Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Zdravo svima,

Drugi uređaj u dečijoj sobi, već nekoliko dana ne može ništa da se pusti..

Ostaje mi još samo da polupam uređaj, sve sam drugo probao..

Pozdrav svima. Imam jedan prilicno iritantan problem boxom. Posle dana negledanja, daljinski je neupotrebljiv, box ne prima signal. Tek posle restarta radi. Ima li neko nekakvo resenje?

@zoki82 @Freelander Hajde kucnite nam privatnu poruku sa svim detaljima, rado ćemo proveriti sve za vas.

Zna li ko ima li dodatni stb za drugi tv?

Moguće je rentirati i drugi STB uređaj, po ceni od 350rsd mesečno 🙂
 
Da li se HBO max placa dodatno kada se aktivira u yettel aplikaciji? Tamo pise da je cena nesto preko 800 din.
 
Mislim da su već iz yetela odgovorili na to pitanje u ovoj temi. Rekli su da nije moguće aktivirati hbo max čak i ako imate najjači paket. Naravno pričam o hipernetu, a ne o mobilnim paketima koji u sebi imaju hbo max
Aplikacija HBO Max je dostupna za aktivaciju preko naših tarifnih paketa koji podržavaju ovaj servis, kao slot, ali se još uvek ne nalazi kao deo u okviru platforme HBO Premium.

Lep pozdrav!
Evo našao
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, sinoć su postojale smetnje u funkcionisanju Hipernet usluga, poteškoće su sada otklonjene ukoliko je potrebno možete pokušati sa restartom, svakako ekipa podrške vam stoji na raspolaganju. Hvala na strpljenju kao i razumevanju.

Lep pozdrav!
 
Zdravo,

Svakodnevno na našem sajtu objavljujemo sve novitete i promene u samoj ponudi, pa ti savetujem da nastaviš da nas pratiš za sve informacije vezano za Hipernet uslugu 🙂
U prevodu, nema ništa od Android TV aplikacije još?
Sunce mu poljubim, to stvarno nije toliko veliki posao...
 
Pozdrav svima, sinoć su postojale smetnje u funkcionisanju Hipernet usluga, poteškoće su sada otklonjene ukoliko je potrebno možete pokušati sa restartom, svakako ekipa podrške vam stoji na raspolaganju. Hvala na strpljenju kao i razumevanju.

Lep pozdrav!
Kod mene nisu otklonjenje jos uvek. Da li znate kad ce biti? Nemam ni internet ni televiziju od sinoc.
 
Evo jednog predloga: U Hipernet TV mobilnoj aplikaciji ubacite u podesavanjima mogucnost promene kvaliteta videa, ovo je od krucijalne vaznosti prilikom gledanja vase platforme preko mobilnih podataka na telefonu/tabletu, posto smanjenje kvaliteta videa ne utice u velikoj meri pri gledanju na manjim ekranima, a usteda mobilnih podataka je ogromna. Nazalost ova opcija je postojala na ranijoj verziji aplikaciji za stb i vi ste je 'ladno ukinuli. Takodje mozete da se malo "otvorite", npr. ko koristi vas mobilni internet i gleda vasu TV platformu da se ne obracunava potrosnja (recimo da postoji kvota od 10GB).
 
Može i jedno i drugo
 
Ali kako SBB (United Media) puca sebi u nogu blokiranjem N1 i Nova S, znači oni bi da šire svoju propagandu ali samo preko SBB domena 🤭😅
Aj da blokiraju SK kanale, ali N1? Pa zar oni stvarno misle da će ljudi da plaćaju Eon zbog N1? Možda neko i hoće ali 99% ljudi koji bi tu i tamo i gledali jednostavno će zaboraviti da postoji. Umesto da se trude da šire svoju propagandu oni se trude da je ograniče.
Tragikomendija 🤯

Zvala me pre 10-ak dana neka njihova da mi nudi SBB 12 meseci besplatno haha, znači oni čekaju da raskinem ugovor nakon 15 godina da bi mi nudili pogodnosti 🙄
Rekoh zakasnili ste i aj ćao.
 
Zvala me pre 10-ak dana neka njihova da mi nudi SBB 12 meseci besplatno haha, znači oni čekaju da raskinem ugovor nakon 15 godina da bi mi nudili pogodnosti 🙄
Rekoh zakasnili ste i aj ćao.
Hahaha joj isto mi se desilo. Iskreno bio sam bezobrazan. Ako se nisu setili kao starom korisniku da ponude pogodnosti po isteku ugovora, novog nece ni dobiti. Barem dok ne istekne yetel a oni ne ponude jeftinije.
 
Nisam imao priliku da isprobam Hipernet TV app na mob pa me interesuje kakva su iskustva što se tiče kvaliteta slike? Takodje ako je neko koristio preko browsera na laptopu?
 
Jedna mrsava dvojka :cool: Slika je OK, dok radi ali mi se desava da krene da "secka", nije fluidna, gledam na Samsungovom tabletu, mozda je do same aplikacije, ne znam da li i drugi imaju ovaj problem, moj utisak je da je sama aplikacija vrlo zahtevna i "jede" mnogo resursa Android sistema. Tablet ima samo 3GB RAM-a, pa je problem mozda tu, medjutim na taj isti uredjaj savrseno radi EON aplikacija pri najboljem kvalitetu videa. Sama podesavanja u aplikaciji skoro da ne postoje, nema opcije cast-a, ne mozes podesavati kvalitet videa, uvek je na max, tako da za 1h gledanja povuce nesto manje od 2GB podataka, sto je ok kad si na wi-fi, ali ako koristis mobilne podatke.. Na browser-u nisam ispratio situaciju. Sve u svemu jedan potpuno nedovrsen proizvod koji je daleko i od beta testiranja, kao i kompletna Yettelova TV platforma.
 
Nisam imao priliku da isprobam Hipernet TV app na mob pa me interesuje kakva su iskustva što se tiče kvaliteta slike? Takodje ako je neko koristio preko browsera na laptopu?
Dobra je aplikacija, sve lepo radi, a web je i najbolji deo Hipernet priče, tu bukvalno sve radi savršeno, i stream je brži nego preko samog boxa. Znači za web čista petica (od nula do pet)
 
Da li je neko isprobao EON-ov daljinac SDOTT0202 na ovom Hipernetovom boxu?

Pisalo se ranije kako taj EON-ov bluetooth daljinac može da radi na svakom STB-u, samo se preko Bluetooth-a poveže-upari sa nekim boxom.

Pa me zanima da li je neko to pokušao i na ovom ZTE BOX-u i kako mu je isti radio na Hipernet aplikaciji? Da li se može normalno rukovati svim funkcijama - Mute, Back, Menu, TV, EPG, REC, Info, Pause, Search,... ili radi samo ono najosnovnije (kursori, menjanje kanala, zvuka, paljenje-gašenje,...)?
 
@Yettel Srbija Mogli biste da dodate pretragu na web-aplikaciji... A i na interfejsu iste na box aplikaciji da poradite. I da dodate "favorites" opciju - da korisnici sami zakače omiljene kategorije, filmove, serije, kanale koji će im se pojavljivati po karticama...
Ja sam im to za "favorit listu" (tzv. Moji kanali ili Moj izbor) tražio još u decembru 2021. I od onda iznova tražio barem još 3-4 puta do danas. I svaki put isti odgovor: Radimo na tome, biće uskoro.... Jedino što se od tada novo desilo je da su poboljšali EPG ali su ukinuli brzu listu kanala pritiskom na levi kursor i brzi pristup listi-pregledu emisija na tom trenutnom kanalu koji gledamo pritiskom na donji kursor.
 
Da li je neko isprobao EON-ov daljinac SDOTT0202 na ovom Hipernetovom boxu?

Pisalo se ranije kako taj EON-ov bluetooth daljinac može da radi na svakom STB-u, samo se preko Bluetooth-a poveže-upari sa nekim boxom.

Pa me zanima da li je neko to pokušao i na ovom ZTE BOX-u i kako mu je isti radio na Hipernet aplikaciji? Da li se može normalno rukovati svim funkcijama - Mute, Back, Menu, TV, EPG, REC, Info, Pause, Search,... ili radi samo ono najosnovnije (kursori, menjanje kanala, zvuka, paljenje-gašenje,...)?
Ја сам повезао, ради солидно, нема свих команди, али то је и очекивано, на пример Mute дугме не постоји на Еон даљинском, ЕПГ дугме такође, али основне функције раде без проблема, у ЕПГ се улази кликом на Back стрелицу, не сећам се само како беше на ону почетну страну, тј. данас на програму страну може да се оде.
 
Nazad
Vrh Dno