas da se uleti i izleti iz altova, a sumu si pomenuo sam i kao sto vidis bitan je faktor u prici.

Zato sto ni jedan pametan covek ne ulazi sa svim sto ima.

Da, imam btc koji sam izrudario 2012 i koji cuvam iz emotivno/sentimentalnih razloga do daljnjeg.
Da, napravio sam long novembra 2018 na nekih $6K.
Da, napravio sam long decembra 2018 na nekih $4K.
Da, napravio sam long u martu 2020 na nekih $5,5K.

Ali to ne znaci da sam sve novce koje imam ulozio u long na btc. To ni jedan pametan covek ne radi. Ali to ne znaci da ne bih dokupio sada kada bi na ovim nivoima doslo do korekcije na ispod 9K. Cifra od 50BTC je trebala da kaze da bih dokupio mnooooogo. Da li bih dokupio bas 50BTC ili 5 ili 500 je iskljucivo moja stvar i nema potrebe da se hvatas za taj momenat.

Sto se tice "shvatanja ozbiljno"...

Ja sam ovde dosao da diskutujem, razmenjujem misljenja, dajem svoje ideje. Da li ce neko da me shvati ozbiljno sasvim je nebitno. Kako sam dosao ovde tako uvek mogu i da odem. Nista strasno ni za mene ni za vas. Jedino sto je sigurno je da necu ovde da se bilo kome dokazujem, pravdam, objasnjavam, dostavljam svoju finansijsku situaciju i slicno.
 
Jel razumes u kom kontekstu si rekao 50BTC? Ajmo ponovo...

Kako mi da znamo sta cifra "treba da kaze", to sam pitao i u proslom postu ali dzabe. Covek sa balkana je pitao da li ce ispod 9 da kupi pola, ti si uleteo ma kojih pola JA KUPUJEM PEDESET. Tu prestaje da bude tvoja stvar, kada vec dajes prognoze, mogao si da se izrazis drugacije, trebao si da se izrazis drugacije, trebao si da se izrazis preciznije. Kao sto si sad napisao, dosta preciznije i sa dosta vise detalja, dovoljno da svako od nas izvali da si izolovan slucaj i da ne treba da prate tvoje poteze, pogotovo kad ne znas da se izjasnis pravilno. Pritom je naravno i upitno sve sto tvrdis za sebe, tako da ko ce da slusa tebe, ko ce uopste i da cita tvoje postove, ostaje da se vidi :p.

Da bi neko bio pismen nije dovoljno samo da prepoznaje slova vec i da razume to sta cita.

To u prevodu znaci da moras da citas recenicu od pocetka do kraja i da razumes
zasto je taj deo u zagradi bas na tom mestu a ne na nekom drugom. Idi malo procitaj neku knjigu, nece ti skoditi (lektiru za osnovnu skolu npr).

Kao sto rekoh, toliko se koprcas da nesto dokazes da si se upleo k'o pile u kucine. A ne znas ni sam sta dokazujes, niti kome, niti zasto.

Ovaj oblik ironije se naziva groteskom. Vec si dokazao da ne razumes ni sopstvene postove tako da nema potrebe za refleksijom..

Ima nesto sto se zove kredibilitet ako ga zelis moras da ga zaradis, ako ga ne zelis nama isto, ali nema durenja na ismevacke smajlije :d. I nema prozivanja likova sa nebrojeno puta jacim kredibilitetom nego sto je tvoj.
 
Poslednja izmena:
@doktor hlad
Da odgovorim i na ovo, iako je besmisleno, jer ce verovatno sve biti pobrisano (nista ja necu prijavljivati, nego ima ovde nekih pilicarskih uvreda, a i odstupanja od teme za sta sam i sam kriv, a to se najcesce brise).
Moj cilj uopste nije bio da dokazujem kako si ti citao forum, koga briga za to. Nego se pojavljuju sa vremena na vreme ovde takvi "daning-krugerovci" sa bombasticnim izjavama bez ijednog grafikona i postupka, pa ako pogode, citiraju sami sebe da pokazu kako su pametni, a ako ne pogode, ili su banovani zbog bezobrazluka, nikom nista, drugi nalog i teraj.
Mislim, ne bi se tu nista posebno ni dokazalo, i dalje bi bile pretpostavke, ali ovo i nije sud, a i to sa drugim nalogom je samo deo mog prvobitnog posta, nisam ni planirao da razglabam o tome posebno.
 
Jel razumes u kom kontekstu si rekao 50BTC?

Da. U kontekstu da ne verujem da ima bilo kakve sanse da ce BTC da ide ni ispod 10K a pogotovo ne ispod 9K.


Ima nesto sto se zove kredibilitet ako ga zelis moras da ga zaradis

Ne zelim. Sta da radim s njim?

I nema prozivanja likova sa nebrojeno puta jacim kredibilitetom nego sto je tvoj.

Kako se meri kredibilitet?

Koliko ti likovi imaju intervjua datih za Cointelegraph i Coindesk? Ja dvocifreno.
Koliko ti likovi imaju odrzanih govora na bitcoin konferencijama na skoro svim kontinentima? Takodje dvocifreno.
Koliko imaju pratilaca na twitteru? Ja trenutno na 70K.
Imaju li mozda neki sajt sa bitcoin analitikom i ako imaju koliko taj sajt ima mesecnih klikova? Kod mene trenutno oko 4Mil mesecno.
Znaju li ti likovi nesto konkretno da napisu ovde osim pitanja kada ce la.prestige da dodje?

Mogao bih da pitam i koliko su ti likovi zaradili od kripta do sada ali sam vec rekao da je to moja privatna stvar tako da cu to pitanje da preskocim.

Ili mozda ima neka druga metodologija kojom se meri kredibilitet?
 
Moj cilj uopste nije bio da dokazujem kako si ti citao forum, koga briga za to. Nego se pojavljuju sa vremena na vreme ovde takvi "daning-krugerovci" sa bombasticnim izjavama bez ijednog grafikona i postupka, pa ako pogode, citiraju sami sebe da pokazu kako su pametni, a ako ne pogode, ili su banovani zbog bezobrazluka, nikom nista, drugi nalog i teraj.

A sta bih ja imao od toga da nesto odvalim pa da onda sam sebe citiram posle? Kao sto sam vec rekao, ja ovde mogu da podelim svoja razmisljanja. Mogu da pojasnim ako neko zeli da razume kako sam dosao do tih razmisljanja. A da se bavim tim stvarima da nesto lupetam pa da se posle hvalim kako sam pogodio ili sta vec... imam ja previse godina za tako nesto.
 
Da. U kontekstu da ne verujem da ima bilo kakve sanse da ce BTC da ide ni ispod 10K a pogotovo ne ispod 9K.

To je lik pitao, tako si i trebao da mu odgovoris, a ne onako kako si odgovorio. Iz vise razloga/perspektiva.

Ne zelim. Sta da radim s njim?

Preskocis ovo sto sada radis, ili preferiras da radis ovo?

Kako se meri kredibilitet?

Koliko ti likovi imaju intervjua datih za Cointelegraph i Coindesk? Ja dvocifreno.
Koliko ti likovi imaju odrzanih govora na bitcoin konferencijama na skoro svim kontinentima? Takodje dvocifreno.
Koliko imaju pratilaca na twitteru? Ja trenutno na 70K.
Imaju li mozda neki sajt sa bitcoin analitikom i ako imaju koliko taj sajt ima mesecnih klikova? Kod mene trenutno oko 4Mil mesecno.
Znaju li ti likovi nesto konkretno da napisu ovde osim pitanja kada ce la.prestige da dodje?

Mogao bih da pitam i koliko su ti likovi zaradili od kripta do sada ali sam vec rekao da je to moja privatna stvar tako da cu to pitanje da preskocim.

Ili mozda ima neka druga metodologija kojom se meri kredibilitet?

Daj linkuj te govore da vidimo da li si tamo NESTO rekao?
 
Daj linkuj te govore da vidimo da li si tamo NESTO rekao?

A znaci opet moram da se nekome dokazujem? Da vi ovde proverite da li ja znam nesto?

Evo sad cu, sve trcim :) Kao sto rekoh, ja ovde nisam da se dokazujem bilo kome. Najbolje da ja lepo nastavim svojim putem da vas ne ometam u vasim kredibilitetima ovde :)
 
Vrhunac ali vrhunac apsurda bi bio da smo (ako smo, mozda je moj jak utisak glede podudarnosti stila skroz pogresan) upravo prisustvovali prozivanju nekoga ko je otvorio ovu temu. Bizzare. :-devil-:
 
Hoće li neko već da obriše ove besmislice?

Već danima kad kliknem na ovu temu ništa vredno čitanja nisam video.

Demonstracija besmislenosti poslednjih dve strane:
A sada odoh da sednem u moj tesla džip, da se odvezem do Floride, jer imam zakazano poletanje za Mars. I naravno neću ništa da dokazujem jer to je moja stvar koju pominjem u razgovoru samo da bih vam rekao koji sam ja baja a vi čiča gliše
 
Ja ne razumijem nervozu, hajd da je bear market pa da gubimo lovu, al sad kad zaradjujemo treba da budete happy.
 
Ja ne razumijem nervozu, hajd da je bear market pa da gubimo lovu, al sad kad zaradjujemo treba da budete happy.
To su "All in" ulagači (ovaj 50btc ulagač). Uvek su nervozni. Sada jer su u dolarima, sutra jer će kupiti na vrhu, prekosutra jer će prodati sa 20% profita, pa će da žale što nisu prodali gaće da kupe BTC 2 godine ranije. Doktor 50 BTC Hlad. :)
 
Poslednja izmena:
Pa ja bih pobrisao pošto uglavnom pratim temu i reagujem ali sad čekam da vidim te intervjue, koferencije i ostalo sa spiska :)

konferencije ali na skoro svim kontinentima :) samo sad ta recenica "skoro" moze da se tumaci da je u pitanju 1 kontinent sto se može protumačiti da su to skoro svi kontinenti jer ih fali po nekim tumacenjima jos 4, a po opste prihvacenom tumacenju jos 6. A može i da znači da su u pitanju 6 kontinenata od 7 ako cemo po opsteprihvacenom stanju samo nema potrebe da se bilo sta dokazuje. Uglavnom, kao neko ko je procitao neku knjigu, samo pisac zna sta je pisac hteo da kaze.
 
Sprema se skok ponovo. Altovi se primicu ovogodisnjem vrhu. Opalice i BTC na novi top. Ako krene veceras za 2-3 dana bicemo na oko 13500.

Tapatalk from Poco loco
 
Sprema se skok ponovo. Altovi se primicu ovogodisnjem vrhu. Opalice i BTC na novi top. Ako krene veceras za 2-3 dana bicemo na oko 13500.

Tapatalk from Poco loco

Uh iz tvojih usta u bozije usi. Po meni i ne moze vise od 13.5 u ovom run-u i to je moj zacrtan cilj pa ide pad do 8.5-9.5. Mozda tamo novembar-decembar predje 13.5 i napadne 20.
 
Vremena je sve manje za short-ovanje ali nas očekuje vrlo nepredvidiva zima.

Kako sada stvari stoje, holdovaću do novembra no matter what.

Do tada prodajem samo visoko zacrtane ciljeve. Tipa, ADA sam odradio skoro x4, ETH 600 ako dodje, BTC 20-30K.

U novembru ću ići u short najverovatnije ako se nešto ne promeni drastično, tipa krene u primenu vakcina.

Sledeći, novi 4yr ciklus run ima malo šansi po meni u ovom trenutku.

Još uvek ima dovoljno BTC-a u opticaju da nema potrebe za velikim pomeranjima na gore, sasvim fino zaradjuju i sa polugama u već obuhvaćenom velikom rasponu cene, a u novembru će početi novi pad berzi nakon US izbora i značajnih pogoršanja svuda u svetu zbog virusa.
 
Uh iz tvojih usta u bozije usi. Po meni i ne moze vise od 13.5 u ovom run-u i to je moj zacrtan cilj pa ide pad do 8.5-9.5. Mozda tamo novembar-decembar predje 13.5 i napadne 20.
Ja mislim 13.5K do kraja meseca sigurno, verovatno i u sledecih par dana. Do kraja jeseni mislim da moze preko 15 da dohvati. Posle toga treba dobro proceniti situaciju.

Možda od sada ne bi trebalo izlaziti sa preko pola.. ako pričamo o nekoj "opipljivoj" cifri.
Ja jos ni u ludilu ne razmisljam o bilo kakvom izlazu, ima ovo snage za mnogo vise. Sad se na dampu kupovalo sakom i kapom, jasno je da ce ici jos gore i da se akumulira. Eventualno kad BTC dohvati 15-16K (ako dohvati) razmislicu da prodam malkice altova koji bi trebalo da se skoro dupliraju u odnosu na ovu cenu i eventualno cekati pad da se dokupi. Nije iskljuceno da opet malo vidimo pad krajem godine i da se sledece nastavi skok. Rano je jos za takve analize, mirise ali ne mora da znaci.

Vremena je sve manje za short-ovanje ali nas očekuje vrlo nepredvidiva zima.

Kako sada stvari stoje, holdovaću do novembra no matter what.

Do tada prodajem samo visoko zacrtane ciljeve. Tipa, ADA sam odradio skoro x4, ETH 600 ako dodje, BTC 20-30K.

U novembru ću ići u short najverovatnije ako se nešto ne promeni drastično, tipa krene u primenu vakcina.

Sledeći, novi 4yr ciklus run ima malo šansi po meni u ovom trenutku.

Još uvek ima dovoljno BTC-a u opticaju da nema potrebe za velikim pomeranjima na gore, sasvim fino zaradjuju i sa polugama u već obuhvaćenom velikom rasponu cene, a u novembru će početi novi pad berzi nakon US izbora i značajnih pogoršanja svuda u svetu zbog virusa.

Ja isto ne verujem da cu ista prodavati bez neke ozbiljnije cifre. Za sada sam miran sto se novca tice, nemam nikakve potrebe. Kao sto rekoh u citatu iznad, mirise mi na oporavak ali jos je rano za nekakvu ozbiljniju analizu. Vakcine su najavljene, berze pokazuju naznake oporavka, to je sjajan znak i moguc je neki pump.
Putim je zvanicko potpisao da se legalizuje kripto u Rusiji ali bez mogucnosti placanja, sto je ipak jako pozitivan znak.
ETH je trenutno bas jak, iako je cena visoka sve se pokupovalo na ovom dampu tako da mislim da moze da dohvati i preko 600$ i tu bi trebalo eventualno traziti priliku za izlaz sa bar 20% i cekati priliku za dokupljivanje. Ako BTC dohvati 30K racunaj da ce altovi skociti bar 4 do 5x u odnosu na ovu cenu, 600$ je realno smesno. To moze do kraja meseca lagano.
Ja sam po obicaju u LTC-u i ne komplikujem nista posto mi se uvek obije o glavu ali ETH bas sjajno deluje.
 
Nesto je previse miran LTC...........valjda moze da izvuce do 75 narednih nedelja (ili dana jos bolje) da ja izadjem lagano
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se unapred sto je off, ali mislim da bi bilo lepo da neko od ozbiljnijih otvori thread na temu Ampleforth-a :type:
 
@John Cena
To ces docekati bez ikakvih problema. Ako BTC dohvati 13K dohvatice i LTC bar 70.

@cronaldooo bar 70% ljudi nema pojma o cemu pricas. Ako si upoznat, slobodno otvori temu i baci linkove da vidimo kakva je prica. Samo da se otvori nece.

Tapatalk from Poco loco
 
^ Ja sad izguglao selo u Engleskoj :d

Nakon toga izguglao da je AMPL novčić pao sa 4$ na manje od 1$ za tri nedelje...
 
To su "All in" ulagači (ovaj 50btc ulagač). Uvek su nervozni. Sada jer su u dolarima, sutra jer će kupiti na vrhu, prekosutra jer će prodati sa 20% profita, pa će da žale što nisu prodali gaće da kupe BTC 2 godine ranije. Doktor 50 BTC Hlad. :)

Zato zlatno pravilo, u kripto samo 2-4% ukupne imovine. Ljudi u 20-im mogu i 10-15%, imaju ceo život da se oporave ako se desi najgore, mi matorci nemamo.

Što se tiče mojih predviđanja, ja i dalje očekujem da će 2020. biti godina sa dva sloma berzi, drugi dosta manji od prvog. Kad berze krenu da se koriguju, korigovaće se i kripto. Apsolutno je previše optimizma i na berzi i u kriptu, što ono kažu u bull marketu svako misli da je genije, mora u nekom momentu hladan tuš to da ohladi. Već se sa svih strana čuje da nećemo opet videti BTC ispod 10k, što je praktično garancija da hoćemo. Sad, biće vrlo zeznuto tempirati kad će to da se desi, ne usuđujem se da dam nikakvu prognozu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno