Šta je novo?

Demon's Souls

Ima i bolja fora da za cas nagruvas levele (100 i vise levela za mozda 15 minuta posla).

Fora je u tome sto moras da nadjes nekog igraca koji je slican tvoj nivo (da moze da te napadne kao black phantom). Treba ti jos i magija da mozes da uzimas duse (tj njihovu vrednost , ali kao sto vidis , ne secam se niceg vise kako se sta zove) ... Ako nemas tu magiju pogledaj u wiki kako mozes da je pokupis i savetovao bih ti da to juris prvo, posto ces sa njom moci da farmas i onog bp sa 4-2 (koliko se secam) a to ti je 150 000 za 3 minuta posla.

Prvo metod je sledeci , dogovoris se sa nekim igracem da te napadne kao bp , i onda pomocu te magije farma on tebe (ili ti njega kako se dogovorite) a onda naglo izadjes iz igre (da ne bi izgubio levele, posto svaki put kad ti uradi magiju skida ti level kao false king) ili preko restarta na konzoli ili mislim da moze i preko optionsa pa quit. Igra ce zapamtiti kolicinu dusa ali nece level koje si pogubio ;) . Provereno vise puta. Dve stvari na koje moras da obratis paznju:
1. Da imas dovoljno onih napitaka za dopunjavanje mane (kolicine magija)
2. Gledaj da ti budes prvi koji ce da se nafarma, posto moze da se desi da te lik za**** (isto provereno :d ).

Drugi metod imas opisan na wiki i manje je rizican ali smara ponavljanje a i manje se uzima pa ti vidi koliko jak zelis da budes :)
 
Ja sam mislim SL162, presao 4x, ali nisam uspeo da uzmem onaj Pure Bladestone ima li neko voljan da pomogne ? :)

Pazi ne secam se ko ima bese to oruzje, dal ja ili Vampirbg, znam da je neko nekom dao, mislim da sam ja njemu. Moras da grindas do nekog 180 SL, ja sam preko 200.
I igra nije kod mene, ali mogu je lako uzeti.
Mislim da smo ja i Markomanix samo uspeli da uzmemo Pure Bladestone, garantujem vam da sam ubio onog kostura 150 puta, to je min 10h vremena....:zgran:
 
Na 4-3 sa Pure Black WT imas skeletona Dual Katana BP, on ispusta Pure Bladestone jednom u dvesta puta (prema wiki-u)...
Ako farmas taj deo pokupices ga sigurno, a evo ti i video da ti pomogne:

http://www.youtube.com/watch?v=3k95EOiFiLw

1.
Sve fazone sam davno izucio, prvi je poceo da igra psiho i jos jedan decko ne secm mu se imena ja sam uzeo odmah za njima ... Ja sam taj deo probao min. 80 puta ali nista nisam vise imao strpljenja.

2.
Isto tako ona dva gustera u onom delu gde je boss ono veliko letece cudo sto gadja strelama. Ja ih pogodim ali oni mi pobenu, imas 3x da ponovis a posle moras ponovo da predjes igru !?!? U kako me to nerviralo !!!! To nisam uspeo da zavrsim. Mislim da je to za Pure Cloudstone ?

3.
Guster odmah iza farmovanja 4-2 kod onog skeleta sa crvenim ocima, uvek pobegne imas 3x, pa onda ponovo igru... Nisam uspeo.

4.
U onoj mocvari na ima onaj tajni zadatak gde se bosis s onom zenskom gde je ona super, super brza i treba je ubiti macem dok ti bezis kao puz kroz mocvaru, probao 30x i nista na kraju sam je ubio s ledja onaj jedan udarac, i spustio trofej.

Sve u svemu svaka cast ko uspeo da uzme Platinum u ovoj igri, ja pored 120h+ nisam uspeo.
 
Kosturi su smesni kad imas lak armor, samo skocis na stranu, pokusaj da naucis njihove pokrete, to je najveca tajna ove igre.
Ko shvati kako neprijatelji funkcionisu,kao i u svakom pravom RPG-u, tome igra nece biti preterano teska.
Meni su na kraju jednu bile smesne cheap deaths scene, kad zbog loseg dizajna lvl ja ginem, ali takvi su japanci, hardcore do daske, ne bunim se mnogo.
Jao bre moracu da stavim ovu temu u ignore listu da ne pocenem opet da igram, dosta mi je FFXIII sada. :)
 
Marko ima Pure Bladestone oruzje... Ja imam vecinu ostalih... Inace fora za Pure Bladestone je da na PBWT prilazis s ledja BP Black Skeletonu i ubijas ga... On se nalazi na 4-2 na ulazu u poslednju pecinu... Trebace ti gomila pokusaja i zivaca... Sreca pa su Marli i Marko to odradili pre mene :D

Ja sam se jedino smarao sa komarcima na 5-2... Inace, izuzev Bladestone, mnogo je lakse naci Pure nego Chunk... (imas ih par na 5-3 samo sto treba da pazis na bebe i da imas dobar poison resistance) Chunkovi su me namucili...
 
Jao bre moracu da stavim ovu temu u ignore listu da ne pocenem opet da igram, dosta mi je FFXIII sada. :)

Imam Temple Knight-a SL30 koji ima skoro sva oruzja upgrade-ovana na +5,skoro sve prstenje,oklope,legendary souls itd,pa ako krenes ponovo da igras dodji 20-og levela i snabdecu te sa svim sto ti treba.Ovo vazi i za sve ostale zainteresovane!

PSN:kiza_karanovic

P.S.Imam americku verziju igre
 
Poslednja izmena:
Imam Temple Knight-a SL30 koji ima skoro sva oruzja upgrade-ovana na +5,skoro sve prstenje,oklope,legendary souls itd,pa ako krenes ponovo da igras dodji 20-og levela i snabdecu te sa svim sto ti treba.Ovo vazi i za sve ostale zainteresovane!

PSN:kiza_karanovic

P.S.Imam americku verziju igre

Hehe/:-devil-:
Pa ja SL 200, presao sam igru 4 puta. :)
Nije fora imati +5 oruzja vec unique, ta su mnooogo jaca.
Sta ja znam, mozda bi mogli malo coop-a ako su svi podjednaki SL.
 
Imam Temple Knight-a SL30 koji ima skoro sva oruzja upgrade-ovana na +5,skoro sve prstenje,oklope,legendary souls itd,pa ako krenes ponovo da igras dodji 20-og levela i snabdecu te sa svim sto ti treba.Ovo vazi i za sve ostale zainteresovane!

PSN:kiza_karanovic

P.S.Imam americku verziju igre

Cekaj bre... Kako si uspeo da pokupis sve i ostanes SL30? Jedino ako nisi uopste levelovao?
 
Cekaj bre... Kako si uspeo da pokupis sve i ostanes SL30? Jedino ako nisi uopste levelovao?

Imam 4 build-a,a sa ovim sam prešao igru i nisam se uopšte level-ovao,nego sam ostao na SL30 da bi pomagao kao blue phantom i da bi sakupljao oružje i iteme,što sam,što uz pomoć drugih igrača...
I da,ima i dosta unique oružja:)
 
Ima likova koji su sa nultim levelom prelazili igru :) (koga god to impresioniralo)

Mislim da su bili redovne zrtve false kingu :p
 
Nabavio sam danas igru pa reko da postavim par pitanja pre nego sto krenem. Dali da odmah igram online ili offline, posto sam cuo da mogu drugi igraci da ti ulete u svet ili kako to vec ide. Koja klasa je dobra za pocetak to jest prvi krug? Meni vise lezi neka Barbarian klasa i hand to hand combat system nego bacanje magije iz daljine. I naravno ako imate jos neki savet, pisite :D
 
Igraj slobodno online , drugi igraci mogu da ti ulete samo dok si u body form, vecinu prvog prelaza bices u soul formi. Klase ovde nisu bas nesto razdvojene tako da ces kasnije kroz igru moci skroz da promenis klasu u zavisnosti od stila igranja, za pocetak je mozda najbolje royal klasa zbog soul arrow iako ne volis magije, bice ti mnogo lakse u pocetku pogotovu kod 1-2 boss-a. Kad sam preso tower knighta i krenuo sa 2-1 igra mi je postala laksa jer sam pohvatao neke fazone a do tada pakao.A za hand ti hand combat savet ti je da nosis sto laksi armor tako da ti equip burden bude pola od ukupnog da bi mogao da skakuces oko neprijatelja.
Imas na http://demonssouls.wikidot.com/ obaveznu lektiru
 
I ja uzeh prekjuče Black Phantom Edition i već su mi živci ko strune:d
 
Jel svejedno za koju je regiju igra? Hocu reci, da li ja sa ASIAN mogu igram sa EU, US i JAP igracima kao npr MAG i Wipeout?

Nego, ajde ako neko moze da da par saveta za pocetak da mi malo olaksa zivot kad mi stigne za koji dan...

Da li ici vise na magije ili mele? Koliko je bitna klasa? Ako zelim Platinum da li moram da pazim na nesto da se ne zeznem da moram sve ispocetka? Neki imba item na pocetku?
 
Da li ici vise na magije ili mele? Koliko je bitna klasa? Ako zelim Platinum da li moram da pazim na nesto da se ne zeznem da moram sve ispocetka? Neki imba item na pocetku?

prvo sto uradis je skrolujes malo ovu stranu na gore, jer bukvalno 5 postova pre tebe covek pita isto, i onda procitas odgovor..

edit:
Sto ? Laka je igra !

kad ulozis sate i sate i sate i sate i sate u grindanje, tada svaki rpg postaje laka igra..
 
Poslednja izmena:
Ne treba grind ovde sem ako ne juris platinum pa ti treba glupo kamenje :D Jednostavno, svaki portivnik (ukljucujuci i bossove) ima taktiku kojom ga odvaljujes... Jedino sto ne smes da pogresis posto to obicno znaci kretanje od pocetka nivoa...
 
I bitno je da se što ranije dokopaš odgovarajućeg oružja.

Na početku 4-1, iza crnog skeletona sa dve katane ima Crescent Falchion +1 koji samo treba "ukrasti", koji je odličan za 2-x svet. A onda na 2-2 u lavirintima kod one lave ima Dragon Long Sword +1 koji je odličan za 4-x svet, još kad se upgrade-uju kod onog blacksmitha u podrumu na 2-1, mnogo olakšavaju sam početak igre.
 
Poslednja izmena:
Crescent Falchion +1 imas i kao treasure u dvoristu kod onog debelog sa malim krilima u 4-1... Ako si dovoljno brz mozes da ga pokupis i pre nego sto te primeti on ili ptice...

BTW za 4-x sam uglavnom koristio Crescent oruzje (doduse ja sam lika bazirao na magijama i brzini pa su mi long sword-ovi i slicno bili los izbor)
 
Poceh i ja ovo cudo od igre! :)

Cisto da vidim malo kako izgleda, i izginuh vec 5-6 puta! Prvi put kod onog prvog Boss-a, a zatim par puta cim izadjem iz Nexus-a na onoj tvrdjavi... Malo ume da bude frustrirajuce posto redovno masim protivnika, pogotovo sto pokusavam da se zaletim da ga udarim jer tako skida vise HP-a. Jos sam uzeo Hunter klasu sto mi uopste ne pomaze.

Nadam se da mogu kontrole da se izmene, nisam jos pokusavao... jer mi je malo neobicno da sa desnom pecurkom fiksiram protivnika! Mada verovatno je to stvar navike. :)
 
Nemoj ocekivati u prvih 5,6h nista da ti ide od ruke. Trebaju celicni zivci za ovu igru.
 
Poceh i ja ovo cudo od igre! :)

Cisto da vidim malo kako izgleda, i izginuh vec 5-6 puta! Prvi put kod onog prvog Boss-a, a zatim par puta cim izadjem iz Nexus-a na onoj tvrdjavi...

Skoro svi ginu kod tog prvog bossa... Mada imas na youtube snimke ljudi koji su ga ubili i prosli dalje... Ako ga prodjes, zavrsices kod zmaja koji te ubije :D

A za prve protivnike obrati paznju da su veoma spori i predvidljivi... Samo se kreci brze i koristi roll... Videces da na kasnijim prolazima tuda neces ni koristiti blok... :D
 
Vidis ja sam bas obrnuto radio, jedva koristim roll vec uglavnom blokiram... :)
 
probaj... protiv ovih sporaca najbolji je roll napred i na stranu... tako zavrsis iza njih pa ih samo nabodes... a posto imaju istu rutinu svaki put, kad se zaleti samo se izmaknes i dok on mlati u prazno na miru ga iseckas :D
 
Nazad
Vrh Dno